Oblastný futbalový zväz Komárno

DELEGAČNÝ LIST Č. 30 (10.06.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 13/06/15 o 17:00 Patince : Zem. Olča Kovačic Lovász Mészáros DZ
ne 14/06/15 o 17:00 Chotín : Kameničná Szabó J Habara Beták Hengerics
ne 14/06/15 o 17:00 Moča : Actív KN Bórik Bényi Jakubáč Pupák
ne 14/06/15 o 17:00 Sokolce : Iža Németh Z Borka Tóth H Križan
ne 14/06/15 o 17:00 Búč : Marcelová B Halász Szabó S Németh A. Volf
ne 14/06/15 o 17:00 Veľ. Kosihy : Zlatná n/O. Chmela Keszegh Ferst Hronec
ne 14/06/15 o 17:00 Bát. Kosihy : Dulovce Prágay Mogyorósi Kuczman Pavlík
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
st 10/06/15 o 17:00 Sokolce : Nesvady Fussy AR 1 AR 2 DZ
so 13/06/15 o 15:30 Chotín : Pribeta Németh A Keszegh AR 2 DZ
ne 14/06/15 o 11:00 B. Kosihy : Imeľ Tucsok Nováková AR 2 DZ
pi 12/06/15 o 18:00 Kameničná : Sv. Peter Laczó Moštenický AR 2 DZ
               

Súťaže ZsFZ

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 14/06/15 o 14:30 Okoličná : Ivanka pi Nitre Kasznár Chmela AR 2 DZ
ne 14/06/15 o 14:30 Hurbanovo : Želiezovce Ďurčovič Šipoš AR 2 DZ
ne 14/06/15 o 14:30 Marcelová : Tvrdošovce Sárai Prágay AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 29 (03.06.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 06/06/15 o 17:00 Marcelová B : Patince Bényi Beták Szabó J Nagy
so 06/06/15 o 17:00 Kolárovo B : Moča Jakubáč Ferst Németh A Pupák
ne 07/06/15 o 17:00 Dulovce : Chotín Németh Z Chmela Prágay Marsal
ne 07/06/15 o 17:00 Zlatná : B. Kosihy Halász Kósa Szabó S Kovačic
ne 07/06/15 o 17:00 Zem. Olča : V. Kosihy Mészáros Šipoš Bórik Kajan
ne 07/06/15 o 17:00 Iža : Búč Mogyorósi Kraslan  Lovász Kraslan
ne 07/06/15 o 17:00 Actív : Sokolce Kuczman Borka Füssy Hronec
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 06/06/15 o 10:30 Dulovce : Moča Ladányi Habara AR 2 DZ
so 06/06/15 o 14:00 Actív : Sokolce Laczó Tóth H AR 2 DZ
so 06/06/15 o 17:00 Pribeta : Čičov Keszegh Tücsök AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 06/06/15 o 10:00 Sv. Peter : Sokolce Beták Mészáros AR 2 DZ
so 06/06/15 o 15:00 Pribeta : B. Kosihy Tücsök Keszegh AR 2 DZ
so 06/06/15 o 15:00 Imeľ : Kameničná Dorčiak Domjan AR 2 DZ
ne 07/06/15 o 14:00 N. Stráž : Chotín Moštenický Tóth H AR 2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
nehrá sa Chotín : Marcelová        
so 06/06/15 o 10:00 B. Kosihy : Imeľ Nováková AR 1 AR 2 DZ
so 06/06/15 o 10:00 Búč : Nesvady Lovász AR 1 AR 2 DZ
so 06/06/15 o 14:00 V. Kosihy : Zem. Olča Szabó S AR 1 AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 28 (27.05.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 31/05/15 o 10:30 V. Kosihy : Marcelová B Prágay Kósa Lovász Nagy
ne 31/05/15 o 17:00 Moča : Kameničná Prágay Németh A Keszegh Hronec
ne 31/05/15 o 17:00 Sokolce : Kolárovo B Németh Z Laczó Füssy Pupák
ne 31/05/15 o 17:00 Búč : Actív Chmela Bórik Bényi Kasznár
ne 31/05/15 o 17:00 Patince : Iža Mogyorósi Lovász Ladányi Kovačic
ne 31/05/15 o 17:00 B. Kosihy : Zem. Olča Halász Šipoš Szabó S Marsal
ne 31/05/15 o 17:00 Dulovce : Zlatná Jakubáč Beták Szabó J Volf
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 30/05/15 o 17:00 Šrobárová : Čalovec Halász Szabó S AR 2 DZ
so 30/05/15 o 17:00 Vrbová : V. Ostrov Kuczman Ferst Tücsök Kovačic
so 30/05/15 o 17:00 UJS : Martovce Mészáros Kraslan AR 2 DZ
ne 31/05/15 o 17:00 Dedina Ml. : N. Stráž Kuczman Dorčiak AR 2 DZ
ne 31/05/15 o 17:00 Bajč : Tôň Mészáros Habara AR 2 DZ
ne 31/05/15 o 17:00 B. Holiare : Radvaň Kovačic Borka AR 2 DZ
ne 31/05/15 o 17:00 Čičov : B. Lúky Domjan Molnár AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 30/05/15 o 17:00 Sokolce : Dulovce Domjan Tóth H AR 2 DZ
so 30/05/15 o 10:00 Čičov : Actív Laczó Borka AR 2 DZ
so 30/05/15 o 17:00 Zlatná : Pribeta Beták Szabó J AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 30/05/15 o 15:00 B. Kosihy : N. Stráž Lovász Nováková AR 2 DZ
so 30/05/15 o 15:00 Kameničná : Pribeta Kósa Dorčiak AR 2 DZ
so 30/05/15 o 15:00 Sokolce : Imeľ Moštenický Tóth H AR 2 DZ
so 30/05/15 o 15:00 Nesvady : S. Peter Mogyorósi Škotnárová AR 2 DZ
št 28/05/15 o 16:00 Imeľ : Nesvady Mogyorósi Škotnárová AR 2 DZ
pi 29/05/15 o 17:00 Kameničná   Chotín Moštenický Dorčiak    
ne 31/05/15 o 10:00 Chotín   Kameničná Ladányi Ferst    
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 29/05/15 o 17:00 Marcelová : B. Kosihy Lovász AR 1 AR 2 DZ
so 30/05/15 o 10:00 Imeľ : Búč Kiss AR 1 AR 2 DZ
so 30/05/15 o 10:00 Iža : Chotín Zácsik AR 1 AR 2 DZ
pi 29/05/15 o 17:00 Sokolce : V. Kosihy Füssy AR 1 AR 2 DZ
so 30/05/15 o 10:00 Zem. Olča : Okoličná Kósa AR 1 AR 2 DZ
so 30/05/15 o 10:00 Kolárovo : Čičov Jankó AR 1 AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 27 (20.05.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 24/05/15 o 17:00 Zlatná : Chotín Prágay Németh A Keszegh Pavlík
ne 24/05/15 o 17:00 Zem. Olča : Dulovce Németh Z Tóth H Laczó Kovačic
ne 24/05/15 o 17:00 Marcelová B : B. Kosihy Bényi Ladányi Tucsok Marsal
ne 24/05/15 o 17:00 Iža : V. Kosihy Mészáros Bušansky Fussy Kraslan
ne 24/05/15 o 17:00 Actív : Patince Chmela Borka Kraslan Ľ Nagy
ne 24/05/15 o 17:00 Kolárovo B : Búč Bórik Beták Szabó J Kajan
ne 24/05/15 o 17:00 Kameničná : Sokolce Halász Szabó S Dorčiak Križan
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/05/15 o 17:00 UJS : Bajč Borka Lovász AR 2 DZ
so 23/05/15 o 17:00 V. Ostrov : Dedina Halász Prágay AR 2 DZ
ne 24/05/15 o 10:30 Radvaň : Čičov Mogyorósi J Chmela AR 2 DZ
ne 24/05/15 o 17:00 B. Lúky : Šrobárová Jakubáč Habara AR 2 DZ
ne 24/05/15 o 17:00 Tôň : B. Holiare Kuczman Molnár AR 2 DZ
ne 24/05/15 o 17:00 N. Stráž : Martovce Lovász Nováková AR 2 DZ
ne 24/05/15 o 17:00 Čalovec : Vrbová Mogyorósi J Ferst AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/05/15 o 10:30 Dulovce : Čičov Beták Zácsik AR 2 DZ
so 23/05/15 o 17:00 Actív : Zlatná Tóth H. Szabó S AR 2 DZ
so 23/05/15 o 17:00 Moča : Sokolce Németh A Ferst AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/05/15 o 15:00 Imeľ : Nesvady Mogyorósi J Škotnárová AR 2 DZ
so 23/05/15 o 15:00 Pribeta : Sokolce Mészáros Kiss AR 2 DZ
ne 25/05/15 o 14:00 N. Stráž : Kameničná Moštenický Dorčiak AR 2 DZ
so 23/05/15 o 15:00 Chotín : B. Kosihy Tucsok Jankó AR 2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/05/15 o 10:00 B. Kosihy : Iža Nováková AR 1 AR 2 DZ
pi 22/05/15 o 17:00 Búč : Marcelová Ladányi AR 1 AR 2 DZ
ne 24/05/15 o 10:00 Nesvady : Imeľ Dorčiak AR 1 AR 2 DZ
so 23/05/15 o 10:00 V. Kosihy : Zem. Olča Szabó S AR 1 AR 2 DZ
so 23/05/15 o 10:00 Čičov : Sokolce Bušansky AR 1 AR 2 DZ
pi 22/05/15 o 16:00 Okoličná : Kolárovo Kósa AR 1 AR 2 DZ
po 26/05/15 o 16:30 Sokolce : Okoličná Fussy AR 1 AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 26 (13.05.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 17/05/15 o 10:30 Dulovce : Marcelová B Bórik Šipoš Ladányi Volf
ne 17/05/15 o 17:00 Chotín : Moča Bényi Dorčiak Bušansky Marsal
ne 17/05/15 o 17:00 Búč : Kameničná Kovačic Ferst Keszegh Kraslan
ne 17/05/15 o 17:00 Patince : Kolárovo B Prágay Kraslan Habara Hronec
ne 17/05/15 o 17:00 V. Kosihy : Actív Halász Szabó S Kósa Kovačic
ne 17/05/15 o 17:00 B. Kosihy : Iža Chmela Tucsok Laczó Nagy
ne 17/05/15 o 17:00 Zlatná : Zem. Olča Mogyorósi J Ladányi Tóth H Križan
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/05/15 o 17:00 Dedina : Čalovec Prágay Chmela AR 2 DZ
ne 17/05/15 o 10:30 B. Holiare : UJS Jakubáč Molnár AR 2 DZ
ne 17/05/15 o 17:00 Šrobárová : Vrbová Kuczman Jakubáč Šipoš Pavlík
ne 17/05/15 o 17:00 Martovce : V. Ostrov Bórik Nováková AR 2 DZ
ne 17/05/15 o 17:00 Bajč : N. Stráž Szabó J Beták AR 2 Bílek
ne 17/05/15 o 17:00 Čičov  : Tôň Borka Molnár AR 2 DZ
ne 17/05/15 o 17:00 B. Lúky : Radvaň Mészáros Lovász AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/05/15 o 17:00 Čičov  : Moča Fussy Bušansky AR 2 DZ
so 16/05/15 o 17:00 Zlatná : Dulovce Lovász Borka AR 2 DZ
so 16/05/15 o 17:00 Pribeta : Actív Laczó Ladányi AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 15/05/15 o 15:00 Chotín : Kameničná Ladányi Ferst AR 2 DZ
so 16/05/15 o 10:00 Sv. Peter : Imeľ Szabó J Beták AR 2 DZ
so 16/05/15 o 15:00 Kameničná : Chotín Moštenický Dorčiak AR 2 DZ
so 16/05/15 o 15:00 Sokolce : N. Stráž Kósa Halász AR 2 DZ
so 16/05/15 o 15:00 Nesvady : Pribeta Mogyorósi Škotnárová AR 2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 15/05/15 o 17:00 Marcelová : Nesvady Lovász AR 1 AR 2 DZ
pi 15/05/15 o 17:00 Sokolce : Okoličná Fussy AR 1 AR 2 DZ
so 16/05/15 o 10:00 Iža : Búč Kuczman AR 1 AR 2 DZ
so 16/05/15 o 10:00 Chotín : B. Kosihy Mészáros AR 1 AR 2 DZ
so 16/05/15 o 10:00 Zem. Olča : Kolárovo Szabó S AR 1 AR 2 DZ
so 16/05/15 o 10:00 V. Kosihy : Čičov Bušansky AR 1 AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 25 (06.05.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 Kolárovo B : V. Kosihy Kuczman Lovász Tücsök Marsal
ne 10/05/15 o 10:30 Zem. Olča : Chotín Chmela Prágay Halász Nagy
ne 10/05/15 o 16:30 Marcelová B : Zlatná Bényi Kraslan Ľ Habara Pavlík
ne 10/05/15 o 16:30 Iža : Dulovce Mogyorósi J Borka Lovász Pupák
ne 10/05/15 o 16:30 Actív : B. Kosihy Kovačic Kósa Bušansky Kajan
ne 10/05/15 o 16:30 Kameničná : Patince Németh Z Laczó Tóth H Kovačic
ne 10/05/15 o 16:30 Moča : Sokolce Mészáros Ladányi Ferst Hronec
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 UJS KN : Čičov Mészáros Šipoš AR 2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 Vrbová : Dedina Jakubáč Borka AR 2 Kraslan
ne 10/05/15 o 16:30 Radvaň : Šrobárová Beták Szabó J AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 16:30 Tôň : B. Lúky Jakubáč Jankó AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 16:30 N. Stráž : B. Holiare Bórik Domjan AR 2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 V. Ostrov : Bajč Németh Z. Halász AR 2 Kovačic
ne 10/05/15 o 16:30 Čalovec : Martovce Halász Szabó S AR 2 Križan
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 08/05/15 o 15:00 Actív : Čičov Laczó Tóth H AR 2 DZ
so 09/05/15 o 10:30 Dulovce : Pribeta Beták Nováková AR 2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 Moča : Zlatná Tóth H Laczó AR 2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 Sokolce : Čičov Bórik Moštenický    
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 08/05/15 o 17:00 Sv. Peter : N. Stráž Mogyorósi Škotnárová AR 2 DZ
pi 08/05/15 o 16:00 Imeľ : Pribeta Lovász Habara AR 2 DZ
so 10/05/15 o 11:00 B. Kosihy : Kameničná Šipoš Németh A. AR 2 DZ
ut 12/05/15 o 17:00 Nesvady : Chotín Zácsik Kiss AR 2 DZ
st 13/05/15 o 16:30 Sokolce : B. Kosihy Fussy Kósa AR 2 DZ
so 09/05/15 o 13:00 Pribeta : Sv. Peter Zácsik Kiss AR 2 DZ
st 20/05/15 o 17:30 Chotín : Sokolce Ladányi Škotnárová AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 13:30 N. Stráž : Nesvady Fussy Dorčiak AR 2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 08/05/15 o 10:00 Iža : Nesvady Moštenický AR 1 AR 2 DZ
pi 08/05/15 o 17:00 Marcelová : Imeľ Nováková AR 1 AR 2 DZ
so 09/05/15 o 10:00 Búč : Chotín Ferst AR 1 AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 10:00 Nesvady : Iža Jankó AR 1 AR 2 DZ
so 09/05/15 o 10:00 Čičov  : Zem. Olča Szabó S AR 1 AR 2 DZ
pi 08/05/15 o 16:00 Okoličná : V. Kosihy Bušansky AR 1 AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 10:00 Kolárovo : Sokolce Bényi AR 1 AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 25 (06.05.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 Kolárovo B : V. Kosihy Kuczman Lovász Tücsök Marsal
ne 10/05/15 o 10:30 Zem. Olča : Chotín Chmela Prágay Halász Nagy
ne 10/05/15 o 16:30 Marcelová B : Zlatná Bényi Kraslan Ľ Habara Pavlík
ne 10/05/15 o 16:30 Iža : Dulovce Mogyorósi J Borka Lovász Pupák
ne 10/05/15 o 16:30 Actív : B. Kosihy Kovačic Kósa Bušansky Kajan
ne 10/05/15 o 16:30 Kameničná : Patince Németh Z Laczó Tóth H Kovačic
ne 10/05/15 o 16:30 Moča : Sokolce Mészáros Ladányi Ferst Hronec
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 UJS KN : Čičov Mészáros Šipoš AR 2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 Vrbová : Dedina Jakubáč Németh A AR 2 Kraslan
ne 10/05/15 o 16:30 Radvaň : Šrobárová Beták Szabó J AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 16:30 Tôň : B. Lúky Jakubáč Jankó AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 16:30 N. Stráž : B. Holiare Bórik Domjan AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 16:30 V. Ostrov : Bajč Prágay Molnár AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 16:30 Čalovec : Martovce Halász Szabó S AR 2 Križan
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 08/05/15 o 15:00 Actív : Čičov Laczó Tóth H AR 2 DZ
so 09/05/15 o 10:30 Dulovce : Pribeta Beták Nováková AR 2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 Moča : Zlatná Tóth H Laczó AR 2 DZ
so 09/05/15 o 16:30 Sokolce : Čičov Bórik Moštenický    
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 08/05/15 o 17:00 Sv. Peter : N. Stráž Mogyorósi Škotnárová AR 2 DZ
pi 08/05/15 o 16:00 Imeľ : Pribeta Lovász Habara AR 2 DZ
so 10/05/15 o 11:00 B. Kosihy : Kameničná Šipoš Németh A. AR 2 DZ
ut 12/05/15 o 17:00 Nesvady : Chotín Zácsik Kiss AR 2 DZ
st 13/05/15 o 16:30 Sokolce : B. Kosihy Fussy Kósa AR 2 DZ
so 09/05/15 o 13:00 Pribeta : Sv. Peter Zácsik Kiss AR 2 DZ
st 20/05/15 o 17:30 Chotín : Sokolce Ladányi Škotnárová AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 13:30 N. Stráž : Nesvady Fussy Dorčiak AR 2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 08/05/15 o 10:00 Iža : Nesvady Moštenický AR 1 AR 2 DZ
pi 08/05/15 o 17:00 Marcelová : Imeľ Nováková AR 1 AR 2 DZ
so 09/05/15 o 10:00 Búč : Chotín Ferst AR 1 AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 10:00 Nesvady : Iža Jankó AR 1 AR 2 DZ
               
so 09/05/15 o 10:00 Čičov  : Zem. Olča Szabó S AR 1 AR 2 DZ
pi 08/05/15 o 16:00 Okoličná : V. Kosihy Bušansky AR 1 AR 2 DZ
ne 10/05/15 o 10:00 Kolárovo : Sokolce Bényi AR 1 AR 2 DZ
               

Súťaže ZsFZ

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
               

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 24 (29.04.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 01/05/15 o 16:30 V. Kosihy : Búč Halász Szabó S Kovačic Kovačic
ne 03/05/13 o 16:30 Chotín : Sokolce Kuczman Keszegh Domjan Hengerics
ne 03/05/13 o 16:30 Búč : Moča Bórik Šipoš Németh A Pupák
ne 03/05/13 o 16:30 V. Kosihy : Kameničná Prágay  Tóth H Laczó Pavlík
ne 03/05/13 o 16:30 B. Kosihy : Kolárovo B Mészáros Tücsök Ladányi Hronec
ne 03/05/13 o 16:30 Dulovce : Actív Bényi Jakubáč Ferst Križan
ne 03/05/13 o 16:30 Zlatná : Iža Németh Z Bušansky Kósa Bílek
ne 03/05/13 o 16:30 Zem. Olča   Marcelová B Halász Dorčiak Borka Kovačic
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/05/15 o 16:30 Bajč : Čalovec Kajan Beták AR 2 Volf
so 02/05/15 o 16:30 B. Lúky : UJS Mészáros Lovász AR 2 DZ
ne 03/05/15 o 10:30 Čičov : N. Stráž Prágay Mogyorósi AR 2 DZ
ne 03/05/13 o 16:30 Šrobárová : Dedina Szabó J Jankó AR 2 DZ
ne 03/05/13 o 16:30 Martovce : Vrbová Beták Habara AR 2 DZ
ne 03/05/13 o 16:30 B. Holiare : V. Ostrov Mogyorósi Szabó S AR 2 DZ
ne 03/05/13 o 16:30 Radvaň : Tôň Lovász Nováková AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/05/15 o 16:30 Zlatná : Sokolce Domjan Dorčiak AR 2 DZ
so 02/05/15 o 16:30 Pribeta : Moča Jakubáč Zácsik AR 2 DZ
so 02/05/15 o 16:30 Actív : Dulovce Kuczman Füssy AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 01/05/15 o 16:00 Nesvady : Kameničná Bórik Šipoš AR 2 DZ
pi 01/05/15 o 12:30 S. Peter : B. Kosihy Mészáros Habara AR 2 DZ
pi 01/05/15 o 16:00 Imeľ : Chotín Ferst Kraslan Ľ AR 2 DZ
pi 01/05/15 o 16:00 Pribeta : N. Stráž Keszegh Németh A AR 2 DZ
so 02/05/15 o 14:30 Chotín : S. Peter Laczó Moštenický AR 2 DZ
so 02/05/15 o 14:30 B. Kosihy : Nesvady Tücsök Nováková AR 2 DZ
so 02/05/15 o 14:30 Kameničná : Sokolce Füssy Kuczman AR 2 DZ
ne 03/05/15 o 13:30 N. Stráž : Imeľ Mogyorósi Škotnárová AR 2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 01/05/15 o 10:00 Imeľ : Iža Jankó AR 1 AR 2 DZ
pi 01/05/15 o 10:00 Búč : B. Kosihy Lovász AR 1 AR 2 DZ
pi 01/05/15 o 10:00 Čičov : V. Kosihy Kósa AR 1 AR 2 DZ
so 02/05/15 o 10:00 Iža : Imeľ Tóth H AR 1 AR 2 DZ
so 02/05/15 o 10:00 Chotín : Nesvady Szabó J AR 1 AR 2 DZ
so 02/05/15 o 10:00 B. Kosihy : Búč Ladányi AR 1 AR 2 DZ
so 02/05/15 o 10:00 Zem. Olča : Sokolce Halász AR 1 AR 2 DZ
so 02/05/15 o 10:00 V. Kosihy : Kolárovo Szabó S AR 1 AR 2 DZ
so 02/05/15 o 10:00 Čičov : Okoličná Bušansky AR 1 AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 23 (22.04.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/04/15 o 16:00 Marcelová B : Chotín Prágay Chmela Kuczman Bílek
so 25/04/15 o 16:00 Kolárovo B : Dulovce Németh Z Borka Kovačic Kovačic
ne 26/04/15 o 16:00 Iža : Zem. Olča Mészáros Keszegh Habara Križan
ne 26/04/15 o 16:00 Actív : Zlatná Mlinkovics Beták Szabó J Marsal
ne 26/04/15 o 16:00 Kameničná : B. Kosihy Mogyorósi Fussy Kósa Kasznár
ne 26/04/15 o 16:00 Moča : Patince Prágay Fúró Ferst Pavlík
ne 26/04/15 o 16:00 Sokolce : Búč Bórik Šipoš Kraslan Ľ Pupák
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/04/15 o 16:00 UJS : Radvaň Beták Tucsok AR 2 DZ
so 25/04/15 o 16:00 Vrbová : Bajč Bórik Lovász AR 2 DZ
ne 26/04/15 o 16:00 Tôň : Šrobárová Chmela Tóth H AR 2 DZ
ne 26/04/15 o 16:00 N. Stráž : B. Lúky Lovász Ladányi AR 2 Kajan
ne 26/04/15 o 16:00 V. Ostrov : Čičov Borka Laczó AR 2 DZ
ne 26/04/15 o 16:00 Čalovec : B. Holiare Halász Szabó S AR 2 Hronec
ne 26/04/15 o 16:00 Dedina : Martovce Kuczman Dorčiak AR 2 DZ
 

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/04/15 o 16:00 Moča : Actív Mészáros Šipoš AR 2 DZ
so 25/04/15 o 16:00 Sokolce : Pribeta Bušansky Kósa AR 2 DZ
so 25/04/15 o 16:00 Čičov : Zlatná Halász Szabó S AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/04/15 o 10:00 Sv. Peter : Kameničná Ladányi Habara AR 2 DZ
so 25/04/15 o 14:00 Pribeta : Chotín Laczó Szépe AR 2 DZ
so 25/04/15 o 14:00 Imeľ : B. Kosihy Tóth H Moštenický AR 2 DZ
so 25/04/15 o 14:00 Nesvady : Sokolce Mogyorósi Škotnárová AR 2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 24/04/15 o 17:00 Marcelová : Iža Lovász AR 1 AR 2 DZ
ne 26/04/15 o 10:00 Nesvady : B. Kosihy Beták AR 1 AR 2 DZ
so 25/04/15 o 10:00 Imeľ : Chotín Szabó J AR 1 AR 2 DZ
pi 24/04/15 o 16:00 Okoličná : Zem. Olča Fussy AR 1 AR 2 DZ
so 25/04/15 o 10:00 Čičov : Kolárovo Kósa AR 1 AR 2 DZ
so 25/04/15 o 10:00 V. Kosihy : Sokolce Bušansky AR 1 AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 22 (15.04.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/04/15 o 16:00 Marcelová B : Iža Chmela Lovász Mészáros Marsal
ne 19/04/15 o 16:00 Chotín : Búč Ilon Kraslan Tücsök Pupák
ne 19/04/15 o 16:00 Patince : Sokolce Kuczman Keszegh Ferst Križan
ne 19/04/15 o 16:00 V. Kosihy : Moča Németh Z Füssy Bušansky Kraslan
ne 19/04/15 o 16:00 Dulovce : Kameničná Chmela Kovačic Laczó Nagy
ne 19/04/15 o 16:00 Zlatná : Kolárovo B Halász Kósa Szabó S Bílek
ne 19/04/15 o 16:00 Zem. Olča : Actív Lévai Beták Fúró Kasznár
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 19/04/15 o 16:00 Šrobárová : Martovce Jakubáč Jankó AR 2 DZ
ne 19/04/15 o 16:00 Bajč : Dedina Mészáros Habara AR 2 DZ
ne 19/04/15 o 16:00 B. Holiare : Vrbová Mogyorósi Tóth H AR 2 Hronec
ne 19/04/15 o 16:00 Čičov : Čalovec Borka Dorčiak AR 2 Kajan
ne 19/04/15 o 16:00 B. Lúky : V. Ostrov Mogyorósi V. Ladányi AR 2 Kovačic
ne 19/04/15 o 16:00 Radvaň : N. Stráž Bórik Šipoš AR 2 Pavlík
ne 19/04/15 o 16:00 Tôň : UJS Lovász Nováková AR 2 DZ
 

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/04/15 o 16:00 Čičov : Pribeta Bušansky Kósa AR 2 DZ
so 18/04/15 o 16:00 Sokolce : Actív Laczó Tóth H AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/04/15 o 14:00 Sokolce : Sv. Peter Tóth H Moštenický AR 2 DZ
so 18/04/15 o 14:00 Kameničná : Imeľ Beták Kiss AR 2 DZ
so 18/04/15 o 14:00 B. Kosihy : Pribeta Tücsök Nováková AR 2 DZ
so 18/04/15 o 14:00 Chotín : N. Stráž Mogyorósi Škotnárová AR 2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 17/04/15 o 17:00 Marcelová : Chotín Lovász AR 1 AR 2 DZ
ne 19/04/15 o 10:00 Imeľ : B. Kosihy Beták AR 1 AR 2 DZ
st 22/04/15 o 17:00 Nesvady : Búč Fúró AR 1 AR 2 DZ
pi 17/04/15 o 17:00 Sokolce : Čičov Füssy AR 1 AR 2 DZ
so 18/04/15 o 10:00 Zem. Olča : V. Kosihy Halász AR 1 AR 2 DZ
ne 19/04/15 o 10:00 Kolárovo : Okoličná Jankó AR 1 AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 21 (08.04.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 12/04/15 o 15:30 Iža : Chotín Mlinkovics Bórik Šipoš Nagy
ne 12/04/15 o 15:30 Actív KN : Marcelová B Bényi Fúró Szabó J Volf
ne 12/04/15 o 15:30 Kolárovo B : Zem. Olča Chmela Keszegh Ferst Kraslan
ne 12/04/15 o 15:30 Kameničná : Zlatná Németh Z Borka Ladányi Kasznár
ne 12/04/15 o 15:30 Moča : B. Kosihy Mogyorósi Beták Laczó Marsal
ne 12/04/15 o 15:30 Sokolce : V. Kosihy Prágay Bušansky Tóth H Pavlík
ne 12/04/15 o 15:30 Búč : Patince Halász Kósa Szabó S Kovačic
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 11/04/15 o 15:30 UJS KN : Šrobárová Beták Fussy AR 2 DZ
so 11/04/15 o 15:30 Vrbová n/V. : Čičov Prágay Zácsik AR 2 DZ
ne 12/04/15 o 10:30 N. Stráž : Tôň Mészáros Lovász AR 2 DZ
ne 12/04/15 o 15:30 V. Ostrov : Radvaň Kuczman Molnár AR 2 DZ
ne 12/04/15 o 15:30 Čalovec : Bodz. Lúky Mészáros Habara AR 2 DZ
ne 12/04/15 o 15:30 Ded. Mládeže : Bodza+Holiare Domjan Dorčiak AR 2 DZ
ne 12/04/15 o 15:30 Martovce : Bajč Lovász Nováková AR 2 DZ
 

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 11/04/15 o 10:30 Dulovce : Sokolce Bórik Tucsok AR 2 DZ
pi 08/05/15 o 16:00 Actív KN : Čičov Laczó Jankó AR 2 DZ
so 11/04/15 o 15:30 Pribeta : Zlatná n/O. Chmela Habara AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 11/04/15 o 10:00 Sv. Peter : Nesvady Ferst Kiss AR 2 DZ
so 11/04/15 o 13:30 Imeľ : Sokolce Mogyorósi Škotnárová AR 2 DZ
so 11/04/15 o 13:30 Pribeta : Kameničná Kuczman Szépe AR 2 DZ
ne 12/04/15 o 13:00 Nová Stráž : Bát. Kosihy Tóth H Moštenický AR 2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 11/04/15 o 10:00 Búč : Imeľ Keszegh AR 1 AR 2 DZ
so 11/04/15 o 10:00 B. Kosihy : Marcelová Ladányi AR 1 AR 2 DZ
so 11/04/15 o 10:00 Chotín : Iža Moštenický AR 1 AR 2 DZ
pi 10/04/15 o 16:00 Okoličná : Sokolce Fussy AR 1 AR 2 DZ
so 11/04/15 o 10:00 Kolárovo : Zem. Olča Zácsik AR 1 AR 2 DZ
so 11/04/15 o 10:00 Čičov : V. Kosihy Halász AR 1 AR 2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (IV. Liga JV - dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 12/04/15 o 10:30 Okoličná : V. Uľany Földes Borka AR 2 DZ
ne 12/04/15 o 12:00 Hurbanovo : V. Meder Mlinkovics Šipoš AR 2 DZ
ne 12/04/15 o 13:00 Marcelová : Gabčíkovo Farkaš Mogyorósi AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 20 (01.04.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 04/04/15 o 15:30 Marcelová B : Kolárovo B Németh Z Bórik Ferst Kovačic
ne 05/04/15 o 15:30 Chotín : Patince Prágay Keszegh Ladányi Kraslan
ne 05/04/15 o 15:30 V. Kosihy : Búč Bórik Šipoš Kósa Kovačic
ne 05/04/15 o 15:30 B. Kosihy : Sokolce Szabó J Kraslan Dorčiak Bílek
ne 05/04/15 o 15:30 Dulovce : Moča Bényi Beták Fussy Marsal
ne 05/04/15 o 15:30 Z. Olča : Kameničná Halász Borka Laczó Križan
ne 05/04/15 o 15:30 Iža : Actív  Chmela Ferst Lovász Pupák
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 04/04/15 o 15:30 B. Lúky : Vrbová Szabó J Beták AR 2 DZ
so 04/04/15 o 15:30 UJS : N. Stráž Prágay Zácsik AR 2 Marsal
ne 05/04/15 o 15:30 Šrobárová : Bajč Mogyorósi Tóth H AR 2 DZ
ne 05/04/15 o 15:30 B. Holiare : Martovce Kuczman Molnár AR 2 Hronec
ne 05/04/15 o 15:30 Čičov : Dedina Bušansky Szabó S AR 2 DZ
ne 05/04/15 o 15:30 Radvaň : Čalovec Fúró Tücsök AR 2 DZ
ne 05/04/15 o 15:30 Tôň : V. Ostrov Mészáros Habara AR 2 DZ
 

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 02/04/15 o 16:00 Moča : Pribeta Beták Szabó J. AR 2 DZ
so 04/04/15 o 15:30 Zlatná : Actív Mogyorósi Dorčiak AR 2 DZ
so 04/04/15 o 15:30 Čičov : Dulovce Halász Szabó S AR 2 DZ
so 04/04/15 o 15:30 Sokolce   Moča Tóth H Kósa AR 2 DZ
ut 07/04/15 o 16:00 Moča   Dulovce Laczó Ladányi AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 02/04/15 o 15:30 Chotín : Kameničná Ladányi Ferst AR2 DZ
št 02/04/15 o 15:30 N. Stráž : Sokolce Tóth H Szépe AR2 DZ
št 02/04/15 o 15:30 Pribeta : Nesvady Mészáros Habara AR2 DZ
št 02/04/15 o 15:30 Imeľ : S. Peter Bényi Jankó AR2 DZ
so 04/04/15 o 13:30 Nesvady : Imeľ Šipoš Fúró AR2 DZ
so 04/04/15 o 13:30 Sokolce : Pribeta Kósa Tóth H AR2 DZ
so 04/04/15 o 13:30 Kameničná : N. Stráž Laczó Szépe AR2 DZ
so 04/04/15 o 13:30 B. Kosihy : Chotín Tücsök Nováková AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
02/04/15 o 17:00 B. Kosihy : Nesvady Lovász AR1 AR2 DZ
02/04/15 o 17:00 Chotín : Imeľ Ferst AR1 AR2 DZ
02/04/15 o 17:00 Iža : Marcelová Laczó AR1 AR2 DZ
pi 03/04/15 o 17:00 Marcelová : Búč Lovász AR1 AR2 DZ
so 04/04/15 o 10:00 Zem. Olča : Čičov Kósa AR1 AR2 DZ
so 04/04/15 o 10:00 V. Kosihy : Okoličná Szabó S AR1 AR2 DZ
so 04/04/15 o 10:00 Sokolce : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ
so 04/04/15 o 10:00 Iža : B. Kosihy Lovász AR1 AR2 DZ
ne 05/04/15 o 10:00 Imeľ : Nesvady Fúró AR1 AR2 DZ
ut 07/04/15 o 17:00 Imeľ : Marcelová Beták AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 04/04/15 o 15:30 Zem. Olča : V. Lovce Pati Nagy Borka  AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 19 (25.03.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 29/03/15 o 15:00 Actív : Chotín Farkaš Fúró Domjan Bílek
ne 29/03/15 o 15:00 Kolárovo B : Iža Németh Z Ladányi Tücsök Kovačic
ne 29/03/15 o 15:00 Kameničná : Marcelová B Chmela Kraslan Laczó Kraslan
ne 29/03/15 o 15:00 Moča : Zlatná Kuczman Ferst Szabó S. Pupák
ne 29/03/15 o 15:00 Sokolce : Dulovce Mogyorósi Tóth Dorčiak Hengerics
ne 29/03/15 o 15:00 Búč : B. Kosihy Mlinkovics Szabó J Beták Nagy
ne 29/03/15 o 15:00 Patince : V. Kosihy Halász Kósa Füssy Volf
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 28/03/15 o 15:00 V. Ostrov : UJS Mogyorósi Pati Nagy AR 2 DZ
so 28/03/15 o 15:00 Vrbová : Radvaň Bényi Kuczman AR 2 DZ
ne 29/03/15 o 15:00 N. Stráž : Šrobárová Bórik Šipoš AR 2 Kajan
ne 29/03/15 o 15:00 Čalovec : Tôň Borka Habara AR 2 DZ
ne 29/03/15 o 15:00 Dedina : B. Lúky Lovász Nováková AR 2 DZ
ne 29/03/15 o 15:00 Martovce : Čičov Prágay Jankó AR 2 Pavlík
ne 29/03/15 o 15:00 Bajč : B. Holiare Mészáros Molnár AR 2 DZ
 

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 28/03/15 o 15:00 Moča : Čičov Lovász Nováková AR 2 DZ
so 28/03/15 o 10:30 Dulovce : Zlatná Beták Laczó AR 2 DZ
ne 29/03/15 o 11:00 Actív : Pribeta Laczó Moštenický AR 2 DZ
NEHRÁ SA Moča   Pribeta        
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 28/03/15 o 13:00 Nesvady : N. Stráž Fúró Kiss AR2 DZ
so 28/03/15 o 13:00 Sokolce : Chotín Kósa Szabó S AR2 DZ
so 28/03/15 o 13:00 Kameničná : B. Kosihy Prágay Szépe AR2 DZ
ne 29/03/15 o 10:00 S. Peter : Pribeta Mészáros Habara AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 27/03/15 o 16:30 Nesvady : Marcelová Beták AR1 AR2 DZ
so 28/03/15 o 10:00 Búč : Iža Tücsök AR1 AR2 DZ
so 28/03/15 o 10:00 Bát.Kosihy : Chotín Ladányi AR1 AR2 DZ
so 28/03/15 o 10:00 Sokolce : Zem. Olča Halász AR1 AR2 DZ
so 28/03/15 o 10:00 Kolárovo : Veľ. Kosihy Bényi AR1 AR2 DZ
pi 27/03/15 o 16:00 Okoličná : Čičov Füssy AR1 AR2 DZ
št 02/04/15 o 17:00 Bát. Kosihy : Nesvady Lovász AR1 AR2 DZ
št 02/04/15 o 17:00 Chotín : Imeľ Ferst AR1 AR2 DZ
št 02/04/15 o 17:00 Iža : Hurbanovo Laczó AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (IV. liga JV dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 29/03/15 o 11:30 Hurbanovo : Sereď Ferenczi Prágai AR2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 18 (18.03.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 22/03/15 o 10:30 Chotín : V. Kosihy Kuczman Kraslan  Mogyorósi V Nagy
ne 22/03/15 o 15:00 B. Kosihy : Patince Németh Z Tóth H Ladányi Valach
ne 22/03/15 o 15:00 Dulovce : Búč Bazsó Szabó S Mlinkovics Pupák
ne 22/03/15 o 15:00 Zlatná : Sokolce Szabó J Beták Habara Volf
ne 22/03/15 o 15:00 Zem. Olča : Moča Bényi Laczó Chmela Pavlík
ne 22/03/15 o 15:00 Iža : Kameničná Mogyorósi V. Ferst Keszegh Kovačic
ne 22/03/15 o 15:00 Actív : Kolárovo B Bórik Šipoš Nováková Marsal
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 21/03/15 o 15:00 UJS : Čalovec Lovász Mészáros AR 2 DZ
ne 22/03/15 o 15:00 Šrobárobá : Bodza Hol. Halász Kósa AR 2 DZ
ne 22/03/15 o 15:00 Čičov : Bajč Mészáros Kuczman AR 2 DZ
ne 22/03/15 o 15:00 B. Lúky : Martovce Mogyorósi J Jankó AR 2 Hronec
ne 22/03/15 o 15:00 Radvaň : Dedina Ml. Fúró Tücsök AR 2 Kajan
ne 22/03/15 o 15:00 Tôň : Vrbová Borka Dorčiak AR 2 DZ
ne 22/03/15 o 15:00 N. Stráž : V. Ostrov Lovász Fussy  AR 2 Križan
zápas Čičov - Bajč sa hrá na ihrisku v Bajči

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 21/03/15 o 15:00 Pribeta : Dulovce Kuczman Zácsik AR 2 DZ
so 21/03/15 o 15:00 Zlatná : Moča Laczó Moštenický AR 2 DZ
so 21/03/15 o 15:00 Čičov : Sokolce Tóth H Kósa AR 2 DZ
so 21/03/2015 o 15:00 Zem. Olča : Veľ. Lovce ZsFZ Borka AR 2 DZ
 

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 21/03/15 o 13:00 B. Kosihy : Sokolce Beták Nováková AR2 DZ
so 21/03/15 o 13:00 Chotín : Nesvady Szabó J Szépe AR2 DZ
so 21/03/15 o 13:00 Pribeta : Imeľ Fúró Kuczman AR2 DZ
so 21/03/15 o 11:00 N. Stráž : Sv. Peter Kósa Halász AR2 DZ
so 21/03/15 o 13:00 Hurbanovo : Tvrdošovce ZsFZ Šipoš AR2 DZ

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 21/03/15 o 10:00 Chotín : Búč Ferst AR1 AR2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 17 (11.03.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 14/03/15 o 14:30 Moča : Marcelová B Prágay Chmela Laczó Nagy
ne 15/03/15 o 13:30 Kolárovo B : Chotín Szabó J Beták Domjan Hengerics
ne 15/03/15 o 14:30 Kameničná : Actív Mogyorósi Ferst Szabó S. Kraslan
ne 15/03/15 o 14:30 Sokolce : Zem. Olča Németh Z Borka Tóth H Kasznár
ne 15/03/15 o 14:30 Búč : Zlatná Pati Nagy Kraslan Ľ Fúró Volf
ne 15/03/15 o 14:30 Patince : Dulovce Kuczman Keszegh Nováková Križan
NEHRÁ SA V. Kosihy : B. Kosihy - - - -
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 14/03/15 o 14:30 Vrbová : UJS Beták Jankó AR 2 DZ
ne 15/03/15 o 14:30 V. Ostrov : Šrobárová Chmela Prágay AR 2 Kovačic
ne 15/03/15 o 14:30 Čalovec : N. Stráž Halász Kósa AR 2 Kajan
ne 15/03/15 o 14:30 Dedina : Tôň Bórik Šipoš AR 2 Hronec
ne 15/03/15 o 14:30 Martovce : Radvaň Lovász Habara AR 2 DZ
ne 15/03/15 o 14:30 Bajč : B. Lúky Bényi Tücsök AR 2 DZ
ne 15/03/15 o 14:30 B. Holiare : Čičov Bušansky Dorčiak AR 2 Pavlík
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 14/03/15 o 10:30 Dulovce : Actív Lovász Moštenický AR 2 DZ
so 14/03/15 o 14:30 Sokolce : Zlatná Bušansky Füssy AR 2 DZ
št 02/04/15 o 16:00 Moča : Pribeta R R AR 2 DZ
 

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 14/03/15 o 10:00 Sv. Peter : Chotín Mészáros Ferst AR2 DZ
so 14/03/15 o 12:30 Imeľ : N. Stráž Fúró Kiss AR2 DZ
so 14/03/15 o 12:30 Nesvady : B. Kosihy Tóth H Molnár AR2 DZ
so 14/03/15 o 12:30 Sokolce : Kameničná Kósa Halász AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 15/03/15 o 10:00 Nesvady : Chotín Beták AR1 AR2 DZ
 

IV. Liga JV (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 15/03/15 o 10:30 Okoličná : Tvrdošovce Mlinkovics Kasznár AR2 DZ
ne 15/03/15 o 12:00 Marcelová : K.Kračany Volf Pati Nagy AR2 DZ
ne 15/03/15 o 11:00 Hubanovo : Topoľníky Farkaš Borka AR2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 16 (04.03.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 07/03/15 o 11:30 Marcelová B : Sokolce Szabó J Ladányi Nováková Kovačic
so 07/03/15 o 14:30 Kolárovo B : Kameničná Chmela Prágay Mogyorósi J Kraslan
ne 08/03/15 o 14:30 Chotín : B. Kosihy Prágay Laczó Chmela Nagy
ne 08/03/15 o 14:30 Dulovce : V. Kosihy Halász Ladányi Füssy Pavlík
ne 08/03/15 o 14:30 Zlatná : Patince Bényi Borka Tóth H Hronec
ne 08/03/15 o 14:30 Zem. Olča : Búč Mészáros Bórik  Šipoš Marsal
ne 08/03/15 o 14:30 Iža : Moča Németh Z Ferst Kraslan L. Kajan
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 07/03/15 o 14:30 UJS : Dedina M. Bórik  Šipoš AR 2 DZ
ne 08/03/15 o 14:30 Šrobárová : Čičov Beták Bálint AR 2 DZ
ne 08/03/15 o 14:30 B. Lúky : B. Holiare Fúró Kósa AR 2 DZ
ne 08/03/15 o 14:30 Radvaň : Bajč Bušansky Moštenický AR 2 DZ
ne 08/03/15 o 14:30 Tôň : Martovce Lovász Habara AR 2 DZ
ne 08/03/15 o 14:30 N. Stráž : Vrbová Keszegh Tücsök AR 2 DZ
ne 08/03/15 o 14:30 V. Ostrov : Calovec Mogyorósi J Dorčiak AR 2 Križan
 

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 07/03/15 o 14:30 Actív : Moča Lovász Moštenický AR 2 DZ
so 07/03/15 o 14:30 Pribeta : Sokolce Beták Mészáros AR 2 DZ
so 07/03/15 o 14:30 Zlatná : Čičov Bušansky Halász AR 2 DZ
 

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 07/03/15 o 12:30 Kameničná : Nesvady Laczó Szépe AR2 DZ
so 07/03/15 o 12:30 B. Kosihy : S. Peter Tücsök Ferst AR2 DZ
so 07/03/15 o 12:30 Chotín : Imel Fúró Tóth H AR2 DZ
ne 08/03/15 o 11:30 N. Stráž : Pribeta Borka Dorčiak AR2 DZ

 


Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

DELEGAČNÝ LIST Č. 15 (05.11.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/11/14 o 13:30 Kameničná : Chotín Pati Nagy Ferst Ladányi Kraslan
so 08/11/14 o 13:30 Marcelová B : Búč Németh Z Lovász Bušansky Križan
so 08/11/14 o 14:15 Actív : Moča Prágay Beták Szabó J Pupák
ne 09/11/14 o 13:30 Iža : Sokolce Chmela Fúró Keszegh Kajan
ne 09/11/14 o 13:30 Zem. Olča : Patince Halász Bényi Szabó S Marsal
ne 09/11/14 o 13:30 Zlatná : V. Kosihy Jakubáč Kovács Fussy Bílek
ne 09/11/14 o 13:30 Dulovce : B. Kosihy Mogyorósi Borka Kuczman Kovačic
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/11/14 o 13:30 Sokolce : Dulovce Kisvince Tóth H AR 2 DZ
so 08/11/14 o 13:30 Čičov : Pribeta Domjan Laczó AR 2 DZ
              DZ

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/11/14 o 13:30 Chotín : Imeľ Mészáros Habara AR2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 16/11/14 o 10:00 Imeľ : Búč Bálint AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 14 (29.10.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 01/11/14 o 13:30 V. Kosihy : Zem. Olča Jakubáč Mogyorósi Borka Kovačic
ne 02/11/14 o 10:30 Patince : Marcelová B Kuczman Beták Szabó J Kajan
ne 02/11/14 o 13:30 Chotín : Dulovce Németh Z Ferst Bálint Bílek
ne 02/11/14 o 13:30 B. Kosihy : Zlatná Bényi Mészáros Lovász Kovačic
ne 02/11/14 o 13:30 Búč : Iža Bórik Kraslan Ľ Habara Pupák
ne 02/11/14 o 13:30 Sokolce : Actív KN Halász Szabó S Fussy Volf
ne 02/11/14 o 13:30 Moča : Kolárovo B Chmela Keszegh Németh A Pavlík
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 30/10/14 o 14:00 Moča : Dulovce Keszegh Németh AR 2 DZ
št 30/10/14 o 14:00 Sokolce : Čičov Bušansky Fussy AR 2 DZ
so 01/11/14 o 10:30 Dulovce : Moča Ladányi Tóth H AR 2 DZ
so 01/11/14 o 13:30 Pribeta : Čičov Fúró Laczó AR 2 DZ
ne 02/11/14 o 13:30 Actív : Sokolce Kovács Bušansky AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 01/11/14 o 10:00 Sv. Peter : Chotín Kisvince Moštenický AR2 DZ
so 01/11/14 o 12:30 Sokolce : Imeľ Bušansky Szabó S AR2 DZ
ne 02/11/14 o 11:00 B. Kosihy : N. Stráž Lovász Nováková AR2 DZ
ne 02/11/14 o 11:30 Kameničná : Pribeta Laczó Kisvince AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 02/11/14 o 10:00 Hurbanovo  : Ivanka Révai Mogyorósi AR 2 DZ
ne 02/11/14 o 10:00 Kolárovo : V. Meder Pintér Šipoš AR 2 DZ
ne 02/11/14 o 11:00 Marcelová : Želiezovce Révai Chmela AR 2 DZ
ne 02/11/14 o 11:00 Okoličná : Palárikovo Volf Mogyorósi J. AR 2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 13 (22.10.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/10/14 o 14:00 Zlatná n/O. : Dulovce Kuczman Szabó J Beták Marsal
ne 26/10/14 o 14:00 Kameničná : Moča Chmela Bórik Šipoš Križan
ne 26/10/14 o 14:00 Kolárovo B : Sokolce Németh Z Szabó S Bušansky Kraslan
ne 26/10/14 o 14:00 Actív KN : Búč Mogyorósi J Keszegh Németh A Pupák
ne 26/10/14 o 14:00 Iža : Patince Domjan Laczó Ferst Kovačic
ne 26/10/14 o 14:00 Marcelová B : Veľ. Kosihy Lévai Ladányi Kraslan Ľ Pavlík
ne 26/10/14 o 14:00 Zem. Olča : Bát. Kosihy Halász Fúró Bálint Kasznár
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/10/14 o 14:00 Tôň : Bajč Kovács Borka AR 2 DZ
so 25/10/14 o 14:00 Bodz. Lúky : Čičov Mészáros Bórik AR 2 DZ
ne 26/10/14 o 10:30 Nová Stráž : Ded. Mládeže Bényi Habara AR 2 DZ
ne 26/10/14 o 14:00 Radvaň n/D. : Bodza+Holaire Beták Szabó J AR 2 DZ
ne 26/10/14 o 14:00 Martovce : UJS KN Lovász Nováková AR 2 DZ
ne 26/10/14 o 14:00 Veľ. Ostrov : Vrbová n/V. Kuczman Kisvince AR 2 DZ
ne 26/10/14 o 14:00 Čalovec : Šrobárová Jakubáč Fussy AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/10/14 o 11:00 Zlatná : Pribeta Borka Zácsik AR 2 DZ
so 25/10/14 o 14:00 Sokolce : Dulovce Bényi Fussy AR 2 DZ
ne 26/10/14 o 10:30 Čičov : Actív KN Szabó S Tóth H AR 2 DZ
 

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/10/14 o 10:00 Imeľ : Sv.Peter Kisvince Moštenický AR2 DZ
so 25/10/14 o 12:00 Pribeta : Sokolce Jakubáč Tóth H AR2 DZ
so 25/10/14 o 12:00 Chotín : Bát. Kosihy Lovász Ferst AR2 DZ
ne 26/10/14 o 13:00 Nová Stráž : Kameničná Kovács Habara AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 24/10/14 o 16:30 Imeľ : Marcelová Bálint AR1 AR2 DZ
so 25/10/14 o 10:00 Búč : Chotín Németh A AR1 AR2 DZ
ne 26/10/14 o 10:00 Nesvady : Iža Beták AR1 AR2 DZ
ne 26/10/14 o 10:00 Zem. Olča : Okoličná Fussy AR1 AR2 DZ
ne 26/10/14 o 10:00 Kolárovo  : Čičov Fúró AR1 AR2 DZ
ne 26/10/14 o 10:00 Sokolce : Veľ. Kosihy Bušanksy AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (IV. liga - dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 26/10/14 o 11:30 Okoličná n/O. : Trstice ZsFZ Borka AR2 DZ

 

DELEGAČNÝ LIST Č. 12 (15.10.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/10/14 o 14:00 B. Kosihy : Marcelová B Domjan Chmela Lovász Kovačic
ne 19/10/14 o 14:00 Chotín : Zlatná Prágay Keszegh Németh A Nagy
ne 19/10/14 o 14:00 Dulovce : Zem. Olča Halász Szabó S Ladányi Marsal
ne 19/10/14 o 14:00 V. Kosihy : Iža Chmela Fúró Mlinkovics Bílek
ne 19/10/14 o 14:00 Patince : Actív Németh Z Bušanksy Füssy Kraslan
ne 19/10/14 o 14:00 Búč : Kolárovo B Bórik Šipoš Kraslan Volf
ne 19/10/14 o 14:00 Sokolce : Kameničná Mogyorósi J Borka Laczó Hronec
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/10/14 o 14:00 Vrbová : Čalovec Szabó J Beták AR 2 DZ
ne 19/10/14 o 14:00 Šrobárová : B. Lúky Beták Bálint AR 2 DZ
ne 19/10/14 o 14:00 Čičov : Radvaň Domjan Kisvince AR 2 DZ
ne 19/10/14 o 14:00 B. Holiare : Tôň Bényi Tóth H AR 2 DZ
ne 19/10/14 o 14:00 Bajč : UJS Mészáros Habara AR 2 DZ
ne 19/10/14 o 14:00 Martovce : N. Stráž Kuczman Lovász AR 2 Kajan
ne 19/10/14 o 14:00 Dedina Ml. : V. Ostrov Jakubáč Jankó AR 2 Križan
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/10/14 o 10:30 Dulovce : Čičov Bényi Jankó AR 2 DZ
so 18/10/14 o 14:00 Actív : Zlatná Borka Kisvince AR 2 DZ
so 18/10/14 o 14:00 Moča : Sokolce Ferst Nováková AR 2 DZ
stretnutie Actív KN vs. Zlatná n/O. sa hrá v Kameničnej

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/10/14 o 10:00 Sv. Peter : B. Kosihy Zácsik Bálint AR2 DZ
so 18/10/14 o 12:00 Kameničná : Chotín Laczó Moštenický AR2 DZ
so 18/10/14 o 12:00 Sokolce : N. Stráž Mogyorósi J Tóth H AR2 DZ
so 18/10/14 o 15:00 Imeľ : Pribeta Kuczman Bálint AR2 DZ
ne 19/10/14 o 09:30 Sv. Peter : Nesvady Mészáros Nováková AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/10/14 o 10:00 Iža : Imeľ Keszegh AR1 AR2 DZ
so 18/10/14 o 10:00 Chotín : Nesvady Németh A. AR1 AR2 DZ
so 18/10/14 o 10:00 B. Kosihy : Búč Ladányi AR1 AR2 DZ
so 18/10/14 o 10:00 V. Kosihy : Zem. Olča Szabó S AR1 AR2 DZ
so 18/10/14 o 10:00 Čičov : Sokolce Halász AR1 AR2 DZ
ne 19/10/14 o 10:00 Okoličná : Kolárovo Bušansky AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (IV. liga - dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 19/10/14 o 11:30 Marcelová : Palárikovo Volf Šipoš AR 2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 11 (08.10.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 11/10/14 o 14:30 Kolárovo B : Patince Kovács Kraslan Ľ Fúró Križan
ne 12/10/14 o 14:30 Kameničná : Búč Halász Szabó S Bušansky Kasznár
ne 12/10/14 o 14:30 Actív  : V. Kosihy Kuczman Tóth H. Lévai DZ
ne 12/10/14 o 14:30 Iža : B. Kosihy Ferencz Szabó J Šipoš Kraslan
ne 12/10/14 o 14:30 Marcelová B : Dulovce Chmela Keszegh Németh A Bílek
ne 12/10/14 o 14:30 Zem. Olča : Zlatná Prágay Laczó Domjan Hengerics
ne 12/10/14 o 15:30 Moča : Chotín Mogyorósi Kisvince Ferst Marsal
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 11/10/14 o 14:00 Tôň : Čičov Lovász Nováková AR 2 DZ
so 11/10/14 o 14:30 UJS : B. Holiare Beták Bálint AR 2 DZ
so 11/10/14 o 14:30 Vrbová : Šrobárová Németh Z Bényi Tóth H Kovačic
ne 12/10/14 o 14:30 Čalovec : Dedina M. Jakubáč Beták Jankó DZ
ne 12/10/14 o 14:30 V. Ostrov : Martovce Borka Bényi AR 2 DZ
ne 12/10/14 o 14:30 N. Stráž : Bajč Mészáros Habara AR 2 Kajan
ne 12/10/14 o 14:30 Radvaň : B. Lúky Kovács Ladányi AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 11/10/14 o 14:30 Zlatná : Dulovce Mogyorósi Kisvince AR 2 DZ
so 11/10/14 o 14:30 Pribeta : Actív Mészáros Habara AR 2 DZ
ne 12/10/14 o 10:30 Čičov : Moča Szabó S Halász AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 09/10/14 o 16:30 Pribeta : Kameničná Lovász Nováková AR2 DZ
so 11/10/14 o 12:30 Pribeta : S. Peter Jakubáč Zácsik AR2 DZ
so 11/10/14 o 12:30 Chotín : Sokolce Ferst Németh A. AR2 DZ
so 11/10/14 o 12:30 B. Kosihy : Kameničná Kuczman Borka AR2 DZ
ne 12/10/14 o 11:30 N. Stráž : Imeľ Laczó Moštenický AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 10/10/14 o 16:00 Sokolce : Okoličná Bušansky AR1 AR2 DZ
pi 10/10/14 o 17:00 Marcelová : Iža Lovász AR1 AR2 DZ
ne 12/10/14 o 10:00 Nesvady : B. Kosihy Fúró AR1 AR2 DZ
ne 12/10/14 o 10:00 Imeľ : Chotín Kraslan AR1 AR2 DZ
ne 12/10/14 o 10:00 Zem. Olča : Kolárovo Bušansky AR1 AR2 DZ
so 11/10/14 o 10:00 V. Kosihy : Čičov Fussy AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (IV. liga dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 12/10/14 o 11:00 Hurbanovo : Trstice Ilon Šipoš AR2 DZ
ne 12/10/14 o 12:00 Okoličná n/O. : Marcelová Farkaš Prágay AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 10 (01.10.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 05/10/14 o 14:30 Chotín : Zem. Olča Chmela Laczó Kraslan Marsal
ne 05/10/14 o 14:30 Zlatná : Marcelová B Németh Z Kisvince Ladányi Kovačic
ne 05/10/14 o 14:30 Dulovce : Iža Prágay Keszegh Németh A Križan
ne 05/10/14 o 14:30 B. Kosihy : Actív KN Mogyorósi J Bórik Šipoš Kajan
ne 05/10/14 o 14:30 V. Kosihy : Kolárovo B Valko Šeben Fussy Hronec
ne 05/10/14 o 14:30 Patince : Kameničná Halász Szabó S Ferst Pupák
ne 05/10/14 o 14:30 Sokolce : Moča Ferencz Fúró AR 2 Kasznár
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 05/10/14 o 10:30 B. Holiare : N. Stráž Borka Bényi AR 2 Pavlík
ne 05/10/14 o 14:30 Dedina Ml. : Vrbová Beták Szabó J AR 2 DZ
ne 05/10/14 o 14:30 Šrobárová : Radvaň Bényi Borka AR 2 DZ
ne 05/10/14 o 14:30 B. Lúky : Tôň Jakubáč Jankó AR 2 DZ
ne 05/10/14 o 14:30 Čičov : UJS Kuczman Tóth H AR 2 DZ
ne 05/10/14 o 14:30 Bajč : V. Ostrov Mészáros Habara AR 2 DZ
ne 05/10/14 o 14:30 Martovce : Čalovec Lovász Nováková AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 04/10/14 o 10:30 Dulovce : Pribeta Pati Nagy Beták AR 2 DZ
so 04/10/14 o 14:30 Moča : Zlatná Domjan Laczó AR 2 DZ
odložené Sokolce : Čičov      
pi 03/10/14 o 16:00 Sokolce : Actív Bušansky Kisvince AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 02/10/14 o 16:00 Sokolce : Nesvady Bušansky AR 1 AR2 DZ
št 02/10/14 o 16:00 N. Stráž : B. Kosihy Mészáros AR 1 AR2 DZ
so 04/10/14 o 10:00 S. Peter : Kameničná Kuczman Moštenický AR2 DZ
so 04/10/14 o 12:30 Sokolce : B. Kosihy Tóth H Kisvince AR2 DZ
so 04/10/14 o 12:30 Imeľ : Chotín Szabó J. Kraslan Ľ AR2 DZ
ne 05/10/14 o 10:00 Chotín : Sv. Peter Keszegh Németh A. AR 2 DZ
ne 05/10/14 o 10:00 Pribeta : N. Stráž Mészáros Habara AR2 DZ
ut 07/10/14 o 15:30 Imeľ : Sokolce Lovász Jankó AR2 DZ
st 08/10/14 o 16:00 B. Kosihy : Nesvady Lovász Nováková AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 03/10/14 o 17:00 Marcelová : Chotín Lovász AR1 AR2 DZ
pi 03/10/14 o 16:00 Zem. Olča : V. Kosihy Szabó S AR1 AR2 DZ
so 04/10/14 o 10:00 Nesvady : Búč Szabó J AR1 AR2 DZ
so 04/10/14 o 10:00 Čičov : Zem. Olča Fussy AR1 AR2 DZ
so 04/10/14 o 10:00 Kolárovo : Sokolce Bušansky AR1 AR2 DZ
ne 05/10/14 o 10:00 Iža : Chotín Kišvince AR1 AR2 DZ
ne 05/10/14 o 10:00 Imeľ : B. Kosihy Fúró AR1 AR2 DZ
ne 05/10/14 o 10:00 Okoličná : V. Kosihy Halász AR1 AR2 DZ
st 08/10/14 o 17:00 Marcelová : B. Kosihy Ferst AR1 AR2 DZ
st 08/10/14 o 17:00 Chotín : Nesvady Tóth H. AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (IV. a V. liga - dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 05/10/14 o 12:00 Marcelová : Hurbanovo ZsFZ Chmela AR 2 DZ
ne 05/10/14 o 10:00 Kolárovo : Tvrdošovce ZsFZ Prágay AR 3 DZ

 

DELEGAČNÝ LIST Č. 9 (24.09.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 27/09/14 o 15:00 Kolárovo B : B. Kosihy Németh Z Halász Szabó S Hengerics
ne 28/09/14 o 10:30 Sokolce : Chotín Prágay Chmela Bényi Nagy
ne 28/09/14 o 15:30 Moča : Búč Farkas R. Ladányi Németh A Pavlík
ne 28/09/14 o 15:30 Marcelová B : Zem. Olča Chmela Kraslan Ľ Keszegh Kovačic
ne 28/09/14 o 15:30 Kameničná : V. Kosihy Mogyorósi J Bušansky Kisvince Pupák
ne 28/09/14 o 15:30 Actív KN : Dulovce Mlinkovics Szabó J Beták Volf
ne 28/09/14 o 15:30 Iža : Zlatná Mészáros  Habara Jakubáč Kraslan
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 27/09/14 o 15:30 Vrbová : Martovce Bórik Ferst AR 2 Kraslan
so 27/09/14 o 15:30 UJS : B. Lúky Domjan Laczó AR 2 DZ
so 27/09/14 o 15:30 Tôň : Radvaň Mogyorósi J Bényi AR 2 Hronec
ne 28/09/14 o 15:30 Dedina Ml. : Šrobárová Németh Z Tóth H AR 2 DZ
ne 28/09/14 o 15:30 Čalovec : Bajč Kuczman Borka AR 2 DZ
ne 28/09/14 o 15:30 V. Ostrov : B. Holiare Bényi Prágay AR 2 DZ
ne 28/09/14 o 15:30 N. Stráž : Čičov Lovász Nováková AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 27/09/14 o 15:30 Zlatná : Sokolce Kuczman Fussy AR 2 DZ
so 27/09/14 o 15:30 Pribeta : Moča Szabó J Habara AR 2 DZ
so 27/09/14 o 15:30 Actív  : Dulovce Jakubáč Zácsik AR 2 Dz
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 27/09/14 o 13:30 Chotín : Pribeta Fúró Beták AR2 DZ
so 27/09/14 o 13:30 B. Kosihy : Imeľ Lovász Ladányi AR2 DZ
so 27/09/14 o 13:30 Kameničná : Sokolce Jakubáč Jankó AR2 DZ
ne 28/09/14 o 12:30 N. Stráž : Sv.Peter Laczó Fúró AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 27/09/14 o 10:00 Búč : Imeľ Németh A AR1 AR2 DZ
pi 26/09/14 o 17:00 B. Kosihy : Marcelová Ferst AR1 AR2 DZ
so 27/09/14 o 10:00 Chotín : Iža Kisvince AR1 AR2 DZ
so 27/09/14 o 10:00 V. Kosihy : Kolárovo Fussy AR1 AR2 DZ
so 27/09/14 o 10:00 Čičov : Okoličná Bušansky AR1 AR2 DZ
ne 28/09/14 o 10:00 Zem. Olča : Sokolce Szabó S AR1 AR2 DZ
st 01/10/14 o 16:30 Chotín : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
st 01/10/14 o 16:30 B. Kosihy : Imeľ Ladányi AR1 AR2 DZ
st 01/10/14 o 16:30 Búč : Nesvady Keszegh AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (IV. liga - dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
  28.9. - 13:00 Marcelová : Trstice Ilon Šipoš AR 2 DZ
  28.9. - 12:00 Hurbanovo : Chrenová NR Farkaš Borka AR 3 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 8 (17.09.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 20/09/14 o 15:30 Dulovce : Kolárovo B Chmela Zácsik Kovács Nagy
ne 21/09/14 o 13:30 Chotín : Marcelová B Mogyorósi J Németh A. Kraslan Ľ Pavlík
ne 21/09/14 o 15:30 Zem. Olča : Iža Németh Z Strečko Ágg Kasznár
ne 21/09/14 o 15:30 Zlatná : Actív KN Jakubáč Szabó S Fussy Pupák
ne 21/09/14 o 15:30 B. Kosihy : Kameničná Kovács Fúró Mlinkovics Volf
ne 21/09/14 o 15:30 Patince : Moča Mészáros Beták Habara Kajan
ne 21/09/14 o 15:30 Búč : Sokolce Prágay Lévai AR 2 Marsal
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 21/09/14 o 15:30 Šrobárová : Tôň Keszegh Jankó AR2 Kovačic
ne 21/09/14 o 15:30 Radvaň : UJS Bényi Ferst AR2 Križan
ne 21/09/14 o 15:30 B. Lúky : N. Stráž Borka Tóth H AR2 DZ
ne 21/09/14 o 15:30 Čičov : V. Ostrov Halász Kisvince AR2 Hronec
ne 21/09/14 o 15:30 B. Holiare : Čalovec Kuczman Laczó AR2 DZ
ne 21/09/14 o 15:30 Bajč : Vrbová Chmela Mogyorósi V AR2 DZ
ne 21/09/14 o 15:30 Martovce : Dedina Mládeže Bórik Šipoš AR2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 20/09/14 o 15:30 Moča : Actív KN Lovász Nováková AR2 DZ
so 20/09/14 o 15:30 Sokolce : Pribeta Bušansky Kuczman AR2 DZ
so 20/09/14 o 15:30 Čičov : Zlatná Szabó S Halász AR2 Dz
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 18/09/14 o 16:00 Sokolce : Nesvady Fussy Bušansky AR2 DZ
so 20/09/14 o 10:00 Sv. Peter : Sokolce Mészáros Habara AR2 DZ
so 20/09/14 o 13:30 Imeľ : Kameničná Beták Jankó AR2 DZ
so 20/09/14 o 13:30 Pribeta : B. Kosihy Mészáros Habara AR2 DZ
ne 21/09/14 o 12:30 N. Stráž : Chotín Tóth H Laczó AR2 DZ
ne 21/09/14 o 11:00 S. Peter : Nesvady Šipoš Bórik AR2 DZ
st 24/09/14 o 16:00 Kameničná : Nesvady Kisvince Borka AR2 DZ
št 25/09/14 o 16:00 N. Stráž : Nesvady Borka Mogyorósi AR2 DZ
št 25/09/14 o 16:00 Sokolce : Sv. Peter Laczó Kišvince AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 19/09/14 o 17:00 Sokolce : Čičov Bušansky AR1 AR2 DZ
pi 19/09/14 o 17:00 Marcelová : Búč Lovász AR1 AR2 DZ
so 20/09/14 o 10:00 Iža : B. Kosihy Fúró AR1 AR2 DZ
so 20/09/14 o 10:00 Okoličná : Zem. Olča Fussy AR1 AR2 DZ
so 20/09/14 o 10:00 Čičov : Kolárovo Bušansky AR1 AR2 DZ
so 20/09/14 o 10:00 V. Kosihy : Sokolce Bényi AR1 AR2 DZ
ne 21/09/14 o 10:00 Imeľ : Nesvady Jakubáč AR1 AR2 DZ
po 22/09/14 o 17:00 Nesvady : Marcelová Zácsik AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 7 (10.09.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 13/09/14 o 16:00 Kameničná : Dulovce Chmela Mogyorósi J Tóth H Križan
ne 14/09/14 o 16:00 Búč : Chotín Mogyorósi J Ferst Lovász Kajan
ne 14/09/14 o 16:00 Sokolce : Patince Németh Z Borka Füssy Bílek
ne 14/09/14 o 16:00 Moča : V. Kosihy Prágay Bényi Németh A Nagy
ne 14/09/14 o 16:00 Kolárovo B : Zlatná Kovács Bušansky Šipoš Kovačic
ne 14/09/14 o 16:00 Actív : Zem. Olča Jakubáč Kišvince Bórik Marsal
ne 14/09/14 o 16:00 Iža : Marcelová B Domjan Laczó Kraslan Ľ. Kraslan
stretnutie Actív KN vs. Zem. Olča sa odohrá v Kameničnej

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 13/09/14 o 16:00 Dedina M. : Bajč Halász Szabó S. AR 2 DZ
so 13/09/14 o 16:00 V. Ostrov : B. Lúky Prágay Kuczman AR 2 DZ
so 13/09/14 o 16:00 UJS : Tôň Bórik Zácsik AR 2 DZ
ne 14/09/14 o 16:00 Martovce : Šrobárová Halász Szabó S AR 2 Pavlík
ne 14/09/14 o 16:00 N. Stráž : Radvaň Mészáros Habara AR 2 Pupák
po 15/09/14 o 16:00 Vrbová : B. Holiare Németh Z Ladányi AR 2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 6 (03.09.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 07/09/14 o 15:00 V. Kosihy : Sokolce Jakubáč Bényi AR2 Hengerics
ne 07/09/14 o 16:00 Chotín : Iža Lévai Bálint Beták Križan
ne 07/09/14 o 16:00 Marcelová B : Actív Németh Z Ferst Kraslan Ľ DZ
ne 07/09/14 o 16:00 Zem. Olča : Kolárovo B Prágay Strečko Ágg Pavlík
ne 07/09/14 o 16:00 Zlatná : Kameničná Mészáros Fúró Habara Kajan
ne 07/09/14 o 16:00 Dulovce : Modrany Bórik Šipoš AR 2 Kraslan
ne 07/09/14 o 16:00 B. Kosihy : Moča Chmela Ladányi AR 2 Kovačic
ne 07/09/14 o 16:00 Patince   Búč Halász Szabó S Bušansky Hronec
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 07/09/14 o 16:00 Šrobárová : UJS Keszegh Németh A AR 2 DZ
ne 07/09/14 o 16:00 Tôň : N. Stráž Borka Tóth H AR 2 DZ
ne 07/09/14 o 16:00 Radvaň : V. Ostrov Kuczman Laczó AR 2 DZ
ne 07/09/14 o 16:00 B. Lúky : Čalovec Domjan Kišvince AR 2 DZ
ne 07/09/14 o 16:00 Čičov : Vrbová Mogyorósi J. Füssy AR 2 DZ
ne 07/09/14 o 16:00 B. Holiare : Dedina M. Bazsó Mogyorósi V AR 2 DZ
ne 07/09/14 o 16:00 Bajč : Martovce Lovász Nováková AR 2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 06/09/14 o 10:30 Dulovce : Sokolce Pati Nagy Bórik AR 2 DZ
so 06/09/14 o 16:00 Actív : Čičov Mészáros Habara AR 2 DZ
so 06/09/14 o 16:00 Pribeta : Zlatná Lovász Ferst AR 2 Dz
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 06/09/14 o 10:00 Sv. Peter : Imeľ Beták Jankó AR2 DZ
so 06/09/14 o 14:00 Sokolce : Pribeta Kisvince Laczó AR2 DZ
so 06/09/14 o 14:00 Kameničná : N. Stráž Tóth H Borka AR2 DZ
ne 07/09/14 o 13:30 B. Kosihy : Chotín Ladányi Chmela AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 05/09/14 o 17:00 Marcelová : Imeľ Lovász AR1 AR2 DZ
so 06/09/14 o 10:00 Chotín : Búč Bálint AR1 AR2 DZ
so 06/09/14 o 10:00 Iža : Nesvady Domjan AR1 AR2 DZ
ne 07/09/14 o 10:00 Kolárovo : Zem. Olča Fussy AR1 AR2 DZ
so 06/09/14 o 10:00 Okoličná : Sokolce Bušansky AR1 AR2 DZ
so 06/09/14 o 10:00 V. Kosihy : Čičov Bényi AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 5 (27.08.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 29/08/14 o 17:00 Búč : Zem. Olča Bórik Bényi Prágay Nagy
ne 31/08/14 o 10:30 Modrany : Zlatná Lovász Prágay Pati Nagy Nagy
ne 31/08/14 o 17:00 Actív  : Iža Chmela Ferst Mlinkovics Volf
ne 31/08/14 o 17:00 Kolárovo B : Marcelová B Szabó J Beták Bálint Marsal
ne 31/08/14 o 17:00 Kameničná : Zem. Olča Németh Z Szabó S Lovász Kasznár
ne 31/08/14 o 17:00 Sokolce : B. Kosihy Bórik Šipoš Bušansky Bílek
ne 31/08/14 o 17:00 Búč : V. Kosihy Mészáros Habara Kraslan Ľ. Pupák
ne 31/08/14 o 17:00 Patince   Chotín Jakubáč Zácsik Ladányi Kovačic
po 01/09/14 o 17:00 Moča   Dulovce Pati Nagy Chmela Ferst Marsal
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 30/08/14 o 17:00 Vrbová : B. Lúky Pati Nagy Tóth H AR 2 DZ
ne 31/08/14 o 14:00 V. Ostrov  : Tôň Prágay Mogyorósi AR 2 DZ
ne 31/08/14 o 17:00 Bajč : Šrobárová Kuczman Laczó AR 2 Pavlík
ne 31/08/14 o 17:00 Martovce : B. Holiare Keszegh Németh A AR 2 Kajan
ne 31/08/14 o 17:00 Dedina M. : Čičov Mogyorósi  Prágay AR 2 DZ
ne 31/08/14 o 17:00 Čalovec : Radvaň Borka Tóth H AR 2 DZ
ne 31/08/14 o 17:00 N. Stráž : UJS Bényi Kišvince AR2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 30/08/14 o 17:00 Zlatná : Actív Kuczman Habara AR 2 DZ
so 30/08/14 o 17:00 Čičov : Dulovce Szabó S Bušansky AR 2 DZ
so 30/08/14 o 14:00 Sokolce : Moča Halász Füssy AR 2 Dz
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 30/08/14 o 10:00 B. Kosihy : Sv. Peter Beták Bálint AR2 DZ
so 30/08/14 o 15:00 Chotín : Kameničná Jakubáč Jankó AR2 DZ
so 30/08/14 o 15:00 Pribeta : Imeľ Németh A Nováková AR2 DZ
ne 31/08/14 o 14:00 N. Stráž : Sokolce Fúró Ferst AR2 DZ
po 01/09/14 o 16:00 Sokolce : Sv. Peter Laczó Kišvince AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
st 27/08/14 o 10:00 Marcelová : Nesvady Lovász AR1 AR2 DZ
st 27/08/14 o 10:00 Chotín : B. Kosihy Tóth H AR1 AR2 DZ
ne 31/08/14 o 14:00 Nesvady : Chotín Szabó J AR1 AR2 DZ
so 30/08/14 o 10:00 Búč : B. Kosihy Ladányi AR1 AR2 DZ
so 30/08/14 o 10:00 V. Kosihy : Okoličná Füssy AR1 AR2 DZ
ne 31/08/14 o 10:00 Imeľ : Iža Kraslan Ľ AR1 AR2 DZ
ne 31/08/14 o 10:00 Zem. Olča : Čičov Szabó S AR1 AR2 DZ
po 01/09/14 o 10:00 B. Kosihy : Iža Németh Á. AR1 AR2 DZ
po 01/09/14 o 10:00 Nesvady : Imeľ Beták AR1 AR2 DZ
po 01/09/14 o 17:00 Búč : Marcelová Keszegh AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (IV. liga - dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 31/08/14 o 13:30 Hurbanovo : V. Uľany Černák Šipoš AR 2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 4 (21.08.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 24/08/14 o 17:00 Chotín : Actív  Prágay Tóth H Ferst Križan
ne 24/08/14 o 17:00 Iža : Kolárovo B Mészáros Šipoš Habara Pupák
ne 24/08/14 o 17:00 Marcelová B : Kameničná Bórik Keszegh Nováková Kajan
ne 24/08/14 o 17:00 Zlatná : Moča Kovács Borka Bušansky Kovačic
ne 24/08/14 o 17:00 Dulovce : Sokolce Farkaš Mlinkovics Beták Volf
ne 24/08/14 o 17:00 B. Kosihy : Búč Németh Z Kraslan Ladányi Pavlík
ne 24/08/14 o 17:00 V. Kosihy : Patince Mogyorósi J Füssy Bényi Marsal
zápas Zem. Olča - Modrany sa nehrá

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/08/14 o 17:00 V. Ostrov : UJS Mogyorósi J Prágay AR 2 DZ
ne 24/08/14 o 10:30 Čičov : Martovce Domjan Kovács AR 2 DZ
ne 24/08/14 o 17:00 Šrobárová : N. Stráž Szabó J Kišvince AR 2 Hronec
ne 24/08/14 o 17:00 Tôň : Čalovec Kuczman Laczó AR 2 DZ
ne 24/08/14 o 17:00 Radvaň : Vrbová Lovász Németh AR 2 DZ
ne 24/08/14 o 17:00 B. Lúky : Dedina Fúró Bálint AR 2 DZ
ne 24/08/14 o 17:00 B. Holiare : Bajč Jakubáč Szabó S AR2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/08/14 o 10:00 Dulovce : Zlatná Kuczman Tóth H AR 2 DZ
so 23/08/14 o 17:00 Moča : Čičov Mészáros Beták  AR 2 DZ
so 23/08/14 o 17:00 Actív : Pribeta Jakubáč Németh A AR 2 Dz
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/08/14 o 10:00 Sv. Peter : Pribeta Lovász Nováková AR2 DZ
so 23/08/14 o 15:00 Imeľ : N. Stráž Zácsik  Fúró AR2 DZ
so 23/08/14 o 15:00 Sokolce : Chotín Bušansky Füssy AR2 DZ
so 23/08/14 o 15:00 Kameničná : B. Kosihy Borka Kišvince AR2 DZ
st 27/08/14 o 15:00 Pribeta : Chotín Németh A Ladányi AR2 DZ
št 28/08/14 o 14:30 Sv. Peter : N. Stráž Lovász Nováková AR2 DZ
               

Prípravka

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/08/14 o 10:00 B. Kosihy : Nessvady Ferst AR1 AR2 DZ
so 23/08/14 o 10:00 Chotín : Imeľ Keszegh AR1 AR2 DZ
pi 22/08/14 o 17:00 Iža : Marcelová Ladányi AR1 AR2 DZ
št 28/08/14 o 17:00 Kolárovo : V.Kosihy Bényi AR1 AR2 DZ
so 23/08/14 o 10:00 Okoličná : Čičov Laczó AR1 AR2 DZ
ne 24/08/14 o 10:00 Sokolce : Zem.Olča Szabó S AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (V. liga - dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 24/08/14 o 14:30 Zem. Olča : Rybník Ágg Mogyorósi J AR 2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 3 (13.08.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/08/14 o 17:00 V. Kosihy : Chotín Németh Z Borka Halász Kasznár
ne 17/08/14 o 17:00 Patince : B. Kosihy Kovács Zácsik  Ladányi Pavlík
ne 17/08/14 o 17:00 Búč : Dulovce Mogyorósi Keszegh Németh A Križan
ne 17/08/14 o 17:00 Sokolce : Zlatná Bircsák Pati Nagy Ďurčovič DZ
ne 17/08/14 o 17:00 Moča : Zem. Olča Mészáros Habara Beták Marsal
ne 17/08/14 o 17:00 Modrany : Marcelová B Prágay Ilon Kraslan DZ
ne 17/08/14 o 17:00 Kameničná : Iža Halász Ferst Füssy Hronec
ne 17/08/14 o 17:00 Kolárovo B : Actív Szabó J Fúró Farkaš Nagy
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/08/14 o 17:00 Vrbová : Tôň Keszegh Németh A AR 2 DZ
ne 17/08/14 o 10:30 Čalovec : UJS Pati Nagy Lovász AR 2 DZ
ne 17/08/14 o 17:00 Bodza Hol. : Šrobárová Mlinkovics Kišvincze AR 2 DZ
ne 17/08/14 o 17:00 Čičov : Bajč Borka Tóth H. AR 2 Kovačic
ne 17/08/14 o 17:00 Martovce : Bodz.Lúky Kuczman Laczó AR 2 DZ
ne 17/08/14 o 17:00 Dedina Ml. : Radvaň Lovász Nováková AR 2 DZ
ne 17/08/14 o 17:00 V. Ostrov : N. Stráž Szabó S. Šipoš AR2 Kajan
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ut 19/08/14 o 17:00 Pribeta : Dulovce Szabó J. Beták AR 2 DZ
so 16/08/14 o 17:00 Zlatná : Moča Domjan Kišvincze AR 2 DZ
so 16/08/14 o 17:00 Čičov : Sokolce Bényi Mogyorósi AR 2 Dz
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/08/14 o 10:00 Kameničná : Sv.Peter Mészáros Habara AR2 DZ
so 16/08/14 o 15:00 B. Kosihy : Sokolce Beták Nováková AR2 DZ
so 16/08/14 o 15:00 Chotín : Imeľ Ferst Tóth H. AR2 DZ
ne 17/08/14 o 14:00 N. Stráž : Pribeta Kuczman Laczó AR2 DZ
st 20/08/14 o 16:30 B. Kosihy : Pribeta Ladányi Kraslan Ľ AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (IV. liga dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
             
ne 17/08/14 o 14:00 Okoličná : Topoľníky Mlinkovics Borka AR 2 DZ
ne 17/08/14 o 14:30 Marcelová : Sereď Ilon Prágay AR 2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 2 (06.08.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 10/08/14 o 10:30 Zem.Olča : Sokolce Prágay Pati Nagy Beták Nagy
ne 10/08/14 o 17:00 Chotín : Kolárovo B Mogyorósi  Bényi Kovačic Križan
ne 10/08/14 o 17:00 Actív : Kameničná Szabó J Beták Kraslan Hengerics
ne 10/08/14 o 17:00 Iža : Modrany Kovács Ferst Németh A Kovačic
ne 10/08/14 o 17:00 Marcelová B : Moča Németh Z Keszegh Ladányi Pupák
ne 10/08/14 o 17:00 Zlatná : Búč Chmela Borka Farkaš Pavlík
ne 10/08/14 o 17:00 Dulovce : Patince Halász Bušansky Szabó S Hronec
ne 10/08/14 o 17:00 B.Kosihy : V.Kosihy Mészáros Habara Šipoš Kajan
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/08/14 o 17:00 Šrobárová : V.Ostrov Szabó S Halász AR 2 Marsal
so 09/08/14 o 17:00 UJS : Vrbová Mogyorósi  Bényi AR 2 DZ
ne 10/08/14 o 17:00 N.Stráž : Čalovec Kuczman Tóth AR 2 Hronec
ne 10/08/14 o 17:00 Tôň : Dedina Fúró Füssy AR 2 DZ
ne 10/08/14 o 17:00 Radvaň : Martovce Lovász Nováková AR 2 DZ
ne 10/08/14 o 17:00 B.Lúky : Bajč Ferencz Kišvince AR 2 DZ
ne 10/08/14 o 17:00 Čičov   B.Holiare Prágay Laczó AR2 DZ
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/08/14 o 10:30 Dulovce : Actív Pati Nagy Beták AR 2 DZ
so 09/08/14 o 17:00 Sokolce : Zlatná Kuczman Füssy AR 2 DZ
so 09/08/14 o 17:00 Moča : Pribeta Ferst Kišvince AR 2 Dz
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 29/08/14 o 10:00 S.Peter : N.Stráž Lovász Nováková AR2 DZ
st 27/08/14 o 16:00 Pribeta : Chotín Németh A Ladányi AR2 DZ
so 09/08/14 o 15:00 Imeľ : B.Kosihy Fúró Zácsik AR2 DZ
so 09/08/14 o 15:00 Sokolce : Kameničná Kuczman Bušansky AR2 DZ
st 13/08/14 o 17:00 Chotín : N. Stráž Ferst Nováková AR2 DZ

Súťaže ZsFZ (V. liga dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/08/14 o 17:00 Modrany : Bánov Pati Nagy Borka AR 2 DZ
ne 10/08/14 o 14:30 Zem.Olča : S.Peter Farkaš Chmela AR 2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 1 (30.07.2014)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 03/08/14 o 17:00 B. Kosihy : Chotín Szabó J Borka Habara Kraslan
ne 03/08/14 o 17:00 V. Kosihy : Dulovce Mlinkovics Farkaš AR 2 Bílek
ne 03/08/14 o 17:00 Patince : Zlatná Mogyorósi Keszegh AR 2 Pavlík
ne 03/08/14 o 17:00 Sokolce : Marcelová B Mészáros Šipoš AR 2 Križan
ne 03/08/14 o 17:00 Moča : Iža Chmela Ladányi Németh A Volf
ne 03/08/14 o 17:00 Modrany : Actív Beták Zácsik Ferst Pupák
ne 03/08/14 o 17:00 Kameničná : Kolárovo B Prágay Fúró AR 2 Hronec
pi 29/08/14 o 17:00 Búč : Zem. Olča HR AR1 AR2 DZ
               

II. trieda

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/08/14 o 17:00 Bajč : Radvaň Szabó J Németh A AR 2 DZ
so 02/08/14 o 17:00 Vrbová : N. Stráž Beták Szabó S AR 2 Marsal
ne 03/08/14 o 17:00 Čičov : Šrobárová Domjan Bušansky AR 2 Hronec
ne 03/08/14 o 17:00 Bodza Hol. : Bodz. Lúky Kuczman Tóth AR 2 DZ
ne 03/08/14 o 17:00 Martovce : Tôň Lovász Nováková AR 2 Kajan
ne 03/08/14 o 17:00 Dedina M. : FK UJS Szabó S. Halász AR 2 DZ
ne 03/08/14 o 17:00 Čalovec   V. Ostrov Németh Z. Kraslan AR2 Kovačic
               

Majstrovstvá oblasti (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/08/14 o 09:30 Pribeta : Sokolce Mészáros Habara AR 2 DZ
so 02/08/14 o 17:00 Zlatná : Čičov Halász Füssy AR 2 DZ
ne 03/08/14 o 14:00 Actív : Moča Fúró Prágay AR 2 Dz
zápas Actív KN vs. Moča sa hrá v Kameničnej
               

Majstrovstvá oblasti (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/08/14 o 15:00 Kameničná   Imeľ Borka Kuczman AR2 DZ
so 02/08/14 o 15:00 Chotín   N. Stráž Lovász Nováková AR2 DZ
st 20/08/14 o 16:30 B. Kosihy   Pribeta HR AR1 AR2 DZ
po 01/09/14 o 14:00 Sokolce   S.Peter HR AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ (IV. liga dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 03/08/14 o 14:30 Marcelová : Topoľníky Volf Chmela AR 2 DZ

TOPlist