Oblastný futbalový zväz Komárno

DELEGAČNÝ LIST č. 8 (19.09.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

VIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 24/09/17 o 10:30 Pribeta : Vrbová Füssy Bohos Németh Z Nagy
ne 24/09/17 o 15:30 Zem. Olča : N. Stráž Halász Szabó S Dorčiak Hronec
ne 24/09/17 o 15:30 Radvaň : B. Kosihy Bircsák Kovačic AR 2 Kovačic
ne 24/09/17 o 15:30 Dulovce : Zlatná Lévai Mlinkovics Farkaš Volf
ne 24/09/17 o 15:30 Kameničná : Šrobárová Németh Z Bohos Borka Polgár
ne 24/09/17 o 15:30 Patince : Búč Bazsó Horváth Habara DZ
ne 24/09/17 o 15:30 Moča : Iža Jakubáč Keszegh Németh A Križan
ne 24/09/17 o 15:30 Marcelová B : Modrany Bényi Beták Bórik Bílek
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

VIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/09/17 o 15:30 V. Ostrov : Bajč Jakubáč Mogyorósi  AR2 Marsal
ne 24/09/17 o 15:30 B. Holiare : Čičov Mogyorósi Tóth L AR2 Pavlík
ne 24/09/17 o 15:30 B. Lúky : Dedina Lovász Füssy AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/09/17 o 15:30 Dulovce : N. Stráž Lovász Borka AR2 DZ
so 23/09/17 o 12:30 B. Kosihy : Zlatná Bórik Dorčiak AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

VI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 23/09/17 o 10:00 Okoličná : Nesvady Halász Szabó S AR2 DZ
so 23/09/17 o 10:00 Imeľ : Chotín Horváth AR1 AR2 DZ
so 23/09/17 o 13:30 Actív : Zem. Olča Szabó S Halász AR2 DZ
so 23/09/17 o 13:30 Čičov : Modrany Bohos Füssy AR2 DZ
so 23/09/17 o 13:30 Búč : Sv. Peter Borka Lovász AR2 DZ
so 23/09/17 o 10:30 B. Kosihy : Zlatná Keszegh Németh A AR2 DZ
               
VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY) IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 22/09/17 o 16:00 Hurb. U10 : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
pi 22/09/17 o 16:00 Hurb. U11 : Imeľ Beták AR1 AR2 DZ
pi 22/09/17 o 16:00 Okoličná : Actív Füssy AR1 AR2 DZ
so 23/09/17 o 10:00 KFC B : Moča Bohos AR1 AR2 DZ
so 23/09/17 o 10:00 Pribeta : Chotín Jakubáč AR1 AR2 DZ
so 23/09/17 o 10:00 Iža : Dulovce Dorčiak AR1 AR2 DZ
ne 24/09/17 o 13:30 Čičov : Nesvady Bohos AR1 AR2 DZ
 

 

DELEGAČNÝ LIST č. 7 (13.09.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

VII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/09/17 o 15:30 Marcelová B : Pribeta Mészáros Füssy Bohos Hronec
ne 17/09/17 o 10:30 B.Kosihy : Zem. Olča Németh Z Lovász Mogyorósi J Nagy
ne 17/09/17 o 15:30 Modrany : Moča Jakubáč Jankó AR2 Kraslan
ne 17/09/17 o 15:30 Iža : Patince Mogyorósi J Borka AR2 Marsal
ne 17/09/17 o 15:30 Búč : Kameničná Tóth H Bórik AR2 Pavlík
ne 17/09/17 o 15:30 Šrobárová : Dulovce Dorčiak Németh A AR2 Kovačic
ne 17/09/17 o 15:30 Zlatná : Radvaň Lévai Bohos AR2 Polgár
ne 17/09/17 o 15:30 N. Stráž : Vrbová Beták Tóth L AR 2 Križan
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

VII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 17/09/17 o 15:30 Dedina Ml. : V. Ostrov Németh Z Habara AR2 DZ
ne 17/09/17 o 15:30 B. Lúky : Čičov Halász Szabó S AR2 DZ
ne 17/09/17 o 15:30 B. Holiare : Tôň Horváth Füssy AR2 Hronec
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/09/17 o 15:30 Dulovce : Zlatná Halász Szabó S AR2 DZ
ne 17/09/17 o 12:30 N. Stráž : B. Kosihy Tóth L Beták AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

V. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 16/09/17 o 10:00 S.Peter : Čičov Dorčiak Mészáros AR2 DZ
so 16/09/17 o 10:00 Nesvady : Zem. Olča Mogyorósi V Kliho AR2 DZ
so 16/09/17 o 13:00 Chotín : Okoličná Szabó S Halász AR2 DZ
so 16/09/17 o 13:30 B. Kosihy : Búč Lovász Németh A AR2 DZ
so 16/09/17 o 13:30 Modrany : Imeľ Tóth H AR 1 AR2 DZ
ne 17/09/17 o 10:30 Zlatná : Actív Bušansky Füssy AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 15/09/17 o 17:00 Marcelová : Pribeta Lovász AR1 AR2 DZ
so 16/09/17 o 10:00 Iža : KFC B Tóth H AR1 AR2 DZ
so 16/09/17 o 10:00 Dulovce : Hurb. U10 Habara AR1 AR2 DZ
so 16/09/17 o 10:00 Chotín : Moča Jakubáč AR1 AR2 DZ
pi 15/09/17 o 16:30 Actív : Čičov Bohos AR1 AR2 DZ
so 16/09/17 o 10:00 Imeľ : Kameničná Horváth AR1 AR2 DZ
pi 06/10/17 o 17:00 Nesvady : Hurb. U11 Horváth AR1 AR2 DZ
 

 

DELEGAČNÝ LIST č. 6 (07.09.2017)

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

VI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/09/17 o 15:00 B. Kosihy : Vrbová Németh Z Borka Mogyorósi Hronec
ne 10/09/17 o 16:00 Pribeta : N. Stráž Mészáros Tóth L AR 2 Nagy
ne 10/09/17 o 16:00 Zem. Olča : Zlatná Tóth H Beták Habara Hronec
ne 10/09/17 o 16:00 Radvaň : Šrobárová Bényi Borka AR2 Marsal
ne 10/09/17 o 16:00 Dulovce : Búč Keszegh Németh A Farkaš Kraslan
ne 10/09/17 o 16:00 Kameničná : Iža Dorčiak Füssy  AR 2 Kovačic
ne 10/09/17 o 16:00 Patince : Modrany Halász Szabó S  AR 2 Pavlík
ne 10/09/17 o 16:00 Moča : Marcelová B Mogyorósi Lovász AR2 Križan
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

VI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/09/17 o 16:00 Bajč : B. Holiare Mészáros Dorčiak AR2 DZ
ne 10/09/17 o 16:00 Tôň : B. Lúky Horváth Bohos AR2 DZ
ne 10/09/17 o 16:00 Čičov : Dedina Ml. Jakubáč Bušansky AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

II. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/09/17 o 10:30 Zlatná : N. Stráž Füssy Bušansky AR2 DZ
ne 10/09/17 o 13:00 B. Kosihy : Dulovce Lovász Németh A AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 09/09/17 o 10:00 Zem. Olča : Chotín Halász Szabó S AR2 DZ
so 09/09/17 o 12:00 B. Kosihy : Čičov Keszegh Németh A AR2 DZ
so 09/09/17 o 14:00 Actív : Nesvady Szabó S Halász AR2 DZ
ne 10/09/17 o 10:30 Modrany : Okoličná Beták AR1 AR2 DZ
so 09/09/17 o 10:00 Imeľ : Sv. Peter Jakubáč AR 1 AR2 DZ
ne 10/09/17 o 10:30 Búč : Zlatná Lovász AR 1 AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

II. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
st 06/09/17 o 16:30 KFC B : Chotín Beták AR1 AR2 DZ
št 07/09/17 o 16:00 Hurb. U11 : Actív Lovász AR1 AR2 DZ
pi 08/09/17 o 16:00 Hurb. U10 : Iža Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 08/09/17 o 17:00 Moča : Marcelová Lovász AR1 AR2 DZ
so 09/09/17 o 10:00 Pribeta : Dulovce Beták AR1 AR2 DZ
so 09/09/17 o 10:00 Kameničná : Nesvady Horváth AR1 AR2 DZ
so 09/09/17 o 10:00 Čičov : Okoličná Bohos AR1 AR2 DZ
 

 

DELEGAČNÝ LIST č. 5 (30.08.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

V. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/09/17 o 16:00 Marcelová B : Patince Mészáros Horváth Habara Kovačic
ne 03/09/17 o 10:30 Modrany : Kameničná Jakubáč Lovász Tóth L Nagy
ne 03/09/17 o 16:00 Moča : Pribeta Németh Z Habara Horváth Polgár
ne 03/09/17 o 16:00 Iža : Dulovce Mogyorósi  Lovász Füssy Nagy
ne 03/09/17 o 16:00 Búč : Radvaň Tóth H Beták Bórik Bílek
ne 03/09/17 o 16:00 Šrobárová : Zem. Olča Keszegh Németh A Jakubáč Hronec
ne 03/09/17 o 16:00 Zlatná : Vrbová Dorčiak Mlinkovics AR 2 Marsal
ne 03/09/17 o 16:00 B. Kosihy : N. Stráž Halász Szabó S AR 2 Kraslan
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

V. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/09/17 o 16:00 Dedina Ml. : Tôň Tóth H Borka AR2 DZ
so 02/09/17 o 16:00 Čičov : V. Ostrov Mogyorósi Dorčiak AR2 Hronec
ne 03/09/17 o 16:00 B. Lúky : Bajč Borka Tóth L AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (DORAST)

I. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/09/17 o 10:30 Zlatná : B. Kosihy Halász Szabó S. AR2 DZ
ne 03/09/17 o 13:00 N. Stráž : Dulovce Lovász Dorčiak AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 02/09/17 o 10:00 Chotín : Nesvady Jakubáč AR 1 AR2 DZ
so 02/09/17 o 10:00 Sv. Peter : Okoličná Mészáros Habara AR2 DZ
so 02/09/17 o 14:00 Búč : Actív Keszegh Németh A AR2 DZ
so 02/09/17 o 14:00 B. Kosihy : Imeľ Lovász AR 1 AR2 DZ
so 02/09/17 o 14:00 Modrany : Zem. Olča Beták AR 1 AR2 DZ
ne 03/09/17 o 10:30 Zlatná : Čičov Füssy AR 1 AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (PRÍPRAVKY)

I. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
pi 01/09/17 o 16:00 Hurb. U10 : KFC B Mészáros AR1 AR2 DZ
pi 01/09/17 o 16:00 Okoličná : Hurb. U11 Füssy AR1 AR2 DZ
pi 01/09/17 o 17:00 Marcelová  : Chotín Lovász AR1 AR2 DZ
pi 01/09/17 o 17:00 Nesvady : Imeľ Horváth AR1 AR2 DZ
so 02/90/17 o 10:00 Iža : Pribeta Tóth L AR1 AR2 DZ
so 02/90/17 o 10:00 Dulovce : Moča Beták AR1 AR2 DZ
so 02/09/17 o 10:00 Actív : Kameničná Füssy AR1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 4 (23.08.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 26/08/17 o 17:00 Vrbová : Šrobárová Jakubáč Tóth L Horváth Nagy
ne 27/08/17 o 10:30 Radvaň : Iža Németh Z Dorčiak Tóth L Nagy
ne 27/08/17 o 17:00 Pribeta : B. Kosihy Bényi Beták Farkaš Pupák
ne 27/08/17 o 17:00 N. Stráž : Zlatná Borka Lovász AR2 Kovačic
ne 27/08/17 o 17:00 Zem. Olča : Búč Lévai Németh Z AR 2 Marsal
ne 27/08/17 o 17:00 Dulovce : Modrany Halász Szabó AR 2 Hronec
ne 27/08/17 o 17:00 Kameničná : Marcelová B Mogyorósi Mészáros AR 2 Pavlík
ne 27/08/17 o 17:00 Patince : Moča Keszegh Németh A AR 2 Polgár
ut 29/08/17 o 17:00 Búč   B. Kosihy R AR 1 AR 2 DZ
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 27/08/17 o 17:00 V. Ostrov : B. Holiare Jakubáč Horváth AR2 Križan
ne 27/08/17 o 17:00 Bajč : Dedina Dorčiak Habara AR2 DZ
ne 27/08/17 o 17:00 Tôň : Čičov Tóth L Füssy AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

II. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 26/08/17 o 10:00 Nesvady : Modrany Horváth AR 1 AR2 DZ
so 26/08/17 o 10:00 Okoličná : B. Kosihy Halász AR 1 AR2 DZ
so 26/08/17 o 10:00 Actív : Chotín Füssy AR 1 AR2 DZ
so 26/08/17 o 10:00 Zem. Olča : Sv. Peter Szabó S AR 1 AR2 DZ
so 26/08/17 o 11:00 Imeľ : Zlatná Beták Habara AR2 DZ
št 31/08/17 o 17:00 Čičov : Búč Füssy AR 1 AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 3 (16.08.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 19/08/17 o 17:00 Marcelová B : Dulovce Jakubáč Lovász Tóth L Nagy
ne 20/08/17 o 17:00 Patince : Pribeta Bényi Fussy AR 2 Pavlík
ne 20/08/17 o 17:00 Moča : Kameničná Bórik Keszegh AR 2 Križan
ne 20/08/17 o 17:00 Modrany : Radvaň Dorčiak Németh A AR 2 DZ
ne 20/08/17 o 17:00 Iža : Zem. Olča Borka Beták AR 2 Hronec
ne 20/08/17 o 17:00 Búč : Vrbová Jakubáč Jankó Tóth H Pupák
ne 20/08/17 o 17:00 Šrobárová : N. Stráž Halász Szabó S AR 2 DZ
ne 20/08/17 o 17:00 Zlatná : B. Kosihy Mogyorósi V Bohos AR 2 Marsal
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

III. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 20/08/17 o 17:00 Tôň : V. Ostrov Horváth  Tóth L AR2 DZ
ne 20/08/17 o 17:00 Čičov : Bajč Mogyorósi J AR1 AR2 Kovačic
ne 20/08/17 o 17:00 B. Lúky : B. Holiare Mészáros Lovász AR2 DZ
               

VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO (ŽIACI)

I. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 19/08/17 o 10:00 Sv. Peter   Nesvady Jakubáč Habara AR2 DZ
so 19/08/17 o 15:00 Búč   Imeľ Dorčiak Keszegh AR2 DZ
so 19/08/17 o 15:00 B. Kosihy   Zem. Olča Beták Németh A AR2 DZ
so 19/08/17 o 15:00 Modrany   Chotín Lovász Borka AR2 DZ
ne 20/08/17 o 10:30 Zlatná   Okoličná Bohos Fussy AR2 DZ
ut 29/08/17 o 17:00 Čičov   Actív Fussy Bohos AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 2 (09.08.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

II. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 12/08/17 o 17:00 Šrobárová : B. Kosihy Bényi Lévai Mészáros Nagy
so 12/08/17 o 17:00 Vrbová : Iža Jakubáč Mogyorósi J Németh Z Pupák
ne 13/08/17 o 17:00 Pribeta : Zlatná Keszegh Habara AR 2 Hronec
ne 13/08/17 o 17:00 N. Stráž : Búč Mészáros Horváth AR 2 Polgár
ne 13/08/17 o 17:00 Zem. Olča : Modrany Mogyorósi V Kovačic AR 2 Kovačic
ne 13/08/17 o 17:00 Radvaň : Marcelová B Jakubáč Beták AR 2 Pupák
ne 13/08/17 o 17:00 Dulovce : Moča Németh Z Valko AR 2 Kraslan
ne 13/08/17 o 17:00 Kameničná : Patince Borka Mogyorósi J AR 2 Pavlík
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

II. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 13/08/17 o 16:00 V. Ostrov  : B. Lúky Halász Szabó S AR2 Marsal
ne 13/08/17 o 17:00 Bajč : Tôň Lovász Tóth L AR2 DZ
ne 13/08/17 o 17:00 B. Holiare : Dedina Dorčiak Bohos AR2 DZ

DELEGAČNÝ LIST č. 1 (02.08.2017)


VI. LIGA ObFZ KOMÁRNO

I. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 06/08/17 o 17:00 Patince : Dulovce Bényi Lovász Bohos Nagy
ne 06/08/17 o 17:00 Kameničná : Pribeta Lévai Horváth AR 2 Kovačic
ne 06/08/17 o 17:00 Moča : Radvaň Mogyorósi V Jakubáč Zácsik Pavlík
ne 06/08/17 o 17:00 Šrobárová : Zlatná Farkaš Dorčiak AR 2 Marsal
ne 06/08/17 o 17:00 Marcelová B : Zem. Olča Tóth H Borka Németh Z Kraslan
ne 06/08/17 o 17:00 Modrany : Vrbová Mogyorósi J Tóth L AR 2 Hronec
ne 06/08/17 o 17:00 Iža : N. Stráž Keszegh Németh A Beták Polgár
ut 29/08/17 o 17:00 Búč : B. Kosihy R AR 1 AR 2 DZ
               

VII. LIGA ObFZ KOMÁRNO

I. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
so 05/08/17 o 17:00 Dedina Ml. : B. Lúky Lovász Németh A AR 2 DZ
ne 06/08/17 o 17:00 Bajč : V. Ostrov Mészáros Habara AR2 Križan
NEHRÁ SA Tôň : Sv. Peter B        
ne 06/08/17 o 17:00 Čičov : B. Holiare Halász Szabó S AR2 DZ

TOPlist