Oblastný futbalový zväz Komárno

DELEGAČNÝ LIST Č. 30 (08.06.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 11/06/16 o 15:00 Kameničná : Moča Lévai Laczó Tóth L Križan
so 11/06/16 o 15:00 Šrobárová : Marcelová B Mészáros Ferst Zácsik Kraslan
so 11/06/16 o 17:00 Vrbová  : Zem. Olča Bórik Keszegh Németh A Kovačic
so 11/06/16 o 15:00 Iža : B. Kosihy Németh Z Kuczman Mogyorósi Polgár
so 11/06/16 o 17:00 Zlatná : Sokolce Füssy Halász Lovász Nagy
ne 12/06/16 o 17:00 Pribeta : Chotín Szabó J Beták Jankó Pupák
ne 12/06/16 o 17:00 Patince : Kolárovo B Mogyorósi Tóth H Borka Marsal
ne 12/06/16 o 17:00 Búč : Dulovce Halász Szabó S Lovász Hronec
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 10/06/16 o 16:30 Kolárovo  : Actív Bohos AR1 AR2 DZ
pi 10/06/16 o 17:00 Iža : Marcelová Laczó AR1 AR2 DZ
so 11/06/16 o 10:00 Moča : Hurbanovo Németh A AR1 AR2 DZ
so 11/06/16 o 10:00 Búč : Imeľ Ferst AR1 AR2 DZ
so 11/06/16 o 10:00 Nesvady : Čičov Zácsik AR1 AR2 DZ
so 11/06/16 o 17:00 Actív : Sokolce Szabó AR1 AR2 DZ
               

SÚŤAŽE ZsFZ (V. ligy východ - DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 11/06/16 o 14:30 Modrany : Šahy Kasznár Borka AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 29 (01.06.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 04/06/16 o 17:00 Marcelová B : Vrbová Keszegh Ferst Németh A Pavlík
ne 05/06/16 o 14:00 Chotín : Zlatná Németh Z Dorčiak  Laczó Nagy
ne 05/06/16 o 17:00 B. Kosihy : Pribeta Jakubáč Lovász Mészáros Kraslan
ne 05/06/16 o 17:00 Moča : Iža Chudý Beták Szabó J Pupák
ne 05/06/16 o 17:00 Zem. Olča : Kameničná Lévai Ferst Borka Hronec
ne 05/06/16 o 17:00 Dulovce : Šrobárová Füssy Németh A Tóth L Kovačic
ne 05/06/16 o 17:00 Kolárovo B : Búč Halász Szabó S Kuczman Polgár
ne 05/06/16 o 17:00 Sokolce : Patince Mogyorósi J Keszegh Bohos Križan
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 03/06/16 o 16:00 Hurbanovo : Iža Lovász AR1 AR2 DZ
so 04/06/16 o 10:00 Marcelová : Búč Laczó AR1 AR2 DZ
so 04/06/16 o 10:00 Chotín : Moča Dorčiak AR1 AR2 DZ
ne 05/06/16 o 10:00 Čičov : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ
ne 05/06/16 o 10:00 Actív : Sokolce Bohos AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 28 (25.05.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 28/05/16 o 17:00 Vrbová : Dulovce Bórik Keszegh Németh A Nagy
ne 29/06/15 o 17:00 Pribeta : Zlatná Jakubáč Dorčiak Jankó Bílek
ne 29/06/15 o 17:00 Patince : Chotín Szabó J Beták Kuczman Pupák
ne 29/06/15 o 17:00 Búč : Sokolce Mogyorósi Toběrný Borka Kovačic
ne 29/06/15 o 17:00 Kameničná : Marcelová B Keszegh Németh A Ferst Polgár
ne 29/06/15 o 17:00 Iža : Zem.Olča Chudý Tóth L Molnár Križan
ne 29/06/15 o 17:00 B. Kosihy : Moča Fussy Szabó S Halász Marsal
  Šrobárová : Kolárovo B NEHRÁ SA
               

VII.  LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 28/05/16 o 17:00 Dedina Ml : V. Ostrov Németh Z Laczó AR2 Kraslan
so 28/05/16 o 17:00 UJS : Bajč Lovász Chudý AR2 DZ
ne 29/06/15 o 13:00 N. Stráž : B. Lúky Bórik Mészáros AR2 DZ
ne 29/06/15 o 17:00 Čičov : Modrany Mészáros Bórik AR2 DZ
ne 29/06/15 o 17:00 Radvaň : Čalovec Lovász Nováková AR2 DZ
ne 29/06/15 o 17:00 Tôň : B. Holiare Laczó Bohos AR2 Pavlík
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 29/05/16 o 14:30 Marcelová : Okoličná Toberný Borka AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 26/05/16 o 17:00 Sokolce : Čičov Bohos AR1 AR2 DZ
pi 27/05/16 o 17:00 Imeľ : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
so 28/05/16 o 10:00 Iža : Chotín Laczó AR1 AR2 DZ
so 28/05/16 o 10:00 Búč : Hurbanovo Ferst AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 27 (18.05.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 21/05/16 o 17:00 Iža : Marcelová B Bórik Halász Szabó S Kraslan
so 21/05/16 o 17:00 Chotín : Búč Lévai Németh Z Beták Bílek
ne 22/05/16 o 10:30 Zlatná : Patince Bórik Keszegh Németh A Nagy
ne 22/05/16 o 17:00 Moča : Pribeta Mészáros Dorčiak Laczó Križan
ne 22/05/16 o 17:00 Zem. Olča : B. Kosihy Chudý Lovász Németh Z. Kraslan
ne 22/05/16 o 17:00 Dulovce : Kameničná Jakubáč Jankó Ferst Kovačic
ne 22/05/16 o 17:00 Kolárovo B : Vrbová Mogyorósi Németh A Keszegh Marsal
ne 22/05/16 o 17:00 Sokolce : Šrobárová Halász Szabó S Bohos Pavlík
               

VII.  LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 21/05/16 o 17:00 V. Ostrov : N. Stráž Mogyorósi Kucman AR2 Polgár
so 21/05/16 o 17:00 B. Lúky : UJS Lovász Mészáros AR2 DZ
so 21/05/16 o 17:00 Bajč : Čičov Bényi Bušansky AR2 DZ
ne 22/05/16 o 17:00 Modrany : Tôň Kovačic Tóth L AR2 DZ
ne 22/05/16 o 17:00 Čalovec : Dedina Ml. Beták Bušansky AR2 Hronec
ne 22/05/16 o 17:00 B. Holiare : Radvaň Borka Kuczman AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 21/05/16 o 11:00 Čičov : Dulovce Kovačic Bušansky AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 20/05/16 o 16:00 Hurbanovo : Imeľ Mészáros AR1 AR2 DZ
so 21/05/16 o 10:00 Chotín : Búč Laczó AR1 AR2 DZ
so 21/05/16 o 10:00 Moča : Iža Ferst AR1 AR2 DZ
so 21/05/16 o 10:00 Nesvady : Kolárovo Zácsik AR1 AR2 DZ
ne 22/05/16 o 10:00 Okoličná : Sokolce Bohos AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 26 (11.05.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 14/05/16 o 16:00 Moča : Zem. Olča Pati Nagy Németh A Dorčiak Hronec
so 14/05/16 o 16:30 Vrbová : Sokolce Halász Szabó S Bohos Marsal
so 14/05/16 o 16:30 Kameničná : Kolárovo B Jakubáč Nováková Laczó Pupák
ne 15/05/16 o 16:30 Pribeta : Patince Jakubáč Bohos Bušansky Kraslan
ne 15/05/16 o 16:30 Búč : Zlatná Bórik Ferst AR 2 Pavlík
ne 15/05/16 o 16:30 Šrobárová : Chotín Halász Szabó S Borka Kasznár
ne 15/05/16 o 16:30 Iža : Dulovce Chudý Keszegh Németh A Kovačic
ne 15/05/16 o 16:30 B. Kosihy : Marcelová B Mogyorósi Pati Nagy Laczó Bílek
               

VII.  LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 14/05/16 o 16:30 Dedina Ml. : Bodza Holiare Mészáros Lovász AR2 DZ
so 14/05/16 o 16:30 UJS : V. Ostrov Bórik Tóth L AR2 DZ
ne 15/05/16 o 16:30 Tôň : Radvaň Németh Z Molnár AR2 Marsal
ne 15/05/16 o 16:30 N. Stráž : Čalovec Szabó J Beták AR2 DZ
ne 15/05/16 o 16:30 Čičov : B. Lúky Kuczman Dorčiak AR2 DZ
ne 15/05/16 o 16:30 Modrany : Bajč Lovász Tóth L AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 14/05/16 o 10:30 Dulovce : Zlatná Keszegh Nováková Nehrá sa !!! DZ
               

IV. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 14/05/16 o 10:30 Pribeta : Sv. Peter Keszegh Kuczman AR2 DZ
so 14/05/16 o 15:00 B. Kosihy : Nesvady Mogyorósi Kuczman AR2 DZ
ne 15/05/16 o 10:30 Sokolce : Imeľ Bohos Bušansky AR2 DZ
ne 15/05/16 o 13:30 N. Stráž : Actív Beták Szabó J AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 13/05/16 o 17:00 Marcelová : Hurbanovo Lovász AR1 AR2 DZ
pi 13/05/16 o 17:00 Sokolce : Nesvady Bohos AR1 AR2 DZ
pi 13/05/16 o 17:00 Actív : Čičov Füssy AR1 AR2 DZ
pi 13/05/16 o 17:30 Iža : Búč Laczó AR1 AR2 DZ
so 14/05/16 o 10:00 Búč : Moča Bórik AR1 AR2 DZ
so 14/05/16 o 10:00 Imeľ : Chotín Jakubáč AR1 AR2 DZ
ne 15/05/16 o 10:00 Kolárovo : Okoličná Jakubáč AR1 AR2 DZ
ut 17/05/16 o 17:00 Actív : Nesvady Bušansky AR1 AR2 DZ
ut 17/05/16 o 17:30 Moča   Marcelová Németh A AR1 AR2 DZ
               

SÚŤAŽE ZsFZ (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 14/05/16 o 16:30 Modrany : Kmeťovo Valko Borka AR2 DZ
ne 15/05/16 o 14:00 Marcelová : ViON B Kasznár Borka AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 25 (04.05.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 07/05/16 o 16:30 Marcelová B : Moča Németh Z Mlinkovics Mogyorósi Bílek
ne 08/05/16 o 16:30 Zem. Olča : Pribeta Mogyorósi Molnár Borka Polgár
ne 08/05/16 o 16:30 Dulovce : B. Kosihy Halász Szabó S Kuczman Nagy
ne 08/05/16 o 16:30 Kolárovo B : Iža Bórik Tóth H Laczó Pupák
ne 08/05/16 o 16:30 Sokolce : Kameničná Chudý Dorčiak Nováková Kraslan
ne 08/05/16 o 16:30 Chotín : Vrbová Mészáros Keszegh Németh A Križan
ne 08/05/16 o 16:30 Zlatná : Šrobárová Pati Nagy Füssy Bohos Hronec
ne 08/05/16 o 16:30 Patince : Búč Mlinkovics Ferst Beták Pavlík
               

VII.  LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 07/05/16 o 16:30 UJS : Čalovec Chudý Lovász AR2 DZ
so 07/05/16 o 16:30 Dedina Ml. : Radvaň Jakubáč Zácsik AR2 Kraslan
ne 08/05/16 o 10:30 B. Holiare : N. Stráž Lovász Tóth L AR2 DZ
ne 08/05/16 o 16:30 Bajč : Tôň Jakubáč Jankó AR2 DZ
so 07/05/16 o 16:30 V. Ostrov : Čičov Halász Szabó S AR2 DZ
so 07/05/16 o 16:30 B. Lúky : Modrany Mészáros Bórik AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 07/05/16 o 16:30 Zlatná : Kameničná Tóth H Kuczman AR2 DZ
               

IV. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 07/05/16 o 15:00 Actív : Sokolce Dorčiak Borka AR2 DZ
so 07/05/16 o 15:00 Nesvady : Pribeta Beták Jankó AR2 DZ
ne 08/05/16 o 10:30 Zem. Olča : B. Kosihy Bohos Füssy AR2 DZ
ne 08/05/16 o 10:00 Sv. Peter : N. Stráž Bórik Mészáros AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 06/05/16 o 16:00 Okoličná : Actív Füssy AR1 AR2 DZ
pi 06/05/16 o 17:00 Moča : Imeľ Lovász AR1 AR2 DZ
so 07/05/16 o 10:00 Chotín : Marcelová Nováková AR1 AR2 DZ
ne 08/05/16 o 10:00 Kolárovo : Sokolce Zácsik AR1 AR2 DZ
st 11/05/16 o 17:00 Nesvady : Okoličná Jakubáč AR1 AR2 DZ
pi 13/05/16 o 17:30 Iža : Búč Tóth H AR1 AR2 DZ
ut 17/05/16 o 17:30 Moča : Marcelová Németh A AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 24 (27.04.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 30/04/16 o 16:30 Vrbová : Zlatná Halász Füssy Bušansky Pupák
so 30/04/16 o 16:30 Zem. Olča : Marcelová B Németh Z Tóth L Kuczman Kasznár
ne 01/05/16 o 16:30 Pribeta : Búč Halász Bohos Szabó S Nagy
ne 01/05/16 o 16:30 Šrobárová : Patince Bórik Németh A Keszegh Kovačic
ne 01/05/16 o 16:30 Kameničná : Chotín Németh Z Kuczman Dorčiak Polgár
ne 01/05/16 o 16:30 Iža : Sokolce Mészáros Bušansky Ferst Marsal
ne 01/05/16 o 16:30 B. Kosihy : Kolárovo B Jakubáč Jankó Lovász Kraslan
ne 01/05/16 o 16:30 Moča : Dulovce Chudý Ladányi Nováková Hronec
               

VII.  LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 30/04/16 o 16:30 UJS : B. Holiare Szabó J Borka AR2 DZ
so 30/04/16 o 16:30 V. Ostrov : Modrany Jakubáč Mogyorósi AR2 DZ
ne 01/05/16 o 10:30 Čičov : Čalovec Ladányi Chudý AR2 DZ
ne 01/05/16 o 16:30 Tôň : Dedina Ml. Füssy Bazsó AR2 DZ
ne 01/05/16 o 16:30 N. Stráž : Radvaň Mogyorósi Molnár AR2 Pavlík
ne 01/05/16 o 16:30 Bajč : B. Lúky Tóth H Beták AR2 Križan
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 30/04/16 o 14:00 Kameničná : Čičov Mészáros Lovász AR2 DZ
               

IV. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 30/04/16 o 14:00 Pribeta : Zem. Olča Németh A Keszegh AR2 DZ
so 30/04/16 o 14:00 Sokolce : Sv. Peter Bohos Szabó S AR2 DZ
so 30/04/16 o 14:00 Imeľ : Actív Zácsik Beták AR2 DZ
ne 01/05/16 o 13:30 N. Stráž : Nesvady Molnár Mogyorósi AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 29/04/16 o 16:30 Hurbanovo : Chotín Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 29/04/16 o 17:00 Marcelová : Moča Lovász AR1 AR2 DZ
so 30/04/16 o 10:00 Imeľ : Iža Zácsik AR1 AR2 DZ
so 30/04/16 o 10:00 Actív : Nesvady Bušansky AR1 AR2 DZ
so 30/04/16 o 10:00 Čičov : Okoličná Szabó S AR1 AR2 DZ
ut 03/05/16 o 17:30 Moča : Marcelová Németh A AR1 AR2 DZ
st 04/05/16 o 17:00 Nesvady : Okoličná Jakubáč AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 23 (20.04.2016)


VI. LIGA - ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 24/04/16 o 16:00 Marcelová B : Pribeta Kovačic Dorčiak AR2 Kovačic
ne 24/04/16 o 16:00 Dulovce : Zem. Olča Jakubáč Jankó Kuczman Hronec
ne 24/04/16 o 16:00 Kolárovo B : Moča Mogyorósi J Laczó AR 2 Marsal
ne 24/04/16 o 16:00 Sokolce : B. Kosihy Németh Z Farkaš AR2 Kasznár
ne 24/04/16 o 16:00 Chotín : Iža Bórik Keszegh Németh A. Pupák
ne 24/04/16 o 16:00 Zlatná : Kameničná Halász Bušansky Sabó S Polgár
ne 24/04/16 o 16:00 Patince : Vrbová Mészáros Ferszt AR2 Kraslan
ne 24/04/16 o 16:00 Búč : Šrobárová Chudý Ladányi Tóth L Nagy
 

VII. LIGA - ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/04/16 o 16:00 V. Ostrov : Bajč Halász Szabó S AR2 Kovačic
so 23/04/16 o 16:00 Dedina Ml. : N. Stráž Jakubáč Mészáros AR2 DZ
ne 24/04/16 o 10:30 Radvaň : UJS Lovász Tóth L AR2 DZ
ne 24/04/16 o 16:00 B. Lúky : Tôň Füssy Bohos AR2 DZ
ne 24/04/16 o 16:00 Čalovec : Modrany Borka Beták AR2 Križan
ne 24/04/16 o 16:00 B. Holiare : Čičov Lovász Nováková AR2 Pavlík
 

VI. LIGA - ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/4/16 o 10:30 Dulovce : Kameničná Ladányi Chudý AR2 DZ
so 23/4/16 o 16:00 Zlatná : Čičov Mogyorósi J Kuczman AR2 DZ
             

VI. LIGA - ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/04/16 o 14:00 Nesvady : Sokolce Zácsik Beták AR2 DZ
so 23/04/16 o 14:00 Zem. Olča : N.Stráž Laczó Tóth L AR2 DZ
so 23/04/16 o 14:00 B. Kosihy : Pribeta Lovász Ferst AR2 DZ
so 23/04/16 o 14:30 Sv. Peter : Imeľ Nováková Ladányi AR2 DZ
 

ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 22/04/16 o 16:00 Hurbanovo : Moča Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 22/04/16 o 17:00 Marcelová : Iža Lovász AR1 AR2 DZ
pi 22/04/16 o 17:00 Sokolce : Okoličná Bušansky AR1 AR2 DZ
so 23/04/16 o 10:00 Imeľ : Búč Beták AR1 AR2 DZ
so 23/04/16 o 10:00 Čičov : Nesvady Bohos AR1 AR2 DZ
so 23/04/16 o 10:00 Actív : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 22 (13.04.2016)


VI. LIGA - ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/04/16 o 16:00 Vrbová : Búč Bórik Tóth L Mogyorósi J Kovačic
so 16/04/16 o 16:00 Marcelová B : Dulovce Pati Nagy Mlinkovics Németh Z Kraslan
ne 17/04/16 o 16:00 Pribeta : Šrobárová Szabó J Beták Kraslan Ľ Pupák
ne 17/04/16 o 16:00 Kameničná : Patince Jakubáč Dorčiak AR 2 Križan
ne 17/04/16 o 16:00 Iža : Zlatná Mogyorósi J Keszegh Németh A Polgár
ne 17/04/16 o 16:00 B. Kosihy : Chotín Halász Laczó Szabó S Marsal
ne 17/04/16 o 16:00 Moča : Sokolce Bircsák Valko AR 2 Pavlík
ne 17/04/16 o 16:00 Zem. Olča : Kolárovo B Chudý Ladányi AR 2 Nagy
 

VII. LIGA - ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/04/16 o 16:00 UJS : Dedina Ml. Keszegh Németh A AR2 DZ
ne 17/04/16 o 16:00 Tôň : N. Stráž Borka Tóth L AR2 Pavlík
ne 17/04/16 o 16:00 Čičov : Radvaň Bórik Molnár AR2 Kraslan
ne 17/04/16 o 16:00 Modrany : B. Holiare Tóth H Ferst AR2 DZ
ne 17/04/16 o 16:00 Bajč : Čalovec Fussy Bohos AR2 Hronec
ne 17/04/16 o 16:00 B. Lúky : V. Ostrov Mészáros Lovász AR2 Kovačic
 

VI. LIGA - ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/04/16 o 16:00 Domáci : Hostia HR AR 1 AR2 DZ
so 16/04/16 o 13:30 Kameničná : Zlatná Lovász Molnár AR2 DZ
ne 17/04/16 o 10:30 Dulovce : Čičov Beták Zácsik AR2 DZ
 

VI. LIGA - ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/04/16 o 11:30 Sokolce : Zem. Olča Halász Füssy AR2 DZ
so 16/04/16 o 14:00 Imeľ : Nesvady Jankó Jakubáč AR2 DZ
so 16/04/16 o 14:00 Actív : Sv.Peter Borka Dorčiak AR2 DZ
ne 17/04/16 o 13:00 N.Stráž : B. Kosihy Tóth L Borka AR2 DZ
 

ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 15/04/16 o 16:00 Búč : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
pi 15/04/16 o 17:00 Sokolce : Actív Fussy AR1 AR2 DZ
so 16/04/16 o 10:00 Iža : Hurbanovo Ferst AR1 AR2 DZ
so 16/04/16 o 10:00 Moča : Chotín Ladányi AR1 AR2 DZ
so 16/04/16 o 10:00 Kolárovo : Čičov Bohos AR1 AR2 DZ
so 16/04/16 o 10:00 Nesvady : Okoličná Jankó AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 21 (07.04.2016)


VI. Liga ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/04/16 o 15:30 Kolárovo B : Marcelová B Halász Németh Z Szabó S Marsal
ne 10/04/16 o 15:30 Dulovce : Pribeta Mogyorósi J Kuczman Molnár Kraslan
ne 10/04/16 o 15:30 Sokolce : Zem.Olča Bazsó Tóth H Vörös M Polgár
ne 10/04/16 o 14:30 Chotín : Moča Bórik Németh Z Ferst Pavlík
ne 10/04/16 o 15:30 Zlatná : B. Kosihy Jakubáč Jankó Bušansky Pupák
ne 10/04/16 o 15:30 Patince : Iža Szabó J Beták Németh A Kovačic
ne 10/04/16 o 15:30 Búč : Kameničná Halász Keszegh Szabó S Bílek
ne 10/04/16 o 15:30 Šrobárová : Vrbová Chudý Ďurčovič Husár Hronec
               

VII. Liga ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/04/16 o 15:30 V. Ostrov : Tôň Tóth H Jakubáč AR2 Kasznár
so 09/04/16 o 15:30 Dedina Ml. : Čičov Mészáros Bórik AR2 DZ
ne 10/04/16 o 15:30 Čalovec : B.Lúky Lovász Ladányi AR2 Marsal
ne 10/04/16 o 15:30 B.Holiare : Bajč Borka Laczó AR2 Križan
ne 10/04/16 o 15:30 Radvaň : Modrany Bircsák Tóth L AR2 Nagy
ne 10/04/16 o 15:30 N. Stráž : UJS Füssy Bohos AR2 DZ
               

VI. Liga - ObFZ Komárno (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/04/16 o 15:30 Zlatná : Dulovce Lovász Borka AR2 DZ
ne 10/04/16 o 10:30 Okoličná : Kolárovo Bircsák Borka AR2 DZ
so 09/04/16 o 15:30 Čičov : Kameničná Füssy Bohos AR2 DZ
               

VI. Liga - ObFZ Komárno (ŽIACI)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/04/16 o 13:30 Nesvady : Actív Beták Szabó J AR2 DZ
so 09/04/16 o 13:30 Zem. Olča : Imeľ Bohos Füssy AR2 DZ
so 09/04/16 o 13:30 B.Kosihy : Sokolce Ladányi Nováková AR2 DZ
so 09/04/16 o 13:30 Pribeta : N.Stráž Keszegh Ferst AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY - ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 08/04/16 o 16:00 Hurbanovo : Búč Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 08/04/16 o 17:00 Marcelová : Imeľ Lovász AR1 AR2 DZ
pi 08/04/16 o 16:00 Okoličná : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ
so 09/04/16 o 10:00 Chotín : Iža Dorčiak AR1 AR2 DZ
so 09/04/16 o 10:00 Čičov : Sokolce Bušansky AR1 AR2 DZ
 

 

DELEGAČNÝ LIST Č. 20 (30.03.2016)


VI. Liga ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 03/04/16 o 15:30 Pribeta : Vrbová Chudý Keszegh Németh A Polgár
ne 03/04/16 o 15:30 Kameničná : Šrobárová Mogyorósi J Bušansky AR 2 Kovačic
ne 03/04/16 o 15:30 Iža : Búč Németh Z Ferst AR 2 Marsal
ne 03/04/16 o 15:30 B. Kosihy : Patince Tóth H Nováková Mlinkovics Volf
ne 03/04/16 o 15:30 Moča : Zlatná Szabó J Beták AR 2 Križan
ne 03/04/16 o 15:30 Zem. Olča : Chotín Jakubáč Kuczman Zácsik Pupák
ne 03/04/16 o 15:30 Marcelová B : Sokolce Halász Szabó S Bohos Hronec
ne 03/04/16 o 15:30 Dulovce : Kolárovo B Bórik Dorčiak Tóth L Nagy
               

VII. Liga ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/04/16 o 15:30 V. Ostrov : Čalovec Pati Nagy Mogyorósi J AR2 DZ
ne 03/04/16 o 10:30 Tôň : UJS Mészáros Bórik AR2 DZ
ne 03/04/16 o 15:30 Čičov : N. Stráž Füssy Molnár AR2 DZ
ne 03/04/16 o 15:30 Modrany : Dedina Ml. Borka Laczó AR2 DZ
ne 03/04/16 o 15:30 Bajč : Radvaň Mészáros Ladányi AR2 DZ
ne 03/04/16 o 15:30 B. Lúky : B. Holiare Lovász Kraslan Ľ AR2 DZ
               

VI. Liga ObFZ Komárno (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/04/16 o 13:30 Kameničná : Zlatná Lovász Molnár AR2 DZ
               

VI. Liga ObFZ Komárno (ŽIACI)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/04/16 o 13:30 Sokolce : Pribeta Halász Bohos AR2 DZ
so 02/04/16 o 13:30 Imeľ : B. Kosihy Mészáros Beták AR2 DZ
so 02/04/16 o 10:30 Actív : Zem. Olča Laczó Tóth H AR2 DZ
ne 03/04/16 o 10:00 Sv. Peter : Nesvady Németh A Ferst AR2 DZ
               

Prípravky ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/04/16 o 10:00 Imeľ : Hurbanovo Beták AR1 AR2 DZ
so 02/04/16 o 10:00 Búč : Chotín Keszegh AR1 AR2 DZ
so 02/04/16 o 10:00 Iža : Moča Ferst AR1 AR2 DZ
so 02/04/16 o 10:00 Kolárovo : Nesvady Bohos AR1 AR2 DZ
ne 24/04/16 o 17:00 Sokolce : Okoličná Füssy AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 19 (23.03.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 26/03/16 o 15:00 Vrbová : Kameničná Németh Z Chudý Ferst Kraslan
so 26/03/16 o 15:00 Kolárovo B : Pribeta Tóth H Füssy Németh A. Kovačic
ne 26/03/16 o 15:00 Sokolce : Dulovce Jakubáč Németh A Jankó Pavlík
ne 26/03/16 o 15:00 Chotín : Marcelová B Chudý Beták Borka Marsal
ne 26/03/16 o 15:00 Zlatná : Zem. Olča Bórik Ladányi Lovász Nagy
ne 26/03/16 o 15:00 Patince : Moča Ferencz Keszegh Nováková Polgár
ne 26/03/16 o 15:00 Búč : B. Kosihy Mogyorósi J Tóth L Laczó Pupák
ne 26/03/16 o 15:00 Šrobárová : Iža Halász Szabó S Farkaš R. Hronec
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 26/03/16 o 15:00 Dedina Ml. : Bajč Jakubáč Zácsik AR2 DZ
so 26/03/16 o 15:00 UJS : Čičov Mészáros Lovász AR2 DZ
ne 26/03/16 o 15:00 Čalovec : Tôň Tóth H Bohos AR2 DZ
ne 26/03/16 o 15:00 B. Holiare : V. Ostrov Fussy Ferst AR2 DZ
ne 26/03/16 o 15:00 Radvaň : B. Lúky Mészáros Dorčiak AR2 DZ
ne 26/03/16 o 15:00 N. Stráž : Modrany Kovačic Kuczman AR2 Križan
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 25/03/16 o 15:00 Čičov : Zlatná Füssy Bohos AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 26/03/16 o 13:00 Zem. Olča : Sv. Peter Laczó Borka AR2 DZ
so 26/03/16 o 13:00 B. Kosihy : Actív Ladányi Nováková AR2 DZ
st 30/03/16 o 16:00 Pribeta : Imeľ Németh A Keszegh AR2 DZ
ne 27/03/16 o 12:00 N. Stráž : Sokolce Lovász Ladányi AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 25/03/16 o 16:00 Hurbanovo : Marcelová Mészáros AR1 AR2 DZ
ut 29/03/16 o 10:00 Moča : Búč Lovász AR1 AR2 DZ
so 26/03/16 o 10:00 Chotín : Imeľ Tóth L AR1 AR2 DZ
so 26/03/16 o 10:00 Nesvady : Sokolce Zácsik AR1 AR2 DZ
so 26/03/16 o 10:00 Čičov : Actív Füssy AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 18 (16.03.2016)


VI. Liga - ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 19/03/16 o 15:00 Marcelová B : Zlatná Mogyorósi J Mészáros Tóth L Nagy
ne 20/03/16 o 15:00 Pribeta : Kameničná Halász Szabó S Kraslan  Hronec
ne 20/03/16 o 15:00 Iža : Vrbová Mészáros Dorčiak AR 2 Kraslan
ne 20/03/16 o 15:00 B. Kosihy : Šrobárová Bórik Ladányi AR 2 DZ
ne 20/03/16 o 15:00 Moča : Búč Chudý Keszegh Németh A Pavlík
ne 20/03/16 o 15:00 Zem. Olča : Patince Lévai Mogyorósi V AR 2 Polgár
ne 20/03/16 o 15:00 Dulovce : Chotín Németh Z Ferst Jankó Križan
ne 20/03/16 o 15:00 Kolárovo B : Sokolce Bényi Kovačic AR 2 Kovačic
 

VII. Liga - ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 20/03/16 o 15:00 V. Ostrov : Radvaň Mogyorósi J Tóth L AR2 DZ
ne 20/03/16 o 15:00 Tôň : Čičov Füssy Laczó AR2 DZ
ne 20/03/16 o 15:00 Modrany : UJS Lovász Nováková AR2 DZ
ne 20/03/16 o 15:00 Bajč : N. Stráž Szabó J Beták AR2 DZ
ne 20/03/16 o 15:00 B. Lúky : Dedina Ml. Borka Bohos AR2 DZ
ne 20/03/16 o 15:00 Čalovec : B. Holiare Tóth H Molnár AR2 DZ
 

VI. Liga - ObFZ Komárno (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 19/03/16 o 15:00 Kameničná : Dulovce Borka Lovász AR2 DZ
pi 25/03/16 o 15:00 Čičov : Zlatná Füssy Bohos AR2 DZ
 

VI. Liga - ObFZ Komárno (ŽIACI)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 19/03/16 o 10:00 Nesvady : Zem. Olča Beták Jankó AR2 DZ
so 19/03/16 o 13:00 Imeľ : N. Stráž Zácsik Jankó AR2 DZ
so 19/03/16 o 13:00 Actív : Pribeta Tóth H Laczó AR2 DZ
ne 20/03/16 o 10:00 Sv. Peter : B. Kosihy Mészáros Nováková AR2 DZ
stretnutie Actív KN vs. Pribeta sa hrá v Čalovci
 

Prípravky - ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 18/03/16 o 17:00 Sokolce : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ
so 19/03/16 o 10:00 Imeľ   Moča Zácsik AR1 AR2 DZ
so 19/03/16 o 10:00 Búč   Iža Ferst AR1 AR2 DZ
ne 20/03/16 o 10:00 Marcelová   Chotín Lovász AR1 AR2 DZ
pi 18/03/16 o 16:00 Actív   Okoličná Halász AR1 AR2 DZ
 

Súťaže ZsFZ (III. Liga st. a ml. žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 19/03/16 o 10:00 Marcelová : V. Meder Toběrný Mogyorósi J AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 17 (09.03.2016)


VI. Liga ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 12/03/16 o 14:30 Patince : Marcelová B Mészáros Laczó Tóth L Pupák
so 12/03/16 o 14:30 Vrbová : B. Kosihy Jakubáč Beták Szabó J Pavlík
ne 13/03/16 o 14:30 Sokolce : Pribeta Németh Z Tóth H Laczó Kraslan
ne 13/03/16 o 14:30 Chotín  : Kolárovo B Fussy Keszegh Bušansky Marsal
ne 13/03/16 o 14:30 Zlatná : Dulovce Mogyorósi Dorčiak Tóth L. Bílek
ne 13/03/16 o 14:30 Búč : Zem. Olča Bórik Ferst Németh Á Kovačic
ne 13/03/16 o 14:30 Moča : Šrobárová Halász Szabó S Borka Hronec
ne 13/03/16 o 14:30 Kameničná : Iža Chudý Ladányi Lovász Nagy
               

Prípravky - ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 11/03/16 o 16:00 Okoličná : Čičov Fussy AR1 AR2 DZ
so 12/03/16 o 10:00 Iža : Imeľ Tóth H AR1 AR2 DZ
ut 03/05/16 o 17:30 Moča : Marcelová Németh A AR1 AR2 DZ
so 12/03/16 o 10:00 Chotín : Hurbanovo Bórik AR1 AR2 DZ
št 07/04/16 o 16:30 Nesvady : Actív Beták AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ - IV. Liga JV (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 13/03/16 o 10:30 Okoličná : Želiezovce Földes Mogyorósi AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 16 (04.03.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

DÁTUM DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 05/03/16 o 14:30 Marcelová B : Búč Halász Füssy Bušansky Marsal
ne 06/03/16 o 14:30 Pribeta : Iža Mészáros Ladányi Lovász Kraslan
ne 06/03/16 o 14:30 B. Kosihy : Kameničná Chmela Laczó Tóth L. Nagy
ne 06/03/16 o 14:30 Moča : Vrbová Bircsák Nováková Ferst Kovačic
ne 06/03/16 o 14:30 Zem. Olča : Šrobárová Mogyorósi J Tóth H Dorčiak Hronec
ne 06/03/16 o 14:30 Dulovce : Patince Bórik Keszegh Németh A Pavlík
ne 06/03/16 o 14:30 Kolárovo B : Zlatná Chudý Beták Szabó J DZ
ne 06/03/16 o 14:30 Sokolce : Chotín Jakubáč Borka Szabó S Pupák
stretnutie Kolárovo B vs. Zlatná n/O. sa hrá na ihrisku v Ded. Mládeže

DELEGAČNÝ LIST Č. 15 (11.11.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 14/11/15 o 13:00 Chotín  : Pribeta Prágay Nováková Ferst Hronec
so 14/11/15 o 13:00 Dulovce : Búč Németh Z Bušansky Fussy Marsal
so 14/11/15 o 13:30 Marcelová B : Šrobárová Mészáros Halász Szabó S Kraslan
so 14/11/15 o 13:00 Zem. Olča : Vrbová Pati Nagy Lovász Dorčiak Nagy
so 14/11/15 o 13:00 Moča : Kameničná Mogyorósi Tóth H Laczó Pupák
ne 15/11/15 o 13:00 Sokolce : Zlatná Bórik Šipoš Kraslan Ľ Pupák
ne 15/11/15 o 13:00 Kolárovo B : Patince Chudý Keszegh Németh A Križan
ne 15/11/15 o 13:00 B. Kosihy : Iža Kuczman Ladányi Lovász Kovačic

DELEGAČNÝ LIST Č. 14 (04.11.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 08/11/15 o 10:30 Búč : Kolárovo B Bórik Šipoš Prágay Nagy
ne 08/11/15 o 13:30 Pribeta : B. Kosihy Jakubáč Kraslan Ľ Németh Z Kraslan
ne 08/11/15 o 13:30 Iža : Moča Mogyorósi Pati Nagy Tóth L Volf
ne 08/11/15 o 13:30 Kameničná : Zem. Olča Kuczman Tóth H Laczó Kovačic
ne 08/11/15 o 13:30 Šrobárová : Dulovce Prágay Ladányi Ferst Bílek
ne 08/11/15 o 13:30 Patince : Sokolce Mészáros Tücsök Dorčiak Hronec
ne 08/11/15 o 13:30 Zlatná : Chotín Chudý Keszegh Németh A Pavlík
ne 08/11/15 o 13:30 Vrbová n/V.   Marcelová B Füssy Szabó S Bušánsky Marsal

DELEGAČNÝ LIST Č. 13 (28.10.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 01/11/15 o 10:30 Zlatná : Pribeta Prágay Dorčiak Kisvince Nagy
ne 01/11/15 o 13:30 Chotín : Patince Kuczman Tóth L AR 2 Hronec
ne 01/11/15 o 13:30 Sokolce : Búč Füssy Bušansky Dorčiak Volf
ne 01/11/15 o 13:30 Kolárovo B : Šrobárová Jakubáč Jankó Kovačic Kovačic
ne 01/11/15 o 13:30 Dulovce : Vrbová Halász Szabó S Németh A. Kraslan
ne 01/11/15 o 13:30 Marcelová B : Kameničná Bórik Šipoš Kraslan Ľ DZ
ne 01/11/15 o 13:30 Zem. Olča : Iža Mogyorósi Ferst AR2 Križan
ne 01/11/15 o 13:30 Moča : B. Kosihy Tóth H Ladányi Nováková Marsal
               

VII. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 31/10/15 o 13:30 V. Ostrov : Dedina Ml. Halász Mogyorósi AR2 Kraslan
so 31/10/15 o 13:30 B. Lúky : N. Stráž Lovász Mészáros AR2 DZ
ne 01/11/15 o 13:30 B. Holiare : Tôň Laczo Tücsök AR2 DZ
ne 01/11/15 o 13:30 Čalovec : Radvaň Kisvince Molnár AR2 Pavlík
ne 01/11/15 o 13:30 Bajč : UJS Mészáros Prágay AR2 DZ
ne 01/11/15 o 13:30 Modrany : Čičov Lovász Keszegh AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 01/11/15 o 11:00 Sokolce : Dulovce Füssy Németh Z AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 31/10/15 o 10:00 Moča : Iža Ferst AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 12 (21.10.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 24/10/15 o 14:00 Vrbová : Kolárovo B Mogyorósi J Németh A Ferst Pupák
ne 25/10/15 o 14:00 Pribeta : Moča Kuczman Dorčiak Kisvince Hronec
ne 25/10/15 o 14:00 B. Kosihy : Zem. Olča Prágay Chmela Mogyorósi J Nagy
ne 25/10/15 o 14:00 Marcelová B : Iža Pati Nagy Mlinkovics Nováková Kovačic
ne 25/10/15 o 14:00 Kameničná : Dulovce Chudý Lévai Ladányi Križan
ne 25/10/15 o 14:00 Šrobárová : Sokolce Mészáros Kraslan Ferst DZ
ne 25/10/15 o 14:00 Búč : Chotín Halász Szabó S Tóth H DZ
ne 25/10/15 o 14:00 Patince : Zlatná Jakubáč Tucsok Lovász Pavlík
               

VII. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 24/10/15 o 14:00 UJS : B. Lúky Mészáros Lovász AR2 DZ
so 24/10/15 o 14:00 Dedina Ml. : Čalovec Füssy Halász AR2 Marsal
ne 25/10/15 o 14:00 Čičov : Bajč Bušansky Füssy AR2 DZ
ne 25/10/15 o 14:00 N. Stráž : V. Ostrov Keszegh Németh A AR2 DZ
ne 25/10/15 o 14:00 Radvaň : B. Holiare Bircsák Jankó AR2 DZ
ne 25/10/15 o 14:00 Tôň : Modrany Németh Z Molnár AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 24/10/15 o 14:00 Zlatná : Sokolce Tóth H Moštenický AR2 DZ
so 24/10/15 o 14:00 Čičov : Dulovce Kisvince Bušansky AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 22/10/15 o 16:30 Búč : Hurbanovo Nováková AR1 AR2 DZ
pi 23/10/15 o 17:00 Sokolce : Čičov Füssy AR1 AR2 DZ
so 24/10/15 o 10:00 Iža : Chotín Ladányi AR1 AR2 DZ
pi 23/10/15 o 15:30 Imeľ : Marcelová Kuczman AR1 AR2 DZ
so 24/10/15 o 10:00 Kolárovo : Okoličná Dorčiak AR1 AR2 DZ
ut 27/10/15 o 15:30 Hurbanovo : Imeľ Mészáros AR1 AR2 DZ
               

SÚŤAŽE ZsFZ (IV. liga JV - dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 25/10/15 o 11:30 Hurbanovo : Chrenová NR Bircsák Prágay AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 11 (14.10.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 17/10/15 o 14:00 Búč : Vrbová Kuczman Dorčiak AR 2 Hronec
so 17/10/15 o 14:00 Marcelová B : B. Kosihy Halász Prágay Szabó S Kraslan
ne 18/10/15 o 14:00 Patince : Pribeta Mészáros Kraslan Ferst Hronec
ne 18/10/15 o 14:00 Zlatná : Búč Kuczman Keszegh Németh A Bílek
ne 18/10/15 o 14:00 Chotín : Šrobárová Chudý Ladányi Tóth L Križan
ne 18/10/15 o 14:00 Sokolce : Vrbová Prágay Szabó S Dorčiak Kovačic
ne 18/10/15 o 14:00 Kolárovo B : Kameničná Mogyorósi Lovász Nováková Pavlík
ne 18/10/15 o 14:00 Dulovce : Iža Bórik Chmela Šipoš Nagy
ne 18/10/15 o 14:00 Zem. Olča : Moča Németh Z Voros AR 2 Marsal
               

VII. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 17/10/15 o 14:00 V. Ostrov : UJS Tóth H Mogyorósi J AR2 DZ
so 17/10/15 o 14:00 B. Lúky : Čičov Mészáros Lovász AR2 DZ
ne 18/10/15 o 14:00 Radvaň : Tôň Toth H Moštenický AR2 DZ
ne 18/10/15 o 14:00 B. Holiare : Dedina Kisvince Molnár AR2 DZ
ne 18/10/15 o 14:00 Čalovec : N. Stráž Jakubáč Jankó AR2 DZ
ne 18/10/15 o 14:00 Bajč : Modrany Halász Füssy AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 17/10/15 o 10:30 Dulovce : Zlatná Keszegh Németh A AR2 DZ
ne 18/10/15 o 10:30 Sokolce : Kameničná Kuczman Dorčiak AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 17/10/15 o 10:00 Sv. Peter : Pribeta Nováková Ladányi AR2 DZ
so 17/10/15 o 12:00 Nesvady : B. Kosihy Jakubáč Jankó AR2 DZ
so 17/10/15 o 12:00 Imeľ : Sokolce Ladányi Nováková AR2 DZ
so 17/10/15 o 12:00 Actív : N. Stráž Kisvince AR 1 AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 16/10/15 o 16:00 Hurbanovo : Imeľ Mészáros AR1 AR2 DZ
so 17/10/15 o 10:00 Chotín : Búč Dorčiak AR1 AR2 DZ
so 31/10/15 o 10:00 Moča : Iža Ferst AR1 AR2 DZ
ne 18/10/15 o 10:00 Nesvady : Kolárovo Nováková AR1 AR2 DZ
st 21/10/15 o 16:00 Okoličná : Sokolce Füssy AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 10 (07.10.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 14:30 B. Kosihy : Dulovce Chudý Mogyorósi J Jakubáč Hronec
so 10/10/15 o 14:30 Vrbová : Chotín Halász Szabó S. Kuczman Kraslan
ne 11/10/15 o 14:30 Pribeta : Zem. Olča Ferencz Keszegh Németh A Pavlik
ne 11/10/15 o 14:30 Moča : Marcelová B Kuczman AR 1 Kisvince Križan
ne 11/10/15 o 14:30 Iža : Kolárovo B Bórik Sipos Tücsök Kasznár
ne 11/10/15 o 14:30 Kameničná : Sokolce Mogyorósi J Ferst Kraslan Ľ. Hronec
ne 11/10/15 o 14:30 Šrobárová : Zlatná Prágay Farkaš AR 2 Marsal
ne 11/10/15 o 14:30 Búč : Patince Chudý Ladányi Nováková Bílek

VII. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 11/10/15 o 14:30 UJS : Čalovec Toth H. Toth L. AR2 DZ
ne 11/10/15 o 14:30 Radvaň : Dedina Mládeže Mészáros Dorčiak AR2 DZ
ne 11/10/15 o 14:30 Tôň : Bajč Jakubáč Moštenický AR2 DZ
ne 11/10/15 o 14:30 Modrany : B. Lúky Laczó Lovász Nagy DZ
ne 11/10/15 o 14:30 Čičov : V. Ostrov Halász Szabó S. AR2 DZ
ne 11/10/15 o 14:30 Nová Stráž : Bodza Holiare Füssy Bušansky Kraslan DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 14:30 Zlatná : Kameničná Kisvince Lovász AR2 DZ
so 10/10/15 o 14:30 Čičov : Sokolce Laczó Dorčiak AR2 DZ
              
ne 11/10/15 o 12:00 Marcelová : Tvrdošovce Farkaš Prágay AR2 DZ
ne 11/10/15 o 12:00 Hurbanovo : Ivanka p/N Dolník Šipoš AR2 DZ

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 10:30 B. Kosihy : Zem. Olča Nováková  Ladányi AR2 DZ
so 10/10/15 o 12:30 Sokolce : Actív Bušansky Füssy AR2 DZ
so 10/10/15 o 12:30 Pribeta : Nesvady Mészáros Tücsök AR2 DZ
ne 11/10/15 o 11:30 Nová Stráž : Svätý Peter Jakubáč Moštenický AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 09/10/15 o 17:00 Marcelová : Hurbanovo Lovász AR1 AR2 DZ
pi 09/10/15 o 17:00 Sokolce : Nesvady Füssy AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 10:00 Búč : Moča Ferst AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 10:00 Imeľ : Chotín Šipoš AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 10:00 Actív : Čičov Tóth H AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 10 (07.10.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 14:30 B. Kosihy : Dulovce Prágay Mogyorósi J Chudý Hronec
so 10/10/15 o 14:30 Vrbová : Chotín Halász Szabó S Kuczman Marsal
ne 11/10/15 o 14:30 Pribeta : Zem. Olča Ferencz Keszegh Németh A Kraslan
ne 11/10/15 o 14:30 Moča : Marcelová B Kuczman Tóth H Kisvince Križan
ne 11/10/15 o 14:30 Iža : Kolárovo B Bórik Šipoš Tucsok Kasznár
ne 11/10/15 o 14:30 Kameničná : Sokolce Mogyorósi J Ferst Szabó S Hronec
ne 11/10/15 o 14:30 Šrobárová : Zlatná Prágay Farkaš Tóth L Marsal
ne 11/10/15 o 14:30 Búč   Patince Chudý Ladányi Nováková Bílek
               

VII. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 14:30 UJS : Čalovec Keszegh Németh A AR2 DZ
ne 11/10/15 o 14:30 Radvaň : Dedina Mészáros Dorčiak AR2 DZ
ne 11/10/15 o 14:30 Tôň : Bajč Jakubáč Moštenický AR2 DZ
ne 11/10/15 o 14:30 Modrany : B. Lúky Laczó Lovász AR2 DZ
ne 11/10/15 o 14:30 Čičov : V. Ostrov Halász Mogyorósi V AR2 DZ
ne 11/10/15 o 14:30 N. Stráž : Bodza Hol. Fussy Bušansky AR2 Pavlík
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 14:30 Zlatná : Kameničná Kisvince Lovász AR2 DZ
so 10/10/15 o 14:30 Čičov : Sokolce Laczó Dorčiak AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 10:30 B. Kosihy : Zem. Olča Nováková Ladányi AR2 DZ
so 10/10/15 o 12:30 Sokolce : Actív Bušansky Fussy AR2 DZ
so 10/10/15 o 12:30 Pribeta : Nesvady Mészáros Tucsok AR2 DZ
ne 11/10/15 o 11:30 N. Stráž : Sv. Peter Jakubáč Moštenický AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 09/10/15 o 17:00 Marcelová : Hurbanovo Lovász AR1 AR2 DZ
pi 09/10/15 o 17:00 Sokolce : Nesvady Fussy AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 10:00 Búč : Moča Ferst AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 10:00 Imeľ : Chotín Šipoš AR1 AR2 DZ
so 10/10/15 o 10:00 Actív : Čičov Tóth H AR1 AR2 DZ
               

SÚŤAŽE ZsFZ

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 11/10/15 o 12:00 Marcelová : Tvrdošovce Farkaš Prágay AR2 DZ
ne 11/10/15 o 12:00 Hurbanovo : Ivanka p.N. Dolník Šipoš AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 8 (23.09.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 26/09/15 o 15:30 Vrbová : Patince Kuczman Lovász Ferst Križan
so 26/09/15 o 15:30 Pribeta : Marcelová B Halász Tücsök Szabó S Kraslan
ne 27/09/15 o 15:30 Zem. Olča : Dulovce Prágay Ferst Ladányi Nagy
ne 27/09/15 o 15:30 Moča : Kolárovo B Kuczman Németh A Keszegh Marsal
ne 27/09/15 o 15:30 B. Kosihy : Sokolce Bórik Šipoš Nováková Bílek
ne 27/09/15 o 15:30 Iža : Chotín Jakubáč Mészáros Lovász Kovačic
ne 27/09/15 o 15:30 Kameničná : Zlatná Németh Z Kovačic Laczó Kasznár
ne 27/09/15 o 15:30 Šrobárová   Búč Mogyorósi J Dorčiak Kisvince Pavlík
               

VII. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 26/09/15 o 15:30 Bajč : V. Ostrov Jakubáč Mészáros AR2 DZ
so 26/09/15 o 15:30 UJS : Radvaň Kisvince Ladányi AR2 DZ
ne 27/09/15 o 10:30 Tôň : B. Lúky Laczó Domjan AR2 DZ
ne 27/09/15 o 10:30 Modrany : Čalovec Prágay Kuczman AR2 DZ
ne 27/09/15 o 15:30 Čičov : B. Holiare Füssy Bényi AR2 DZ
ne 27/09/15 o 15:30 N. Stráž : Dedina M. Chudý Domjan AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 26/09/15 o 10:30 Dulovce : Kameničná Tóth H Moštenický AR2 DZ
so 26/09/15 o 15:30 Zlatná : Čičov Bórik Sipos AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 26/09/15 o 10:00 Sv. Peter : Imeľ Sipos Bórik AR2 DZ
so 26/09/15 o 10:00 Sokolce : Nesvady Bušansky Fussy AR2 DZ
so 26/09/15 o 13:00 Pribeta : B. Kosihy Szabó S Halász AR2 DZ
ne 27/09/15 o 12:30 N. Stráž : Zem. Olča Moštenický Dorčiak AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 25/09/15 o 15:00 Hurbanovo : Chotín Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 25/09/15 o 17:00 Marcelová : Moča Lovász AR1 AR2 DZ
so 26/09/15 o 10:00 Imeľ : Iža Nováková AR1 AR2 DZ
so 26/09/15 o 10:00 Čičov : Okoličná Halász AR1 AR2 DZ
so 30/09/15 o 16:30 Actív : Nesvady Bušansky AR1 AR2 DZ


DELEGAČNÝ LIST Č. 7 (16.09.2015)

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 19/09/15 o 14:00 Chotín : B. Kosihy Németh Z Tóth H Kisvince Marsal
so 19/09/15 o 15:30 Patince : Kameničná Chudý Pati Nagy Laczó Nagy
ne 20/09/15 o 15:30 Šrobárová : Pribeta Jakubáč Keszegh Németh A Kovačic
ne 20/09/15 o 15:30 Búč : Vrbová Kuczman Dorčiak Tücsök Hronec
ne 20/09/15 o 15:30 Zlatná : Iža Bórik Bušansky AR2 Bílek
ne 20/09/15 o 15:30 Sokolce : Moča Chudý Strečko AR2 Križan
ne 20/09/15 o 15:30 Kolárovo B : Zem. Olča Halász Szabó S AR2 Pavlík
ne 20/09/15 o 15:30 Dulovce : Marcelová B Mlinkovics Šipoš Ladányi Kraslan
st 15/09/15 o 16:00 B. Kosihy : Zlatná Pati Nagy Mészáros Kuczman Nagy
               

VII. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 19/09/15 o 15:30 V. Ostrov : B. Lúky Jakubáč Mogyorósi J AR2 Pavlík
ne 20/09/15 o 10:30 Čalovec : Bajč Kuczman Mészáros AR2 DZ
ne 20/09/15 o 15:30 N. Stráž : Tôň Kisvince Moštenický AR2 DZ
ne 20/09/15 o 15:30 Dedina Ml. : UJS Mészáros Ferst AR2 DZ
ne 20/09/15 o 15:30 Radvaň : Čičov Tóth H Nováková AR2 DZ
ne 20/09/15 o 15:30 B. Holiare : Modrany Mogyorósi J Füssy AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 19/09/15 o 15:30 Sokolce : Zlatná Füssy Halász AR2 DZ
so 19/09/15 o 10:30 Dulovce : Čičov Keszegh Németh A AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 19/09/15 o 10:00 Sv. Peter : Actív Ladányi Ferst AR2 DZ
so 19/09/15 o 13:30 B. Kosihy : N. Stráž Lovász Nováková AR2 DZ
ne 20/09/15 o 11:00 Nesvady : Imeľ Bórik Ferst AR2 DZ
ne 20/09/15 o 10:00 Zem. Olča : Sokolce Szabó S Halász AR2 DZ
st 15/09/15 o 14:00 Nesvady   S. Peter Moštenický Kisvince AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 18/09/15 o 15:00 Hurbanovo : Moča Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 18/09/15 o 17:00 Marcelová : Iža Lovász AR1 AR2 DZ
so 19/09/15 o 10:00 Imeľ : Búč Jankó AR1 AR2 DZ
so 19/09/15 o 10:00 Čičov : Nesvady Halász AR1 AR2 DZ
so 19/09/15 o 10:00 Actív : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 6 (09.09.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 12/09/15 o 16:00 Vrbová : Šrobárová Németh Z Kovačic Bórik Marsal
so 12/09/15 o 16:00 Marcelová B : Kolárovo B Kuczman Mészáros Laczó Nagy
ne 13/09/15 o 16:00 Pribeta : Dulovce Mogyorósi J Bušansky Tücsök Kovačic
ne 13/09/15 o 16:00 Zem. Olča : Sokolce Jakubáč Keszegh Németh A Pupák
ne 13/09/15 o 16:00 Moča : Chotín Chudý Ferst Ladányi Pavlík
ne 13/09/15 o 16:00 Iža : Patince Németh Z Nováková Jankó Kraslan
ne 13/09/15 o 16:00 Kameničná : Búč Halász Lovász Szabó S. Hronec
ut 15/09/15 o 15:30 Bát. Kosihy : Zlatná R AR1 AR2 DZ
               

VII. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 13/09/15 o 16:00 UJS : Nová Stráž Mészáros Dorčiak AR2 DZ
ne 13/09/15 o 16:00 Modrany : Radvaň Bórik Šipoš AR2 DZ
ne 13/09/15 o 16:00 Tôň : V. Ostrov Tóth H Molnár AR2 Marsal
ne 13/09/15 o 16:00 B. Lúky : Čalovec Füssy Ferencz AR2 DZ
ne 13/09/15 o 16:00 Bajč : B. Holiare Pati Nagy Moštenický AR2 DZ
ne 13/09/15 o 16:00 Čičov : D. Mládeže Laczó Kisvince AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 12/09/15 o 16:00 Zlatná : Dulovce Kisvince Tóth H AR2 DZ
ne 13/09/15 o 13:00 Kameničná : Sokolce Lovász

Tóth H

AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 12/09/15 o 14:00 Actív : Nesvady Szabó S Halász AR2 DZ
so 12/09/15 o 11:00 Imeľ : Zem. Olča Jankó AR1 AR2 DZ
so 12/09/15 o 14:00 Sokolce : Bát. Kosihy Bušansky Füssy AR2 DZ
ne 13/09/15 o 13:00 Nová Stráž : Pribeta Németh A. Keszegh AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 11/09/15 o 17:00 Búč : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
so 12/09/15 o 10:00 Iža : Hurbanovo Nováková AR1 AR2 DZ
so 12/09/15 o 10:00 Moča : Chotín Ferst AR1 AR2 DZ
pi 11/09/15 o 17:00 Sokolce : Actív Bušansky AR1 AR2 DZ
so 12/09/15 o 10:00 Kolárovo : Čičov Füssy AR1 AR2 DZ
ne 13/09/15 o 10:00 Nesvady : Okoličná Jankó AR1 AR2 DZ
               
ut 15/09/15 o 10:00 Moča : Hurbanovo Keszegh AR1 AR2 DZ
ut 15/09/15 o 10:00 Búč : Imeľ Lovász AR1 AR2 DZ
ut 15/09/15 o 17:00 Iža : Marcelová Tücsök AR1 AR2 DZ
ut 15/09/15 o 10:00 Nesvady : Čičov Mészáros AR1 AR2 DZ
ut 15/09/15 o 10:00 Kolárovo : Actív Zácsik AR1 AR2 DZ
               

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
 
               
               
               
               
               
               
               
               
 
               
               
               
               
 
               
               
               
               
               
               
 
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

DELEGAČNÝ LIST Č. 5 (02.09.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 05/09/15 o 16:00 Vrbová : Pribeta Jakubáč Mogyorósi J Lovász Hronec
ne 06/09/15 o 16:00 Šrobárová : Kameničná Halász Szabó S Tücsök Križan
ne 06/09/15 o 16:00 Búč : Iža Bórik Šipoš Ferst Pupák
ne 06/09/15 o 16:00 Patince : B. Kosihy Prágay Lovász Kraslan Ľ Kovačic
ne 06/09/15 o 16:00 Zlatná : Moča Pati Nagy Ladányi Jakubáč Nagy
ne 06/09/15 o 16:00 Chotín : Zem. Olča Kuczman Keszegh Németh A Kraslan
ne 06/09/15 o 16:00 Sokolce : Marcelová B Mogyorósi J Bazsó Mogyorósi V Hronec
ne 06/09/15 o 16:00 Kolárovo B   Dulovce Németh Z Domjan Kisvince Marsal
               

VII. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 05/09/15 o 16:00 UJS : Tôň Chudý Ladányi AR2 Pupák
ne 06/09/15 o 10:30 Radvaň : Bajč Mészáros Prágay AR2 DZ
ne 06/09/15 o 16:00 N. Stráž : Čičov Tóth H Mészáros AR2 DZ
ne 06/09/15 o 16:00 Dedina : Modrany Kovačic Moštenický AR2 DZ
ne 06/09/15 o 16:00 B. Holiare : B. Lúky Laczó Dorčiak AR2 DZ
ne 06/09/15 o 16:00 Čalovec : V. Ostrov Chudý Füssy AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 05/09/15 o 14:00 Kameničná : Zlatná Tóth H Laczó AR2 DZ
so 05/09/15 o 16:00 Sokolce : Čičov Kuczman Dorčiak AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 05/09/15 o 14:00 Pribeta : Sokolce Zácsik Jankó AR2 DZ
so 05/09/15 o 14:00 B. Kosihy : imeľ Tücsök Németh A AR2 DZ
so 05/09/15 o 14:00 Nesvady : Sv. Peter Moštenický Kisvince AR2 DZ
ne 05/09/15 o 10:00 Zem. Olča : Actív Szabó S Halász AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 04/09/15 o 17:00 Hurbanovo : Búč Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 04/09/15 o 16:00 Okoličná : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ
pi 04/09/15 o 17:00 Marcelová : Imeľ Lovász AR1 AR2 DZ
so 05/09/15 o 10:00 Chotín : Iža Ferst AR1 AR2 DZ
so 05/09/15 o 10:00 Čičov : Sokolce Füssy AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 4A (31.08.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ut 01/09/15 o 10:00 Sv. Peter : Sokolce Lovász Nováková AR2 DZ
ut 01/09/15 o 15:00 Pribeta : Actív KN Mészáros Lovász AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ut 01/09/15 o 10:00 Hurbanovo : Iža Mészáros AR1 AR2 DZ
ut 01/09/15 o 10:00 Chotín  : Moča Laczó AR1 AR2 DZ
ut 01/09/15 o 10:00 Čičov : Kolárovo Bušansky AR1 AR2 DZ
ut 01/09/15 o 10:00 Actív KN : Sokolce Fussy AR1 AR2 DZ
ut 01/09/15 o 10:00 Okoličná : Nesvady Szabó S AR1 AR2 DZ
ut 01/09/15 o 17:00 Marcelová : Búč Nováková AR1 AR2 DZ
ut 02/09/15 o 17:00 Nesvady : Actív KN Zácsik AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 4 (26.08.2015)


VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 30/08/15 o 17:00 Pribeta : Kolárovo B Ilon Ferenczi AR 2 DZ
ne 30/08/15 o 17:00 Dulovce : Sokolce Bórik Šipoš  AR 2 DZ
ne 30/08/15 o 17:00 Marcelová B : Chotín Chmela Ferst Kraslan Ľ. Pupák
ne 30/08/15 o 17:00 Zem. Olča : Zlatná Mogyorósi V Mogyorósi J AR 2 Križan
ne 30/08/15 o 17:00 Moča : Patince Prágay Mészáros AR 2 Nagy
ne 30/08/15 o 17:00 B. Kosihy : Búč Jakubáč Jankó AR 2 Kovačic
ne 30/08/15 o 17:00 Iža : Šrobárová Halász Szabó S AR 2 Hronec
ne 30/08/15 o 17:00 Kameničná   Vrbová Kuczman Dorčiak AR 2 DZ
               

VII. LIGA - OBFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 30/08/15 o 17:00 Tôň : Čalovec Laczó Domján AR2 DZ
ne 30/08/15 o 17:00 V. Ostrov : B. Holiare Tücsök Ladányi AR2 DZ
ne 30/08/15 o 17:00 B. Lúky : Radvaň Bušansky Habara AR2 DZ
ne 30/08/15 o 17:00 Bajč : Dedina Keszegh Németh A AR2 DZ
ne 30/08/15 o 17:00 Modrany : N. Stráž Lovász Nováková AR2 DZ
ne 30/08/15 o 17:00 Čičov : UJS Tóth H Moštenický AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (dorast)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 29/08/15 o 10:30 Dulovce : Sokolce Lovász Nováková AR2 DZ
so 29/08/15 o 16:00 Čičov : Kameničná Kuczman Moštenický AR2 DZ
ne 30/08/15 o 14:30 Hurbanovo : K.Kračany Ferenczi Šipoš  AR2 DZ
               

VI. LIGA - OBFZ KOMÁRNO (žiaci)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 29/08/15 o 10:00 Sv. Peter : Zem. Olča Mészáros Kiss AR2 DZ
so 29/08/15 o 15:00 Actív : B. Kosihy Bušansky Laczó AR2 DZ
so 29/08/15 o 15:00 Imeľ : Pribeta Mogyorósi J Jankó AR2 DZ
so 29/08/15 o 15:00 Sokolce : N. Stráž Füssy Halász AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 28/09/13 o 17:30 Iža : Moča Lovász AR1 AR2 DZ
pi 28/08/15 o 17:00 Sokolce : Okoličná Füssy AR1 AR2 DZ
so 29/08/15 o 10:00 Búč : Chotín Ferst AR1 AR2 DZ
ne 30/08/15 o 10:00 Kolárovo : Nesvady Zácsik AR1 AR2 DZ
št 01/10/15 o 16:00 Imeľ : Hurbanovo Jankó AR1 AR2 DZ

- zápas Actív KN vs. B. Kosihy (žiaci) sa hrá v Čalovci

DELEGAČNÝ LIST Č. 3 (19.08.2015)


OBFZ KOMÁRNO (VI. LIGA)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/08/15 o 17:00 Vrbová : Iža Chudý Šipoš Ladányi Kraslan
ne 23/08/15 o 17:00 Kameničná : Pribeta Bircsák Lovász Ferst Nagy
ne 23/08/15 o 17:00 Šrobárová : B. Kosihy Kovačic Tóth H Ladányi Kovačic
ne 23/08/15 o 17:00 Búč : Moča Halász Szabó S Bušansky Hronec
ne 23/08/15 o 17:00 Patince : Zem. Olča Chmela Beták Laczó Kižan
ne 23/08/15 o 17:00 Zlatná : Marcelová B Mogyorósi J Mogyorósi V Borka Kajan
ne 23/08/15 o 17:00 Chotín : Dulovce Németh Z Kuczman Tucsok Pavlik
ne 23/08/15 o 17:00 Sokolce : Kolárovo B Mészáros Dorčiak Kraslan Pupák
               

OBFZ KOMÁRNO (VII. LIGA)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/08/15 o 17:00 UJS : Modrany Lovász Mészáros AR2 DZ
ne 23/08/15 o 17:00 Čičov : Tôň Fussy Bényi AR2 DZ
ne 23/08/15 o 17:00 N. Stráž : Bajč Keszegh Németh A AR2 DZ
ne 23/08/15 o 17:00 Dedina : B. Lúky Bórik Šipoš AR2 DZ
ne 23/08/15 o 17:00 Radvaň : V. Ostrov Jakubáč Chudý AR2 DZ
ne 23/08/15 o 17:00 B. Holiare : Čalovec Domjan Nováková AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (VI. LIGA) DORAST

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/08/15 o 17:00 Čičov : Zlatná Tóth H Moštenický AR2 DZ
ne 23/08/15 o 13:00 Kameničná : Dulovce Lovász Ferst AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO (VI. LIGA) ŽIACI

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/08/19 o 15:00 Pribeta : Actív Beták Habara AR2 DZ
so 22/08/15 o 10:00 B. Kosihy : Sv.Peter Laczó Nováková AR2 DZ
ne 23/08/15 o 10:00 Zem. Olča : Nesvady Szabó S Halász AR2 DZ
ne 23/08/15 o 14:00 N. Stráž : Imeľ Németh A Keszegh AR2 DZ
               

OBFZ KOMÁRNO - PRÍPRAVKA

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 21/08/15 o 17:00 Chotín : Imeľ Dorčiak AR1 AR2 DZ
so 22/08/15 o 10:00 Moča : Búč Ferst AR1 AR2 DZ
so 22/08/15 o 10:00 Nesvady : Sokolce Zácsik AR1 AR2 DZ
so 22/08/15 o 10:00 Čičov : Actív Fussy AR1 AR2 DZ
ut 25/08/15 o 16:30 Chotín : Hurbanovo Laczó AR1 AR2 DZ
ut 22/09/15 o 17:00 Hurbanovo : Marcelová Beták AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST Č. 2 (12.08.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 15/08/15 o 17:00 Šrobárová : Moča Chmela Prágay Borka Nagy
so 15/08/15 o 18:00 Marcelová B : Patince Bényi Keszegh Németh A Hronec
ne 16/08/15 o 18:00 Pribeta : Sokolce Jakubáč Beták Tücsök Pavlík
ne 16/08/15 o 18:00 Kolárovo B : Chotín Halász Szabó S Laczó Volf
ne 16/08/15 o 18:00 Dulovce : Zlatná Mogyorósi  Kovačic Dorčiak Kraslan
ne 16/08/15 o 18:00 Zem. Olča : Búč Chudý Ferst Lovász Hronec
ne 16/08/15 o 18:00 B. Kosihy : Vrbová Bórik Šipoš Mészáros Kajan
ne 16/08/15 o 18:00 Iža   Kameničná Németh Z Tóth H Ladányi Kovačic
               

Majstrovstvá oblasti (Prípravky)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 14/08/15 o 17:00 Marcelová : Chotín Lovász AR1 AR2 DZ
pi 14/08/15 o 17:00 Sokolce : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ
št 24/09/15 o 16:00 Imeľ : Moča Zácsik AR1 AR2 DZ
ut 18/08/15 o 17:00 Búč : Iža Nováková AR1 AR2 DZ
st 23/09/15 o 17:00 Actív : Okoličná Kósa AR1 AR2 DZ
nehrá sa Kameničná : Čičov Laczó AR1 AR2 DZ

- zápas Actív KN vs. Okoličná n/O. sa hrá vo Veľkých Kosihách

DELEGAČNÝ LIST Č. 1 (05.08.2015)


Majstrovstvá oblasti

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/08/15 o 17:00 Vrbová : Moča Prágay Beták Dorčiak Hronec
ne 09/08/15 o 17:00 Iža : Pribeta Chudý Ladányi Lovász Križan
ne 09/08/15 o 17:00 Kameničná : B. Kosihy Jakubáč  Füssy Laczó Pupák
ne 09/08/15 o 17:00 Šrobárová : Zem. Olča Mészáros Kraslan Ľ. Šipoš Pavlík
ne 09/08/15 o 17:00 Búč : Marcelová B Chmela Keszegh Németh A Nagy
ne 09/08/15 o 17:00 Patince : Dulovce Mogyorósi  Ferst Tücsök Kovačic
ne 09/08/15 o 17:00 Zlatná : Kolárovo B Halász Tóth H Szabó S Marsal
ne 09/08/15 o 17:00 Chotín   Sokolce Szabó J Borka Beták Kajan
               

Majstrovstvá oblasti (prípravka)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 07/08/15 o 16:00 Okoličná : Čičov Füssy AR1 AR2 DZ
pi 07/08/15 o 17:00 Sokolce : Kameničná Szabó S AR1 AR2 DZ
pi 07/08/15 o 17:00 Chotín : Hurbanovo Nováková AR1 AR2 DZ
so 08/08/15 o 10:00 Nesvady : Actív Beták AR1 AR2 DZ
so 08/08/15 o 10:00 Búč : B. Kosihy Nováková nehrá sa AR2 DZ
so 08/08/15 o 10:00 Iža : Imeľ Dorčiak AR1 AR2 DZ
               

Súťaže ZsFZ

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 09/08/15 o 14:30 Hurbanovo : Želiezovce Birkus Šipoš AR 2 DZ
ne 09/08/15 o 14:30 Marcelová : NR Chrenová Ferencz Borka AR 2 DZ

Aktualizovaný telefónny zoznam rozhodcov a delegátov nájdete tu:

TOPlist