Oblastný futbalový zväz Komárno

DELEGAČNÝ LIST č. 28 (24.05.2017)


VI. LIGA - MEVA - ObFZ KOMÁRNO

XXVIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 27/05/17 o 17:00 Pribeta : Iža Mészáros Habara Lovász Kraslan
so 27/05/17 o 17:00 Búč : Dulovce Jakubáč Jankó Tóth L Nagy
so 27/05/17 o 17:00 Actív : Modrany Borka Horváth Füssy Marsal
so 27/05/17 o 17:00 Vrbová : Zlatná Mogyorósi Beták Bušansky Pupák
ne 28/05/17 o 17:00 Šrobárová : N. Stráž Füssy Bušansky Bohos Kovačic
ne 28/05/17 o 17:00 Kameničná : B. Kosihy Halász Szabó S Horváth Kasznár
ne 28/05/17 o 17:00 Moča : Marcelová B Lévai Németh A Lovász Hronec
ne 28/05/17 o 17:00 Radvaň : Zem. Olča Dorčiak Mogyorósi Beták Križan
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XXII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 28/05/17 o 17:00 Tôň : Dedina Ml. Borka Tóth L AR2 Pavlík
ne 28/05/17 o 17:00 Bajč : B. Holiare Mészáros Jakubáč AR2 DZ
             

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

XXI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 28/05/17 o 14:00 Modrany : B. Kosihy Lovász Beták AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

XXII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 25/05/17 o 17:00 Búč : Zem. Olča Lovász Németh A AR2 DZ
so 27/05/17 o 15:00 B. Kosihy : Nesvady Németh A AR1 AR2 DZ
ne 28/05/17 o 10:30 Zlatná : Okoličná Halász Szabó S AR2 DZ
ne 28/05/17 o 10:30 Sokolce : Chotín Jakubáč Bohos AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

XXI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 26/05/17 o 17:00 Chotín : Pribeta Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 26/05/17 o 16:00 Okoličná : Čičov Bohos AR1 AR2 DZ
so 27/05/17 o 10:00 Dulovce : Hurbanovo B Beták AR1 AR2 DZ
ne 28/05/17 o 9:00 Sokolce : Imeľ Bušansky AR1 AR2 DZ
so 27/05/17 o 10:00 Actív : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ
so 27/05/17 o 10:00 Nesvady : KFC Horváth AR1 AR2 DZ
so 27/05/17 o 10:30 Marcelová : Iža Jakubáč AR1 AR2 DZ
so 27/05/17 o 15:00 Moča : Hurbanovo A Lovász AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 27 (17.05.2017)


VI. LIGA - MEVA - ObFZ KOMÁRNO

XXVII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 20/05/17 o 17:00 Zlatná : Šrobárová Tóth H Dorčiak Mogyorósi Nagy
ne 21/05/17 o 17:00 Modrany : Pribeta Jakubáč Habara Mészáros Volf
ne 21/05/17 o 17:00 Zem. Olča : Actív Lévai Németh Z Tóth L Polgár
ne 21/05/17 o 17:00 Marcelová B : Radvaň Füssy Farkaš AR2 DZ
ne 21/05/17 o 17:00 Dulovce : Moča Borka Lovász Beták Bílek
ne 21/05/17 o 17:00 B. Kosihy : Búč Tóth H Bohos Bušansky Križan
ne 21/05/17 o 17:00 N. Stráž : Kameničná Halász Szabó S AR2 Pavlík
ne 21/05/17 o 17:00 Iža : Vrbová Bórik Horváth AR2 Hronec
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XXI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 20/05/17 o 17:00 Sv. Peter B : Čičov Bórik Németh Z AR2 Marsal
ne 21/05/17 o 17:00 B. Holiare : Patince Mogyorósi Dorčiak AR2 DZ
ne 21/05/17 o 18:00 Dedina Ml. : B. Lúky Keszegh Németh A AR2 Kasznár
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

XX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 20/05/17 o 17:00 B. Kosihy : Dulovce Lovász Beták AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

XXI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 20/05/17 o 10:00 Sv. Peter : Sokolce Mészáros Habara AR2 DZ
so 20/05/17 o 15:00 Imeľ : Zlatná Jakubáč Horváth AR2 DZ
ne 21/05/17 o 10:00 Chotín : B. Kosihy Dorčiak Tóth L AR2 DZ
so 20/05/17 o 11:00 Okoličná : Búč Bušansky Bohos AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

XX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 19/05/17 o 16:00 Hurbanovo B : Moča Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 19/05/17 o 16:00 Hurbanovo A : Chotín Lovász AR1 AR2 DZ
pi 19/05/17 o 17:00 Pribeta : Marcelová Beták AR1 AR2 DZ
so 20/05/17 o 10:00 Iža : Dulovce Beták AR1 AR2 DZ
so 20/05/17 o 10:00 Imeľ : Nesvady Jakubáč AR1 AR2 DZ
so 20/05/17 o 10:00 Kolárovo : Okoličná Horváth AR1 AR2 DZ
Nehrá sa !!! KFC : Actív   AR1 AR2 DZ
ne 21/05/17 o 10:00 Čičov : Sokolce Bušansky AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 26 (11.05.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XXVI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 13/05/17 o 16:30 Actív : Marcelová B Füssy Mogyorósi Lovász Nagy
ne 14/05/17 o 14:30 Moča : B. Kosihy Jakubáč Bórik Zácsik Pavlík
ne 14/05/17 o 16:30 Pribeta : Vrbová Borka Beták Habara Križan
ne 14/05/17 o 16:30 Šrobárová : Iža Szabó J Keszegh Németh A Pupák
ne 14/05/17 o 16:30 Kameničná : Zlatná Lévai Horváth Bušansky Volf
ne 14/05/17 o 16:30 Búč : N. Stráž Tóth H Németh Z Kuczman Kovačic
ne 14/05/17 o 16:30 Radvaň : Dulovce Bórik Zácsik Jakubáč Polgár
ne 14/05/17 o 16:30 Modrany : Zem. Olča Mogyorósi Lovász Tóth L Marsal
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 13/05/17 o 16:30 V. Ostrov : Dedina Jakubáč Dorčiak Németh Z Kraslan
ne 14/05/17 o 16:30 Tôň : B. Lúky Dorčiak Bohos AR2 Hronec
ne 14/05/17 o 16:30 Čičov : B. Holiare Füssy Farkaš AR2 Kasznár
ne 14/05/17 o 16:30 Patince   Sv. Peter Halász Szabó S   Nagy
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

XIX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 13/05/17 o 16:30 Dulovce   N. Stráž Borka Tóth L AR2 DZ
so 13/05/17 o 16:30 Modrany : Kameničná Bórik Habara AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

XX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 13/05/17 o 10:00 B. Kosihy : Sv. Peter Beták Németh A AR2 DZ
so 13/05/17 o 15:00 Zlatná : Nesvady Bohos Fussy AR2 DZ
so 13/05/17 o 15:00 Búč : Imeľ Habara Bórik AR2 DZ
so 13/05/17 o 15:00 Zem. Olča   Okoličná Halász Szabó S AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

XIX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 12/05/17 o 17:00 Marcelová : HurbanovoA Lovász AR1 AR2 DZ
so 13/05/17 o 10:00 Iža : Hurbanovo B Dorčiak AR1 AR2 DZ
so 13/05/17 o 10:00 Dulovce : Pribeta Habara AR1 AR2 DZ
so 13/05/17 o 10:00 Chotín : Moča Borik AR1 AR2 DZ
so 13/05/17 o 10:00 Sokolce : Kolárovo Fussy AR1 AR2 DZ
so 13/05/17 o 10:00 Actív : Nesvady Bohos AR1 AR2 DZ
ne 14/05/17 o 10:00 Čičov : Imeľ Bušansky AR1 AR2 DZ
st 17/05/17 o 17:00 Okoličná : KFC Bohos AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 25 (03.05.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XXV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 06/05/17 o 16:30 Marcelová B : Modrany Mészáros Keszegh Németh A Kovačic
so 06/05/17 o 16:30 Zlatná : Búč Mogyorósi Jakubáč Zácsik Bílek
so 06/05/17 o 16:30 Vrbová  : Šrobárová Füssy Bohos Horváth Kasznár
ne 07/05/17 o 16:30 Zem. Olča : Pribeta Lévai Horváth Habara Hronec
ne 07/05/17 o 16:30 Dulovce : Actív Tóth H Németh Z Borka Marsal
ne 07/05/17 o 16:30 B. Kosihy : Radvaň Dorčiak Mogyorósi Tóth L Kraslan
ne 07/05/17 o 16:30 N. Stráž : Moča Halász Szabó S Németh A Pavlík
ne 07/05/17 o 16:30 Iža : Kameničná Szabó J Beták Lovász Pupák
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XIX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 07/05/17 o 14:00 Sv. Peter B : Tôň Borka Tóth H AR2 Nagy
ne 07/05/17 o 16:30 B. Lúky : V. Ostrov Jakubáč Keszegh AR2 Kovačic
po 08/05/17 o 16:30 Dedina Ml. : Bajč Lovász Mogyorósi AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

XVIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 06/05/17 o 14:00 Kameničná   Dulovce Dorčiak Lovász AR2 DZ
ne 07/05/17 o 13:00 Čičov : Modrany Horváth AR 1 AR2 DZ
ne 07/05/17 o 13:30 N. Stráž   B. Kosihy Szabó S Halász AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

XIX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 06/05/17 o 10:00 Chotín : Zlatná Mészáros Habara AR2 DZ
so 06/05/17 o 10:00 Nesvady : Búč Jakubáč Kliho AR2 DZ
so 06/05/17 o 15:00 Imeľ : Zem. Olča Beták Kliho AR2 DZ
ne 07/05/17 o 10:30 Sokolce   B. Kosihy Bohos Füssy AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

XVIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 05/05/17 o 16:00 Hurbanovo A : Dulovce Lovász AR1 AR2 DZ
pi 05/05/17 o 16:00 Hurbanovo B : Chotín Mészáros AR1 AR2 DZ
so 06/05/17 o 10:00 Pribeta : Iža Keszegh AR1 AR2 DZ
pi 05/05/17 o 16:00 Imeľ : Actív Beták AR1 AR2 DZ
st 24/05/17 o 16:00 Nesvady : Okoličná Zácsik AR1 AR2 DZ
so 06/05/17 o 10:00 Kolárovo : Čičov Horváth AR1 AR2 DZ
ne 07/05/17 o 13:30 KFC : Sokolce Borka AR1 AR2 DZ
ut 16/05/17 o 16:30 Moča : Marcelová  Lovász AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 24 (26.04.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XXIV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 29/04/17 o 16:00 Moča : Zlatná Szabó J Beták Németh Z Pupák
so 29/04/17 o 16:00 Actív : B. Kosihy Mogyorósi Bohos Kuczman Kraslan
ne 30/04/17 o 16:00 Pribeta : Šrobárová Rečka Mlinkovics AR 2 DZ
ne 30/04/17 o 16:00 Kameničná : Vrbová Mogyorósi Kuczman AR 2 Polgár
ne 30/04/17 o 16:00 Búč : Iža Jakubáč Horváth AR 2 Bílek
ne 30/04/17 o 16:00 Radvaň : N. Stráž Bórik Lovász Habara Marsal
ne 30/04/17 o 16:00 Modrany : Dulovce Füssy Bohos AR 2 Hronec
ne 30/04/17 o 16:00 Zem. Olča : Marcelová B Dorčiak Farkaš Kukan DZ
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XVIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 30/04/17 o 16:00 Tôň : V. Ostrov Beták Tóth H. AR2 Križan
ne 30/04/17 o 16:00 Bajč : B. Lúky Borka Tóth L AR2 Kovačic
ne 30/04/17 o 16:00 Patince : Dedina M. Halász Szabó S AR2 Nagy
ne 30/04/17 o 16:00 Sv. Peter B : B. Holiare Keszegh Németh A AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

XVII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 29/04/17 o 16:00 B. Kosihy : Kameničná Lovász Bórik AR2 DZ
so 29/04/17 o 16:00 Dulovce : Čičov Jakubáč Jankó AR2 DZ
po 01/05/17 o 14:00 Kameničná : Modrany Borka Tóth L AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

XVIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 29/04/17 o 10:30 Zlatná : Sv. Peter Füssy AR 1 AR2 DZ
so 29/04/17 o 11:00 Okoličná : Imeľ Szabó S Halász AR2 DZ
so 29/04/17 o 14:00 Zem. Olča : Nesvady Halász Szabó S AR2 DZ
po 01/05/17 o 14:00 Zem. Olča : Sv. Peter Halász Szabó S AR2 DZ
po 01/05/17 o 16:00 Búč : Chotín Beták Szabó J AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

XVII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
st 03/05/17 o 16:00 Okoličná : Actív Bohos AR1 AR2 DZ
po 08/05/17 o 17:00 Marcelová : Chotín Lovász AR1 AR2 DZ
so 29/04/17 o 10:00 Pribeta : Hurbanovo B Bórik AR1 AR2 DZ
so 29/04/17 o 10:00 Iža : Hurbanovo A Dorčiak AR1 AR2 DZ
so 29/04/17 o 10:00 Dulovce : Moča Keszegh AR1 AR2 DZ
so 29/04/17 o 10:00 Kolárovo : Imeľ Horváth AR1 AR2 DZ
so 29/04/17 o 10:00 Sokolce : Nesvady Bohos AR1 AR2 DZ
ne 30/04/17 o 10:00 Čičov : KFC Füssy AR1 AR2 DZ
po 01/05/17 o 10:00 Čičov : Actív Füssy AR1 AR2 DZ
po 01/05/17 o 16:00 Hurbanovo A : Pribeta Horváth AR1 AR2 DZ
ut 02/05/17 o 17:30 Hurbanovo B : Marcelová Beták AR1 AR2 DZ
               

SÚŤAŽE ZsFZ (IV. Liga JV - DORAST)

XXIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 29/04/17 o 12:30 Kolárovo : H. Obdokovce Farkaš Mlinkovics AR2 DZ
ne 30/04/17 o 13:30 Okoličná : Hurbanovo Farkaš Dorčiak AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 23 (19.04.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XXIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/04/17 o 16:00 Marcelová B : Pribeta Füssy Tóth L Lovász Nagy
so 22/04/17 o 16:00 Zlatná : Radvaň Keszegh Bohos Németh A Kovačic
so 22/04/17 o 16:00 Vrbová  : Búč Jakubáč Borka Jankó Kraslan
ne 23/04/17 o 16:00 Dulovce : Zem. Olča Jakubáč Németh Z Dorčiak Pupák
ne 23/04/17 o 16:00 B. Kosihy : Modrany Halász Szabó S Bohos Hronec
Nehrá sa N. Stráž : Actív        
 23/04/17 o 16:00 Moča : Iža Bórik Lovász Habara Bílek
ne 23/04/17 o 16:00 Šrobárová : Kameničná Mogyorósi  Kuczman Beták Križan
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XVII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/04/17 o 16:00 Dedina Ml. : Čičov Horváth Németh Z AR2 Hronec
so 22/04/17 o 16:00 V. Otrov : Bajč Dorčiak Kuczman AR2 Polgár
ne 23/04/17 o 16:00 B. Holiare : Tôň Borka Tóth L AR2 DZ
ne 23/04/17 o 16:00 B. Lúky   Patince Keszegh Németh A AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

XVI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/04/17 o 14:00 Kameničná   N. Stráž Halász Szabó S AR2 DZ
ne 23/04/17 o 13:00 Čičov : B. Kosihy Füssy Horváth AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

XVII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/04/17 o 10:00 Sv. Peter : Búč Keszegh Németh A AR2 DZ
št 27/04/17 o 16:00 Nesvady : Okoličná Bórik Habara AR2 DZ
ne 23/04/17 o 10:00 Chotín : Zem. Olča Lovász AR 1 AR2 DZ
ne 23/04/17 o 10:30 Sokolce : Zlatná Bohos Füssy AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

XVI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/04/17 o 10:00 Chotín : Dulovce Beták AR1 AR2 DZ
so 22/04/17 o 10:00 Moča : Iža Tóth L AR1 AR2 DZ
so 22/04/17 o 10:00 Imeľ : Okoličná Zácsik AR1 AR2 DZ
so 22/04/17 o 10:00 Actív : Sokolce Bohos AR1 AR2 DZ
so 22/04/17 o 10:00 Nesvady : Čičov Jakubáč AR1 AR2 DZ
ut 25/04/17 o 17:00 KFC : Kolárovo Borka AR1 AR2 DZ
po 01/05/17 o 16:00 Hurbanovo A : Pribeta Horváth AR1 AR2 DZ
ut 02/05/17 o 17:30 Hurbanovo B : Marcelová Beták AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 22 (13.04.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XXII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 15/04/17 o 16:00 Actív : Zlatná Tóth H Bušansky Bohos Kasznár
ne 16/04/17 o 16:00 Pribeta : Kameničná Dorčiak Kuczman AR2 DZ
ne 16/04/17 o 16:00 Búč : Šrobárová Mogyorósi J Tóth L Németh Z Kovačic
ne 16/04/17 o 16:00 Moča : Vrbová Horváth Borka Habara Križan
ne 16/04/17 o 16:00 Radvaň : Iža Füssy Bušansky Bohos Marsal
ne 16/04/17 o 16:00 Modrany : Nová Stráž Szabó J Beták Lovász Pupák
ne 16/04/17 o 16:00 Zem. Olča : Bát. Kosihy Tóth H Halász Szabó S Hronec
ne 16/04/17 o 16:00 Marcelová B : Dulovce Keszegh Jankó Zácsik Kraslan
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XVI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 14/04/17 o 16:00 B. Holiare : V. Ostrov Mogyorósi J Borka AR2 Kovačic
so 15/04/17 o 16:00 Tôň : Bajč Lévai Dorčiak AR2 Polgár
so 15/04/17 o 16:00 Čičov : B. Lúky Jakubáč Tóth L AR2 DZ
ne 16/04/17 o 16:00 Patince : V. Ostrov Jakubáč Németh A AR2 Pavlík
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

XV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 14/04/17 o 13:30 Modrany : Čičov Lovász Keszegh AR2 DZ
so 15/04/17 o 16:00 Dulovce : Modrany Mogyorósi J Kuczman AR2 DZ
ne 16/04/17 o 13:00 N. Stráž : Čičov Halász Németh Z AR2 DZ
ne 16/04/17 o 13:00 Okoličná : M. Dvorníky Birkus Tóth H AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

XVI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 13/04/17 o 17:00 Nesvady : Chotín Horváth Kliho AR2 DZ
so 15/04/17 o 12:00 B. Kosihy : Zlatná Dorčiak AR1 AR2 DZ
so 15/04/17 o 14:00 Búč : Sokolce Keszegh Németh A AR2 DZ
so 15/04/17 o 14:00 Zem. Olča : Sv. Peter Tóth L Jakubáč AR2 DZ
so 15/04/17 o 11:00 Okoličná : Chotín Füssy Szabó S AR2 DZ
št 20/04/17 o 16:00 Imeľ : Nesvady Horváth Kliho AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

XV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 14/04/17 o 16:00 Hurbanovo A : Hurbanovo B Jankó AR1 AR2 DZ
pi 14/04/17 o 17:00 Dulovce : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
so 15/04/17 o 10:00 Pribeta : Moča Beták AR1 AR2 DZ
so 15/04/17 o 10:00 Iža : Chotín Tóth H AR1 AR2 DZ
so 15/04/17 o 15:00 KFC : Imeľ Borka AR1 AR2 DZ
so 15/04/17 o 10:00 Sokolce : Okoličná Halász AR1 AR2 DZ
ne 16/04/17 o 10:00 Čičov : Actív Füssy AR1 AR2 DZ
ut 18/04/17 o 10:00 Kolárovo : Nesvady Horváth AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 21 (06.04.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XXI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/04/17 o 15:30 B. Kosihy : Marcelová B Bórik Zácsik Jankó Kovačic
so 08/04/17 o 15:30 Zlatná : Modrany Füssy Dorčiak Bušansky Kraslan
so 08/04/17 o 15:30 Vrbová : Radvaň Mogyorósi J Borka Németh Z Hronec
ne 09/04/17 o 15:30 Dulovce : Pribeta Jakubáč Bušansky Füssy Marsal
ne 09/04/17 o 15:30 N. Stráž : Zem. Olča Lévai Mogyorósi J Kuczman Bílek
ne 09/04/17 o 15:30 Iža : Actív Dorčiak Habara Bórik Nagy
ne 09/04/17 o 15:30 Šrobárová : Moča Tóth H Keszegh Németh A Polgár
ne 09/04/17 o 15:30 Kameničná : Búč Halász Bohos Szabó S Pavlík
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/04/17 o 15:30 Dedina Ml. : Sv. Peter Lovász Horváth AR2 DZ
ne 09/04/17 o 15:30 V. Ostrov : Čičov Horváth Borka AR2 Križan
ne 09/04/17 o 15:30 Bajč : Patince Szabó J Beták AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

XIV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/04/17 o 14:00 Kameničná : Čičov Halász Szabó S AR2 DZ
ne 09/04/17 o 13:00 B. Kosihy : Modrany Lovász AR1 AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

XV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/04/17 o 10:00 Sv. Peter : Okoličná Keszegh Németh A AR2 DZ
so 08/04/17 o 11:00 B. Kosihy : Búč Beták Habara AR2 DZ
ne 09/04/17 o 10:00 Chotín : Imeľ Beták Szabó J AR2 DZ
ne 09/04/17 o 10:30 Sokolce : Zem. Olča Bohos Szabó S AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

XIV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 06/04/17 o 16:30 KFC : Nesvady Tóth H AR1 AR2 DZ
pi 07/04/17 o 16:00 Hurbanovo A : Moča Lovász AR1 AR2 DZ
pi 07/04/17 o 16:00 Hurbanovo B : Dulovce Tóth H AR1 AR2 DZ
pi 07/04/17 o 17:00 Kolárovo : Actív Horváth AR1 AR2 DZ
so 08/04/17 o 10:00 Pribeta : Chotín Bórik AR1 AR2 DZ
so 08/04/17 o 10:00 Iža : Marcelová Dorčiak AR1 AR2 DZ
so 08/04/17 o 10:00 Imeľ : Sokolce Jakubáč AR1 AR2 DZ
ne 09/04/17 o 10:00 Čičov : Okoličná Halász AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 20 (30.03.2017)


VI. LIGA

XX.KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR 1 AR 2 DZ
so 01/04/17 o 15:30 Actív : Vrbová Dorčiak Lovász Mészáros Marsal
ne 02/04/17 o 15:30 Pribeta : Búč Füssy Bohos AR2 Pavlík
ne 02/04/17 o 15:30 Moča : Kameničná Bircsák Kuczman AR2 Hronec
ne 02/04/17 o 15:30 Radvaň : Šrobárová Farkaš Habara Beták DZ
ne 02/04/17 o 15:30 Modrany : Iža Mészáros Lovász AR2 Kraslan
ne 02/04/17 o 15:30 Zem. Olča : Zlatná Jakubáč Horváth Borka Križan
ne 02/04/17 o 15:30 Marcelová B : Nová Stráž Tóth H Jankó Zácsik DZ
ne 02/04/17 o 15:30 Dulovce : B. Kosihy Lévai Németh Z AR2 Kovačic
               

VII. LIGA ObFZ Komárno

XIV. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 02/04/17 o 15:30 Tôň : Patince Mogyorósi J Dorčiak AR2 DZ
ne 02/04/17 o 15:30 Čičov : Bajč Mogyorósi V Halász AR2 DZ
ne 02/04/17 o 15:30 Sv. Peter B : B. Lúky Keszegh Németh A AR2 DZ
ne 02/04/17 o 15:30 B. Holiare : Ded. Mládeže Bényi Szabó S AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ Komárno (DORAST)

XIII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 01/04/17 o 15:30 Pribeta : Kameničná Tóth H Németh Z AR2 DZ
so 01/04/17 o 15:30 Modrany : N. Stráž Jakubáč Németh A AR2 DZ
so 01/04/17 o 15:30 Dulovce : B. Kosihy Kuczman Borka AR2 DZ
               

IV. LIGA ObFZ Komárno (ŽIACI)

XIV. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 02/04/17 o 11:00 Zem. Olča : B. Kosihy Bohos Halász AR2 DZ
so 01/04/17 o 11:30 Okoličná : Sokolce Füssy Szabó S AR2 DZ
so 01/04/17 o 10:00 Imeľ : Sv. Peter Beták Kliho AR2 DZ
št 13/04/17 o 17:00 Nesvady : Chotín Horváth Kliho AR2 DZ
st 05/04/17 o 17:00 Sv. Peter : Nesvady Jakubáč Mészáros AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

XIII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 31/03/17 o 16:00 Okoličná : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ
pi 31/03/17 o 17:00 Marcelová : Pribeta Lovász AR1 AR2 DZ
so 01/04/17 o 10:00 Moča : Hurbanovo B Keszegh AR1 AR2 DZ
so 01/04/17 o 10:00 Chotín : Hurbanovo A Tóth H AR1 AR2 DZ
so 01/04/17 o 10:00 Dulovce : Iža Szabó J AR1 AR2 DZ
so 01/04/17 o 10:00 Nesvady : Imeľ Jakubáč AR1 AR2 DZ
so 01/04/17 o 10:00 Sokolce : Čičov Halász AR1 AR2 DZ
ne 02/04/17 o 10:00 Actív : KFC Szabó S AR1 AR2 DZ

 

DELEGAČNÝ LIST č. 19 (22.03.2017)


VI. LIGA

XIX.KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR 1 AR 2 DZ
so 25/03/17 o 15:00 Zlatná : Marcelová B Mészáros Lovász Füssy Nagy
so 25/03/17 o 15:00 Vrbová : Modrany Bórik Beták Habara Kovačic
so 25/03/17 o 15:00 Actív : Šrobárová Bényi Tóth L Dorčiak Marsal
ne 26/03/17 o 15:00 B. Kosihy : Pribeta Lévai Dorčiak Tóth L Hronec
ne 26/03/17 o 15:00 Nová Stráž : Dulovce Halász Szabó S Horváth Križan
ne 26/03/17 o 15:00 Iža : Zem. Olča Mogyorósi J Beták Szabó J Pupák
ne 26/03/17 o 15:00 Kameničná : Radvaň Farkaš Tóth H Bohos Polgár
ne 26/03/17 o 15:00 Búč : Moča Jakubáč Németh Z Borka Kraslan
               

VII. LIGA ObFZ Komárno

XIII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/03/17 o 15:00 V. Ostrov : Sv. Peter B Mogyorósi J Horváth AR2 Pavlík
ne 26/03/17 o 15:00 B. Holiare : B. Lúky Mészáros Lovász AR2 DZ
ne 26/03/17 o 15:00 Patince : Čičov Keszegh Németh A AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ Komárno (DORAST)

XII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/03/17 o 15:00 N. Stráž : Dulovce Borka Szabó S AR2 DZ
               

IV. LIGA ObFZ Komárno (ŽIACI)

XIII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 25/03/17 o 10:00 Sv. Peter : Nesvady Jakubáč Mészáros AR2 DZ
so 25/03/17 o 10:30 Zlatná : Búč Bohos Halász AR2 DZ
so 25/03/17 o 13:00 B. Kosihy : Okoličná Jakubáč Németh A AR2 DZ
ne 26/03/17 o 10:30 Sokolce : Imeľ Bohos Szabó S AR2 DZ
št 23/03/17 o 16:30 Imeľ : B. Kosihy Mészáros Lovász AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

XII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 24/03/17 o 16:00 Hurbanovo B : Iža Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 24/03/17 o 16:30 Hurbanovo A : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
so 25/03/17 o 10:00 Pribeta : Dulovce Bórik AR1 AR2 DZ
so 25/03/17 o 10:00 Moča : Chotín Keszegh AR1 AR2 DZ
so 25/03/17 o 10:00 Imeľ : Čičov Beták AR1 AR2 DZ
so 25/03/17 o 10:00 Kolárovo : Sokolce Halász AR1 AR2 DZ
so 25/03/17 o 10:00 Nesvady : Actív Horváth AR1 AR2 DZ
pi 24/03/17 o 16:30 KFC : Okoličná Borka AR1 AR2 DZ
št 23/03/17 o 16:45 Chotín : Hurbanovo B Tóth L AR1 AR2 DZ

 

DELEGAČNÝ LIST č. 18 (15.03.2017)


VI. LIGA

XVII.KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR 1 AR 2 DZ
so 18/03/17 o 15:00 Actív : Kameničná Füssy Németh Z Bušansky Hronec
ne 19/03/17 o 15:00 Marcelová B : Iža Bórik Keszegh Mogyorósi J Hronec
ne 19/03/17 o 15:00 Pribeta : Moča Mészáros Habara Borka Križan
ne 19/03/17 o 15:00 Radvaň : Búč Szabó J Beták Tóth L Kovačic
ne 19/03/17 o 15:00 Modrany : Šrobárová Jakubáč Jankó Németh A Polgár
ne 19/03/17 o 15:00 Zem. Olča : Vrbová Lévai Horváth AR2 Volf
ne 19/03/17 o 15:00 Dulovce : Zlatná Farkaš Lovász Kuczman Kasznár
ne 19/03/17 o 15:00 B. Kosihy : Nová Stráž Tóth H Dorčiak AR2 Pavlík
               

VII. LIGA ObFZ Komárno

XII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 19/03/17 o 15:00 Sv. Peter B : Bajč Halász Szabó S AR2 DZ
ne 19/03/17 o 15:00 Tôň : Čičov Füssy Bušansky AR2 DZ
Nehrá sa !!! B. Holiare : V. Ostrov Mogyorósi J Borka AR2 Kovačic
               

VI. LIGA ObFZ Komárno (DORAST)

XI. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/03/17 o 15:00 Modrany : Čičov Lovász Borka AR2 DZ
so 18/03/17 o 15:00 Dulovce : Kameničná Beták Szabó J AR2 DZ
ne 19/03/17 o 12:00 B. Kosihy : N. Stráž Dorčiak Tóth H AR2 DZ
               

IV. LIGA ObFZ Komárno (ŽIACI)

XII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 18/03/17 o 10:00 Chotín : Sv. Peter Keszegh Németh A AR2 DZ
so 18/03/17 o 15:00 Zem. Olča : Zlatná Horváth Szabó S AR2 DZ
št 23/03/17 o 16:30 Imeľ : B. Kosihy Mészáros Habara AR2 DZ
št 23/03/17 o 16:30 Nesvady : Sokolce Zácsik Jankó AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

XI. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 17/03/17 o 16:00 Okoličná : Nesvady Füssy AR1 AR2 DZ
pi 17/03/17 o 16:30 Marcelová : Moča Mészáros AR1 AR2 DZ
so 18/03/17 o 10:00 Chotín : Hurbanovo B Tóth H AR1 AR2 DZ
so 18/03/17 o 10:00 Dulovce : Hurbanovo A Bórik AR1 AR2 DZ
so 18/03/17 o 10:00 Iža : Pribeta Tóth L AR1 AR2 DZ
št 23/03/17 o 16:30 Actív : Imeľ Halász AR1 AR2 DZ
pi 17/03/17 o 16:00 Sokolce : KFC Komárno Horváth AR1 AR2 DZ
ne 19/03/17 o 10:00 Čičov : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ

 

DELEGAČNÝ LIST č. 17 (08.03.2017)


VI. LIGA

XVII.KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR 1 AR 2 DZ
so 11/03/17 o 14:30 Vrbová : Marcelová B Mészáros Lovász Mogyorósi Nagy
so 11/03/17 o 14:30 Zlatná : B. Kosihy Jakubáč Kuczman Borka Hronec
ne 12/03/17 o 14:30 N. Stráž : Pribeta Füssy Horváth Bušansky Marsal
ne 12/03/17 o 14:30 Šrobárová : Zem. Olča Bórik Mészáros Habara Pupák
ne 12/03/17 o 14:30 Iža : Dulovce Tóth H Keszegh Németh A Kraslan
ne 12/03/17 o 14:30 Moča : Radvaň Halász Bohos Szabó S Polgár
ne 12/03/17 o 14:30 Kameničná : Modrany Lévai Németh Z Tóth L Kovačic
ne 12/03/17 o 14:30 Búč : Actív Szabó J Dorčiak Beták Bílek
Vrbová - Marcelová B HP Martovce            
Kameničná - Modrany HP Čalovec            

 

DELEGAČNÝ LIST č. 16 (01.03.2017)


VI. LIGA

XVI.KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR 1 AR 2 DZ
so 04/03/17 o 14:30 Actív : Moča Farkaš Lovász Lévai Nagy
ne 05/03/17 o 14:30 Dulovce : Vrbová Keszegh Németh A Bórik Pavlík
ne 05/03/17 o 14:30 Pribeta : Radvaň Mogyorósi J Dorčiak AR 2 Kraslan
ne 05/03/17 o 14:30 Modrany : Búč Füssy Szabó S Halász Marsal
ne 05/03/17 o 14:30 Zem. Olča : Kameničná Mészáros Tóth L Habara Hronec
ne 05/03/17 o 14:30 Marcelová B : Šrobárová Mogyorósi V Borka Jakubáč Pupák
ne 05/03/17 o 14:30 B. Kosihy : Iža Bircsák Németh Z Lovász Križan
ne 05/03/17 o 14:30 N. Stráž : Zlatná Tóth H Bohos Horváth Polgár

DELEGAČNÝ LIST č. 15 (09.11.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 12/11/16 o 13:00 Actív : Radvaň Horváth Dorčiak Borka Marsal
so 12/11/16 o 13:00 Marcelová B : Kameničná Jakubáč Zácsik Beták Pavlík
so 12/11/16 o 13:00 Zem.Olča : Búč Mogyorósi Bohos Halász Križan
ne 13/11/16 o 13:00 Zlatná : Pribeta Halász Szabó S Bohos Kovačic
ne 13/11/16 o 13:00 N. Stráž : Iža Dorčiak Borka Jakubáč Hronec
ne 13/11/16 o 13:00 B. Kosihy : Vrbová Fussy Tóth L Bušansky Nagy
ne 13/11/16 o 13:00 Dulovce : Šrobárová Mogyorósi Ferst Horváth Kraslan
ne 13/11/16 o 13:00 Modrany : Moča Bórik Németh A Lovász Pupák

DELEGAČNÝ LIST č. 14 (02.11.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XIV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 05/11/16 o 13:30 Moča : Zem. Oča Mészáros Dorčiak Lovász Kovačic
so 05/11/16 o 13:30 Vrbová : N. Stráž Füssy Zácsik Jankó Kraslan
ne 06/11/16 o 13:30 Pribeta : Actív Farkaš Tóth L Jakubáč Nagy
ne 06/11/16 o 13:30 Radvaň : Modrany Bircsák Beták Németh A Bílek
ne 06/11/16 o 13:30 Búč : Marcelová B Keszegh Ferst Tóth H Pupák
ne 06/11/16 o 13:30 Kameničná : Dulovce Halász Bohos Szabó S Polgár
ne 06/11/16 o 13:30 Šrobárová : B. Kosihy Bórik Borka Füsy Kasznár
ne 06/11/16 o 13:30 Iža : Zlatná Mogyorósi J Horváth Csinger Marsal
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

XI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 05/11/16 o 13:00 Pribeta : B. Kosihy Tóth H Mogyorósi J AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 13 (26.10.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 29/10/16 o 14:00 Marcelová B : Moča Lévai Jankó Zácsik Kraslan
ne 30/10/16 o 14:00 Iža : Pribeta Keszegh Németh A Ferst Pupák
ne 30/10/16 o 14:00 Zlatná : Vrbová Mogyorósi J Révai Sklenár Bílek
ne 30/10/16 o 14:00 N. Stráž : Šrobárová Jakubáč Bušansky Fussy Kovačic
ne 30/10/16 o 14:00 B. Kosihy : Kameničná Mlinkovics Horváth Mogyorósi V Volf
ne 30/10/16 o 14:00 Dulovce : Búč Bórik Lovász Nováková Pavlík
ne 30/10/16 o 14:00 Zem. Olča : Radvaň Dorčiak Borka Csinger Hronec
ne 30/10/16 o 14:00 Modrany : Actív Halász Beták Szabó J Križan
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 29/10/16 o 14:00 Dedina Ml. : Tôň Dorčiak Mogyorósi J AR2 Marsal
so 29/10/16 o 14:00 Sv. Peter B : Patince Mészáros Jakubáč AR2 Nagy
ne 30/10/16 o 14:00 B. Holiare : Bajč Bohos Szabó S AR2 DZ
ne 30/10/16 o 14:00 Čalovec : Čičov Mészáros Tóth L AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

X. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 28/10/16 o 14:00 N. Stráž : Modrany Halász Füssy AR2 DZ
so 29/10/16 o 14:00 Čičov : Dulovce Fussy Bušansky AR2 DZ
so 29/10/16 o 14:00 Pribeta : Modrany Lovász Borka AR2 DZ
ne 30/10/16 o 11:00 B. Kosihy   Kameničná Horváth Mogyorósi V AR2 DZ
ut 01/11/16 o 10:30 Kameničná   Pribeta Lovász Laczó AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

XI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 27/110/16 o 16:30 Zlatná : Imeľ Fussy Bohos AR2 DZ
so 29/10/16 o 10:00 Okoličná : Zlatná Horváth Bohos AR2 DZ
so 29/10/16 o 12:00 Nesvady : B. Kosihy Jakubáč Kliho AR2 DZ
so 29/10/16 o 12:00 Zem. Olča : Búč Halász AR1 AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

XI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 28/10/16 o 16:00 Hurbanovo A : Iža Mészáros AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 12 (19.10.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/10/16 o 14:00 Actív : Zem. Olča Mészáros Lovász Bohos Nagy
so 22/10/16 o 14:00 Vrbová : Iža Keszegh Németh A Ferst Polgár
ne 23/10/16 o 14:00 Pribeta : Modrany Jakubáč Jankó Zácsik Kraslan
ne 23/10/16 o 14:00 Radvaň : Marcelová B Mogyorósi  Horváth Csinger Marsal
ne 23/10/16 o 14:00 Moča : Dulovce Bórik Lovász Borka Kovačic
ne 23/10/16 o 14:00 Búč : B. Kosihy Farkaš Laczó Beták Bílek
ne 23/10/16 o 14:00 Kameničná : N. Stráž Tóth H Halász Szabó S Hronec
ne 23/10/16 o 14:00 Šrobárová : Zlatná Keszegh Ferst Németh A Križan
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

X. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/10/16 o 14:00 Čičov : Sv.Peter B Füssy Bušansky AR2 DZ
ne 23/10/16 o 14:00 Tôň : Čalovec Dorčiak Bušansky AR2 DZ
ne 23/10/16 o 14:00 Patince : B. Holiare Mészáros Tóth L AR2 DZ
ne 23/10/16 o 14:00 B. Lúky : Dedina Füssy Bohos AR2 Kasznár
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

IX. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/10/16 o 14:00 Dulovce : Pribeta Borka Dorčiak AR2 DZ
ne 23/10/16 o 11:00 N. Stráž : Kameničná Halász Szabó S AR2 DZ
ne 23/10/16 o 11:00 B. Kosihy : Čičov Beták Laczó AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

X. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 22/10/16 o 10:00 B. Kosihy : Chotín Mogyorósi Tóth H AR2 DZ
so 22/10/16 o 10:30 Zlatná : Imeľ Szabó S Halász AR2 DZ
so 22/10/16 o 12:00 Búč : Okoličná Tóth H Mogyorósi AR2 DZ
ne 23/10/16 o 10:30 Sokolce : Sv. Peter Bohos Füssy AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

X. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 21/10/16 o 16:00 Hurbanovo A : Iža Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 21/10/16 o 16:00 Hurbanovo B : Pribeta Lovász AR1 AR2 DZ
pi 21/10/16 o 16:30 Chotín : Marcelová Beták AR1 AR2 DZ
so 22/10/16 o 10:00 Moča : Dulovce Ferst AR1 AR2 DZ
so 22/10/16 o 10:00 Imeľ : Kolárovo Jankó AR1 AR2 DZ
so 22/10/16 o 10:00 Nesvady : Sokolce Horváth AR1 AR2 DZ
so 22/10/16 o 10:00 Actív : Okoličná Csinger AR1 AR2 DZ
ne 23/10/16 o 13:30 KFC : Čičov Szabó J AR1 AR2 DZ
               

SÚŤAŽE ZsFZ (IV. LIGA JV - DORAST)

XII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 23/10/16 o 10:00 Hurbanovo : Kolárovo Kasznár Füssy AR2 DZ
ne 23/10/16 o 10:45 Marcelová : Želiezovce Farkaš Tóth H AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 11 (12.10.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

XI. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 15/10/16 o 14:00 Vrbová : Pribeta Mészáros Beták Dorčiak Marsal
so 15/10/16 o 14:00 B. Kosihy : Moča Bórik Borka Horváth Volf
ne 16/10/16 o 14:00 Iža : Šrobárová Halász Szabó S Bohos Kraslan
ne 16/10/16 o 14:00 Zlatná : Kameničná Jakubáč Jankó Bórik Kovačic
ne 16/10/16 o 14:00 N. Stráž : Búč Mlinkovič Nováková Beták Bílek
ne 16/10/16 o 14:00 Dulovce : Radvaň Füssy Lovász Tóth L Nagy
ne 16/10/16 o 14:00 Marcelová B : Actív Keszegh Németh A Ferst Križan
ne 16/10/16 o 14:00 Zem. Olča : Modrany Mogyorósi Dorčiak Csinger Polgár
               

VII. LIGA ObFZ Komárno

IX. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 15/10/16 o 10:30 Dedina : V. Ostrov Jakubáč Dorčiak Beták Pavlík
so 15/10/16 o 14:00 Sv. Peter B : Čalovec Mogyorósi Jakubáč AR2 Hronec
ne 16/10/16 o 10:00 B. Lúky : Tôň Mészáros Lovász AR2 DZ
ne 16/10/16 o 14:00 B. Holiare : Čičov Horváth Borka AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ Komárno (DORAST)

VIII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 15/10/16 o 14:00 Čičov : N. Stráž Füssy Bohos AR2 DZ
so 15/10/16 o 14:00 Pribeta : B. Kosihy Odložené      
so 15/10/16 o 14:00 Modrany : Dulovce Halász Szabó S AR2 DZ
ne 16/10/16 o 11:30 Okoličná : Marcelová Volf Kuczman   IV. liga
               

IV. LIGA ObFZ Komárno (ŽIACI)

IX. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 15/10/16 o 10:00 Sv. Peter : B. Kosihy Mészáros Németh A AR2 DZ
so 15/10/16 o 12:00 Nesvady : Zlatná Ferst Németh A AR2 DZ
so 15/10/16 o 11:00 Imeľ : Búč Szabó S Halász AR2 DZ
so 15/10/16 o 10:00 Okoličná : Zem. Olča Füssy AR1 AR2 DZ
so 15/10/16 o 10:00 Chotín : Sokolce Horváth AR1 AR2 DZ
ne 16/10/16 o 10:00 Kolárovo : DAC B x x   3. liga SŽ,MŽ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

IX. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 14/10/16 o 16:00 Pribeta : Hurbanovo A Beták AR1 AR2 DZ
pi 14/10/16 o 16:00 Okoličná : Imeľ Bohos AR1 AR2 DZ
pi 14/10/16 o 17:00 Marcelová : Hurbanovo A Lovász AR1 AR2 DZ
pi 14/10/16 o 17:00 Sokolce : Actív Füssy AR1 AR2 DZ
so 15/10/16 o 10:00 Dulovce : Chotín Ferst AR1 AR2 DZ
so 15/10/16 o 10:00 Iža : Moča Szabó J AR1 AR2 DZ
so 15/10/16 o 10:00 Kolárovo : Komárno Bohos AR1 AR2 DZ
ne 16/10/16 o 10:00 Čičov : Nesvady Csinger AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 10 (05.10.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

X. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/10/16 o 14:30 Actív : Dulovce Halász Tóth H Szabó S Kasznár
ne 09/10/16 o 14:30 Pribeta : Zem. Olča Tóth H Beták AR2 Pupák
ne 09/10/16 o 14:30 Modrany : Marcelová B Halász Németh A AR2 Nagy
ne 09/10/16 o 14:30 Radvaň : B. Kosihy Jakubáč Zácsik Jankó Volf
ne 09/10/16 o 14:30 Moča : N. Stráž Fussy Bušansky AR2 Pavlík
ne 09/10/16 o 14:30 Búč : Zlatná Lovász Dorčiak Nováková Hronec
ne 09/10/16 o 14:30 Kameničná : Iža Mogyorósi J Laczó Horváth Kovačic
ne 09/10/16 o 14:30 Šrobárová : Vrbová Bényi Szabó S Bohos Marsal
               

VII. LIGA ObFZ Komárno

VIII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/10/16 o 14:30 Tôň : Sv.Peter B Fussy Lovász AR2 DZ
so 08/10/16 o 14:30 V. Ostrov : B. Lúky Horváth Mogyorósi J AR2 Kraslan
ne 09/10/16 o 14:30 Čalovec : B. Holiare Mészáros Csinger AR2 Križan
ne 09/10/16 o 14:30 Bajč : Dedina Keszegh Ferst AR2 Kraslan
               

VI. LIGA ObFZ Komárno (DORAST)

VII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/10/16 o 14:30 Modrany : B. Kosihy Jakubáč Nováková AR2 DZ
so 08/10/16 o 14:30 Pribeta : N. Stráž Mészáros Beták AR2 DZ
so 08/10/16 o 14:30 Čičov : Kameničná Bohos Bušansky AR2 DZ
               

IV. LIGA ObFZ Komárno (ŽIACI)

VIII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 08/10/16 o 10:00 Zlatná : Chotín Csinger Bohos AR2 DZ
so 08/10/16 o 10:00 Búč : Nesvady Keszegh Nováková AR2 DZ
so 08/10/16 o 12:30 B. Kosihy : Sokolce Nováková Jakubáč AR2 DZ
ne 09/10/16 o 10:30 Zem. Olča : Imeľ Szabó S Bohos AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

VIII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 07/10/16 o 16:00 Hurbanovo B : Hurbanovo A Mészáros AR1 AR2 DZ
str 12/10/16 o 16:00 Okoličná : Sokolce Bohos AR1 AR2 DZ
pi 07/10/16 o 16:00 Imeľ : Komárno Jankó AR1 AR2 DZ
pi 07/10/16 o 17:00 Marcelová : Dulovce Lovász AR1 AR2 DZ
so 08/10/16 o 10:00 Moča : Pribeta Ferst AR1 AR2 DZ
so 08/10/16 o 10:00 Chotín : Iža Tóth H AR1 AR2 DZ
so 08/10/16 o 10:00 Nesvady : Kolárovo Zácsik AR1 AR2 DZ
so 08/10/16 o 10:00 Actív : Čičov Bušansky AR1 AR2 DZ

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

IX. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 01/10/16 o 14:30 Vrbová : Kameničná Mogyorósi J Zácsik Jankó Bílek
ne 02/10/16 o 10:30 Zlatná : Moča Mészáros Németh A Lovász Nagy
ne 02/10/16 o 14:30 Šrobárová : Pribeta Keszegh Ferst Horváth Križan
ne 02/10/16 o 14:30 Iža : Búč Kovačic Borka Csinger Polgár
ne 02/10/16 o 14:30 N. Stráž : Radvaň Mogyorósi V Füssy Németh A Pavlík
ne 02/10/16 o 14:30 B. Kosihy : Actív Jakubáč Beták Dorčiak Kovačic
ne 02/10/16 o 14:30 Dulovce : Modrany Halász Szabó S Bohos Hronec
ne 02/10/16 o 14:30 Marcelová B : Zem. Olča Lévai Nováková Laczó Kraslan
               

VII. LIGA ObFZ Komárno

VII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 01/10/16 o 14:30 V. Ostrov : Tôň Jakubáč Csinger AR2 Kraslan
so 01/10/16 o 14:30 Dedina : Patince Füssy Horváth AR2 Kovačic
so 01/10/16 o 14:30 UJS : Čalovec Tóth L Bohos AR2 DZ
ne 02/10/16 o 14:30 B. Lúky : Bajč Lovász Mészáros AR2 DZ
ne 02/10/16 o 14:30 B. Holiare : Sv.Peter B Mogyorósi J Tóth L AR2 Marsal
               

VI. LIGA ObFZ Komárno (DORAST)

VI. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 01/10/16 o 14:00 Kameničná : Pribeta Laczó Lovász AR2 DZ
Odložené!!! N. Stráž : Modrany Fussy Mogyorósi V AR2 DZ
so 01/10/16 o 14:30 B. Kosihy : Dulovce Beták Nováková AR2 DZ
               

IV. LIGA ObFZ Komárno (ŽIACI)

VII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 01/10/16 o 10:00 Sv. Peter : Zlatná Mészáros AR1 AR2 DZ
so 01/10/16 o 10:00 Chotín : Búč Ferst Németh A AR2 DZ
ut 04/10/16 o 16:00 Nesvady : Zem.Olča Jankó Zácsik AR2 DZ
so 01/10/16 o 10:00 Imeľ : Okoličná Beták Kliho AR2 DZ
- stretnutie Chotín - Búč sa hrá na ihrisku v Marcelovej
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

VII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 30/09/16 o 16:00 Okoličná : Čičov Bohos AR1 AR2 DZ
pi 30/09/16 o 16:00 Moča : Hurbanovo A Ferst AR1 AR2 DZ
pi 30/09/16 o 17:00 Marcelová : Iža Lovász AR1 AR2 DZ
pi 30/09/16 o 17:00 Sokolce : Imeľ Fussy AR1 AR2 DZ
so 01/10/16 o 10:00 Dulovce : Hurbanovo B Nováková AR1 AR2 DZ
so 01/10/16 o 10:00 Chotín : Pribeta Tóth L AR1 AR2 DZ
so 01/10/16 o 10:00 Actív : Kolárovo Bohos AR1 AR2 DZ
so 01/10/16 o 10:00 Nesvady : KFC Zácsik AR1 AR2 DZ

 

DELEGAČNÝ LIST č. 8 (21.09.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

VIII. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 24/09/16 o 15:30 Pribeta : Marcelová B Bényi Lovász Németh A Kraslan
so 24/09/16 o 15:30 Actív : N. Stráž Tóth H Horváth Bohos Pupák
ne 25/09/16 o 15:30 Zem. Olča : Dulovce Lévai Horváth Csinger Kovačic
ne 25/09/16 o 15:30 Modrany : B. Kosihy Farkaš Tóth L Mészáros Nagy
ne 25/09/16 o 15:30 Radvaň : Zlatná Fussy Beták Lovász Marsal
ne 25/09/16 o 15:30 Iža : Moča Mogyorósi Bušansky Laczó Bílek
ne 25/09/16 o 15:30 Búč : Vrbová Halász Szabó S Mlinkovics Volf
ne 25/09/16 o 15:30 Kameničná : Šrobárová Keszegh Németh A Ferst Kasznár
               

VII. LIGA ObFZ Komárno

VI. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 24/09/16 o 15:30 Sv. Peter B : UJS Dorčiak Mészáros AR2 DZ
ne 25/09/16 o 15:30 Tôň : B. Holiare Jakubáč Kliho AR2 Križan
ne 24/09/16 o 10:30 Čičov : Dedina Mészáros Dorčiak AR2 Hronec
ne 25/09/16 o 15:30 Patince : B. Lúky Borka Dorčiak AR2 DZ
ne 25/09/16 o 15:30 Bajč : V. Ostrov Tóth H Jankó AR2 Pavlík
               

VI. LIGA ObFZ Komárno (DORAST)

V. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 24/09/16 o 15:30 Dulovce : N. Stráž Beták Kliho AR2 DZ
so 24/09/16 o 15:30 Modrany : Kameničná Mogyorósi Jakubáč AR2 DZ
ne 25/09/16 o 13:00 Pribeta : Čičov Szabó S Halász AR2 DZ
               

IV. LIGA ObFZ Komárno (ŽIACI)

VI. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 24/09/16 o 10:00 Okoličná : Nesvady Csinger  Bohos AR2 DZ
so 24/09/16 o 10:30 Zlatná : Sokolce Tóth H Laczó AR2 DZ
so 24/09/16 o 13:30 Búč : Sv. Peter Zácsik Jankó AR2 DZ
ne 25/09/16 o 10:00 Zem. Olča : Chotín Bohos Bušansky AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

VI. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 22/09/16 o 17:00 Actív : Sokolce Bohos AR1 AR2 DZ
pi 23/09/16 o 16:00 Hurbanovo A : Chotín Lovász AR1 AR2 DZ
pi 23/09/16 o 16:00 Hurbanovo B : Moča Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 23/09/16 o 17:00 Pribeta : Marcelová Beták AR1 AR2 DZ
so 24/09/16 o 10:00 Iža : Dulovce Keszegh AR1 AR2 DZ
so 24/09/16 o 10:00 Imeľ : Nesvady Jankó AR1 AR2 DZ
so 24/09/16 o 10:00 Kolárovo : Okoličná Horváth AR1 AR2 DZ
ne 25/09/16 o 10:00 Čičov : Sokolce Csinger AR1 AR2 DZ
ne 25/09/16 o 13:30 KFC : Actív Bušansky AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 7b (14.09.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

VII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 17/09/16 o 15:30 Kameničná : Pribeta Lévai Farkaš Lovász Volf
so 17/09/16 o 15:30 Vrbová : Moča Jakubáč Jankó Dorčiak Nagy
ne 18/09/16 o 15:30 Šrobárová : Búč Halász Szabó S Bohos Marsal
ne 18/09/16 o 15:30 Iža : Radvaň Füssy Ferst Németh A Kraslan
ne 18/09/16 o 15:30 Zlatná : Actív Mogyorósi  Tóth H. Borka Križan
ne 18/09/16 o 15:30 N. Stráž : Modrany Mészáros Tóth L Csinger Kovačic
ne 18/09/16 o 15:30 B. Kosihy : Zem. Olča Bircsák Horváth AR2 Pupák
ne 18/09/16 o 15:30 Dulovce : Marcelová B Jakubáč Beták AR2 Bílek
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

V. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 17/09/16 o 10:30 Dedina  : Čalovec Mészáros Tóth L AR2 Hronec
so 17/09/16 o 15:30 V. Ostrov : Patince Füssy Horváth AR2 Pupák
so 17/09/16 o 15:30 UJS : B. Holiare Mogyorósi  Bohos AR2 DZ
ne 18/09/16 o 15:30 B. Lúky : Čičov Dorčiak Kliho AR2 Pavlík
ne 18/09/16 o 15:30 Bajč : Tôň Keszegh Mlinkovics AR2 DZ
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 17/09/16 o 12:30 Kameničná : Dulovce Lovász Borka AR2 DZ
so 17/09/16 o 15:30 Čičov : Modrany Halász Szabó AR2 DZ
ne 18/09/16 o 12:30 N. Stráž : B. Kosihy Tóth L Mészáros AR2 DZ
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

V. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 17/09/16 o 10:00 Sv. Peter : Zem. Olča Beták Kliho AR2 DZ
so 17/09/16 o 13:30 Zlatná : B. Kosihy Bušansky Csinger AR2 DZ
so 17/09/16 o 10:00 Chotín : Okoličná Horváth Bušansky AR2 DZ
so 17/09/16 o 13:30 Nesvady : Imeľ Tóth L Mészáros AR2 DZ
ne 18/09/16 o 10:30 Sokolce   Búč Bohos Szabó S AR2 DZ
 

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

V. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 16/09/16 o 16:00 Okoličná : Komárno Bohos AR1 AR2 DZ
pi 16/09/16 o 17:00 Marcelová : Hurbanovo A Lovász AR1 AR2 DZ
so 17/09/16 o 10:00 Sokolce : Kolárovo Füssy AR1 AR2 DZ
so 17/09/16 o 10:00 Dulovce : Pribeta Jakubáč AR1 AR2 DZ
so 17/09/16 o 10:00 Iža : Hurbanovo B Ferst AR1 AR2 DZ
so 17/09/16 o 10:00 Actív : Nesvady Csinger AR1 AR2 DZ
so 17/09/16 o 10:00 Chotín : Moča Németh A AR1 AR2 DZ
ne 18/09/16 o 10:00 Čičov : Imeľ Csinger AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 7a (12.09.2016)


VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 14:00 Okoličná : Sv. Peter Nehrá sa    
št 15/09/2016 o 14:00 Zem. Olča : Sokolce Bohos AR 1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 14:00 Búč : B. Kosihy Lovász AR 1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 15:00 Imeľ : Chotín Jakubáč Kliho AR2 DZ
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 10:00 Moča : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 10:00 Komárno : Sokolce Mogyorósi AR1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 15:30 Hurbanovo A : Dulovce Beták AR1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 15:30 Hurbanovo B : Chotín Mészáros AR1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 15:30 Pribeta : Iža Bórik AR1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 16:30 Imeľ : Actív Jakubáč AR1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 15:30 Nesvady : Okoličná Jankó AR1 AR2 DZ
št 15/09/2016 o 15:30 Kolárovo  : Čičov Horváth AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 6 (07.09.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

VI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/09/16 o 16:00 Actív : Iža Jakubáč Beták Horváth Kraslan
ne 10/09/16 o 16:00 Pribeta : Dulovce Halász Tóth L AR2 Nagy
ne 10/09/16 o 16:00 Marcelová B : B. Kosihy Fussy Kovačic Bórik Kovačic
ne 10/09/16 o 16:00 Zem. Olča : N. Stráž Mészáros Dorčiak AR2 Marsal
ne 10/09/16 o 16:00 Modrany : Zlatná Tóth H. Csinger AR2 Hronec
ne 10/09/16 o 16:00 Radvaň : Vrbová Mogyorosi J. Beták Jankó DZ
ne 10/09/16 o 16:00 Moča : Šrobárová Farkaš Laczó AR2 Križan
ne 10/09/16 o 16:00 Búč : Kameničná Keszegh Németh A AR2 Pavlík
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

VI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/09/16 o 16:00 Sv. Peter B : Dedina Ml. Mészáros Tóth L AR2 DZ
ne 10/09/16 o 16:00 Tôň : UJS Jakubáč Kliho AR2 DZ
ne 10/09/16 o 16:00 Čalovec : B. Lúky Borka Horváth AR2 DZ
ne 10/09/16 o 16:00 Čičov : V. Ostrov Szabó S Bohos AR2 DZ
ne 10/09/16 o 16:00 Patince : Bajč Lovász Ferst AR2 DZ
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/09/16 o 14:00 Kameničná : B. Kosihy Tóth H Borka AR2 DZ
so 10/09/16 o 16:00 Dulovce : Čičov Keszegh Németh A AR2 DZ
so 10/09/16 o 16:00 Modrany : Pribeta Mogyorósi J Dorčiak AR2 DZ
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 10/09/16 o 10:00 Sv. Peter : Imeľ Mészáros Nováková AR2 DZ
so 10/09/16 o 14:00 B. Kosihy : Zem. Olča Lovász Ferst AR2 DZ
ut 13/09/16 o 16:00 Chotín : Nesvady Jakubáč Kliho hrá sa v Marcelovej
ne 11/09/16 o 10:30 Sokolce : Okoličná Bohos Fussy AR2 DZ
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 09/09/16 o 16:00 Okoličná : Actív Bohos AR1 AR2 DZ
pi 09/09/16 o 17:00 Sokolce : Nesvady Fussy AR1 AR2 DZ
pi 09/09/16 o 17:00 Marcelová : Chotín Lovász AR1 AR2 DZ
so 10/09/16 o 10:00 Pribeta : Hurbanovo B Ferst AR1 AR2 DZ
so 10/09/16 o 10:00 Iža : Hurbanovo A Tóth H AR1 AR2 DZ
so 10/09/16 o 10:00 Dulovce : Moča Németh A AR1 AR2 DZ
so 10/09/16 o 10:00 Kolárovo : Imeľ Horváth AR1 AR2 DZ
ne 11/09/16 o 10:00 Čičov : Komárno Csinger AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 5 (31.08.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

V. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 03/09/16 o 16:00 Vrbová : Actív Halász Szabó S AR 2 Bílek
ne 04/09/16 o 16:00 Búč : Pribeta Mogyorósi J Tóth L Laczó Hronec
ne 04/09/16 o 16:00 Kameničná : Moča Bórik Beták AR 2 Pupák
ne 04/09/16 o 16:00 Šrobárová : Radvaň Mészáros Dorčiak AR 2 Kraslan
ne 04/09/16 o 16:00 Iža : Modrany Németh Z Lovász AR 2 Polgár
ne 04/09/16 o 16:00 Zlatná : Zem.Olča Jakubáč Csinger Farkaš Marsal
ne 04/09/16 o 16:00 N.Stráž : Marcelová B Keszegh Németh A AR 2 Pavlík
ne 04/09/16 o 16:00 B. Kosihy : Dulovce Mogyorósi V Borka AR 2 Križan
               

VII. LIGA ObFZ Komárno

III. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 03/09/16 o 10:30 Dedina Ml. : Bodza Hol. Füssy Tóth L AR2 DZ
so 03/09/16 o 16:00 V. Ostrov : Čalovec Jakubáč Horváth AR2 DZ
ne 04/09/16 o 16:00 Patince : Tôň Füssy Bohos AR2 DZ
ne 04/09/16 o 16:00 Bajč : Čičov Halász Szabó S AR2 DZ
ne 04/09/16 o 16:00 B. Lúky : Sv. Peter B Bényi Horváth AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ Komárno (DORAST)

II. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 02/09/16 o 15:30 Čičov : B. Kosihy Fussy Bohos AR2 DZ
so 03/09/16 o 13:00 Pribeta : Dulovce Ferst Németh A AR2 DZ
so 03/09/16 o 14:00 Kameničná : N. Stráž Lovász Mogyorósi J AR2 DZ
               

IV. LIGA ObFZ Komárno (ŽIACI)

II. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 02/09/16 o 15:30 Okoličná : B. Kosihy Dorčiak Laczó AR2 DZ
so 03/09/16 o 12:30 Nesvady : Sv. Peter Mészáros Horváth AR2 DZ
so 03/09/16 o 14:00 Imeľ : Sokolce Beták Kliho AR2 DZ
so 03/09/16 o 14:00 Búč : Zlatná Bórik AR1 AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

II. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 02/09/16 o 16:00 Hurbanovo A : Pribeta Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 02/09/16 o 17:00 Hurbanovo B : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
so 03/09/16 o 10:00 Chotín : Dulovce Beták AR1 AR2 DZ
so 03/09/16 o 10:00 Moča : Iža Ferst AR1 AR2 DZ
so 03/09/16 o 10:00 Imeľ : Okoličná Bórik AR1 AR2 DZ
so 03/09/16 o 10:00 Actív : Sokolce Bohos AR1 AR2 DZ
so 03/09/16 o 10:00 Nesvady : Čičov Horváth AR1 AR2 DZ
so 03/09/16 o 13:30 Komárno : Kolárovo Laczó AR1 AR2 DZ
               

SÚŤAŽE ZsFZ (IV. Liga JV DORAST)

IV. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 01/09/16 o 16:00 Okoličná : Kozárovce Kosár Fussy AR2 DZ
pi 01/09/16 o 16:00 Marcelová : K.Kračany Bircsák Tóth H AR2 DZ
ne 04/09/16 o 11:30 Okoličná : Podlužany Farkaš Laczó AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 4 (24.08.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 27/08/16 o 17:00 Marcelová B : Zlatná Keszegh Németh A Ferst Marsal
so 27/08/16 o 16:00 Šrobárová : Actív Füssy Mogyorósi Halász Nagy
ne 28/08/16 o 17:00 Pribeta : B. Kosihy Mészáros Nováková Lovász Kovačic
ne 28/08/16 o 17:00 Dulovce : N. Stráž Halász Szabó S Csinger Polgár
ne 28/08/16 o 17:00 Zem. Olča : Iža Németh Z Laczó Dorčiak Hronec
ne 28/08/16 o 17:00 Modrany : Vrbová Füssy Beták Ferst Pupák
ne 28/08/16 o 17:00 Radvaň : Kameničná Tóth H Mogyorósi Horváth Pavlík
ne 28/08/16 o 17:00 Moča : Búč Bórik Keszegh Németh A Križan 
               

VII. LIGA ObFZ Komárno

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 27/08/16 o 17:00 Čičov : Patince Szabó S Bohos AR2 DZ
so 27/08/16 o 17:00 S. Peter B : V. Ostrov Jakubáč Jankó AR2 DZ
so 27/08/16 o 17:00 UJS : Dedina Ml. Mészáros Horváth AR2 DZ
ne 28/08/16 o 17:00 B. Lúky : B. Holiare Borka Tóth L AR2 DZ
ne 28/08/16 o 17:00 Čalovec : Bajč Jakubáč Jankó AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ Komárno (DORAST)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 27/08/16 o 17:00 Dulovce : Modrany Borka Tóth L AR2 DZ
ne 28/08/16 o 14:00 N. Stráž : Čičov Laczó Dorčiak AR2 DZ
ne 28/08/16 o 13:30 B. Kosihy : Pribeta Beták Füssy AR2 DZ
               

IV. LIGA ObFZ Komárno (ŽIACI)

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 27/08/16 o 10:00 Sv. Peter : Chotín Beták Kliho AR2 DZ
so 27/08/16 o 10:30 Zlatná : Zem. Olča Laczó Csinger AR2 DZ
NEHRÁ SA Čalovec : Okoličná  NEHRÁ SA
so 27/08/16 o 15:00 B. Kosihy : Imeľ Lovász AR 1 AR2 DZ
ne 28/08/16 o 10:30 Sokolce : Nesvady Szabó S Halász AR2 DZ
               

PRÍPRAVKY ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 26/08/16 o 16:00 Hurbanovo A : Hurbanovo B Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 26/08/16 o 17:00 Dulovce : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
pi 26/08/16 o 17:00 Sokolce : Okoličná Bohos AR1 AR2 DZ
so 27/08/16 o 10:00 Pribeta : Moča Mészáros AR1 AR2 DZ
so 27/08/16 o 10:00 Iža : Chotín Tóth L AR1 AR2 DZ
so 27/08/16 o 10:00 Kolárovo : Nesvady Horváth  AR1 AR2 DZ
ne 28/08/16 o 10:00 Čičov : Actív Füssy AR1 AR2 DZ
ne 28/08/16 o 10:00 Komárno : Imeľ Tóth H AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 3 (17.08.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 20/08/16 o 17:00 Vrbová : Zem. Olča Bórik Mészáros Beták Nagy
ne 21/08/16 o 17:00 Moča : Pribeta Jakubáč Jankó Mlinkovics Pavlík
ne 21/08/16 o 17:00 Búč : Radvaň Halász Bohos AR2 Hronec
ne 21/08/16 o 17:00 Kameničná : Actív Mészáros Laczó Dorčiak Kasznár
ne 21/08/16 o 17:00 Šrobárová : Modrany Kuczman Beták AR 2 Križan
ne 21/08/16 o 17:00 Iža : Marcelová B Bórik Ferst Kovačic Kovačic
ne 21/08/16 o 17:00 Zlatná : Dulovce Fussy Borka AR2 Bílek
ne 21/08/16 o 17:00 N.Stráž : B. Kosihy Lévai Farkaš Mogyorósi V Marsal
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 20/08/16 o 17:00 V. Ostrov : B. Holiare Halász Szabó S AR2 Kovačic
ne 21/08/16 o 17:00 Čičov : Tôň Tóth H Tóth L AR2 DZ
ne 21/08/16 o 17:00 Patince : Čalovec Keszegh Németh A AR2 DZ
ne 21/08/16 o 17:00 Bajč : Sv. Peter B Lovász Horváth AR2 DZ
ne 21/08/16 o 17:00 B. Lúky : UJS Szabó S. Csinger AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 2 (10.08.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 13/08/16 o 17:00 Actív : Búč Kuczman Lovász Zácsik Hronec
so 13/08/16 o 17:00 Marcelová B : Vrbová Bórik Németh A Ferst Kovačic
ne 14/08/16 o 17:00 Pribeta : N.Stráž Halász Szabó S Bohos Pupák
ne 14/08/16 o 17:00 B.Kosihy : Zlatná Füssy Laczó Tóth L Nagy
ne 14/08/16 o 17:00 Dulovce : Iža Mogyorósi Tóth H Beták Prágay
ne 14/08/16 o 17:00 Zem.Olča : Šrobárová Lévai Keszegh Németh A Marsal
ne 14/08/16 o 17:00 Modrany : Kameničná Németh Z Dorčiak Borka Pavlík
ne 14/08/16 o 17:00 Radvaň : Moča Jakubáč Jankó Bórik Kraslan

DELEGAČNÝ LIST č. 1 (03.08.2016)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 06/08/16 o 17:00  Vrbová n.V. : Dulovce Kuczman Zácsik Lovász Kraslan
ne 07/08/16 o 17:00 Radvaň n.D. : Pribeta Füssy Lovász Kovačic Kasznár
ne 07/08/16 o 17:00 Moča : Actív Németh Z Beták Szabó J Kovačic
ne 07/08/16 o 17:00 Búč : Modrany Mogyorósi Nováková Tóth H Marsal
ne 07/08/16 o 17:00 Kameničná : Zem.Olča Jakubáč Borka Kuczman Križan
ne 07/08/16 o 17:00 Šrobárová : Marcelová B Halász Szabó S Bohos Hronec
ne 07/08/16 o 17:00 Iža : B. Kosihy Mészáros Tóth L Laczó Nagy
ne 07/08/16 o 17:00 Zlatná : N. Stráž Keszegh Németh A Ferst Pupák

TOPlist