Oblastný futbalový zväz Komárno

ÚRADNÁ SPRÁVA Č. 1 (13.07.2018)


Matričná komisia


Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach

a) od 01.07. do 31.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia)

d) od 01.01. do 31.01. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie bez obmedzenia) - Prestup

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením) - Hosťovanie

f) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).


Športovo-technická komisia

Vyžrebovanie futbalových súťaží ObFZ Komárno

pre súťažný ročník 2018/2019


VI. liga - MEVA - ObFZ Komárno

1.        TJ Družstevník Búč

2.        TJ Dynamo Bajč

3.        FK Zlatná na Ostrove

4.        FK Šrobárová

5.        FK Prameň Patince

6.        DFC Moča

7.        FK Marcelová "B" / FC Radvaň nad Dunajom

8.        OŠK Iža

9.        TJ Družstevník Čičov

10.      TJ Dynamo Nová Stráž

11.      TJ Družstevník Dedina Mládeže

12.      FK Vrbová nad Váhom/Kava

13.      FC Bátorove Kosihy

14.      FK FC Zemianska Olča

15.      TJ Agro Kameničná

16.      FC Dulovce

Začiatok jesennej časti súťaže je 04. - 05. 08. 2018 a začiatok jarnej časti je 09. - 10. 03. 2019


VII. liga ObFZ Komárno

1.        ŠK Bodzianske Lúky

2.        TJ Družstevník Bodza - Holiare

3.        Športový klub ŠK Fénix Tôň

4.        TJ Družstevník Sokolce

Osemkolovo - jeseň 12 kôl a jar 12 kôl

Začiatok jesennej časti súťaže je 19. - 20. 08. 2018 a začiatok jarnej časti je 24. - 25. 03. 2019


VI. liga - dorast - U19 - ObFZ Komárno

1.    FK FC Zemianska Olča

2.    TJ Imeľ

3.    FK Zlatná na Ostrove

4.    FC Bátorove Kosihy

Šesťkolovo - jeseň 9 kôl a jar 9 kôl

Začiatok jesennej časti súťaže je 01. 09. 2018 a začiatok jarnej časti je 31. 03. 2019


IV. liga - žiaci - U15 - ObFZ Komárno

1.        OŠK Iža

2.        TJ Družstevník Čičov

3.        TJ Družstevník Búč

4.        ŠK Nesvady 

5.        Futbalový klub FK Actív Veľké Kosihy / FK FC Zemianska Olča

6.        FC Okoličná na Ostrove

7.        FK Chotín / FK Marcelová

8.        TJ Agro Kameničná

9.        TJ Imeľ

10.      OŠK Svätý Peter

11.       TJ Družstevník Pribeta

12.       FK Zlatná na Ostrove

13.       KFC Komárno "B"

14.       FC Bátorove Kosihy

Začiatok jesennej časti súťaže je 11. 08. 2018 a začiatok jarnej časti je 23. 03. 2019

Vsunuté kolo 29. 08. 2018


Prípravka - U11 - ObFZ Komárno

Skupina A

1.    FK Marcelová "A"

2.    FK Chotín

3.    TJ Družstevník Pribeta

4.    DFC Moča

5.    OŠK Svätý Peter

6.    FC Dulovce

7.    TJ Dynamo Bajč

8.    FK Marcelová "B"

Trojkolovo - jeseň 10 kôl a jar 11 kôl

Začiatok jesennej časti súťaže je 26. 08. 2018 a začiatok jarnej časti je 30. 03. 2019

Vsunuté kolo 29. 08. 2018

 


Prípravka - U11 - ObFZ Komárno

Skupina B

1.        KFC Komárno "B"

2.        FK Zlatná na Ostrove

3.        TJ Dynamo Nová Stráž

4.        ŠK Nesvady

5.        Futbalový klub FK Actív Veľké Kosihy / FK FC Zemianska Olča

6.        TJ Imeľ

7.        FC Okoličná na Ostrove

8.        voľný žreb 

Trojkolovo - jeseň 10 kôl a jar 11 kôl

Začiatok jesennej časti súťaže je 26. 08. 2018 a začiatok jarnej časti je 30. 03. 2019

Vsunuté kolo 29. 08. 2018


ŠTK ObFZ žiada FK, aby výnimky hracích dní a časov na jesennú časť ročníka 2018/2019 predložili do 24.07.2018.


TOPlist