Oblastný futbalový zväz Komárno

Zimný halový turnaj ObFZ Komárno (MUŽI)


sobota, 14. december 2013, 8:00, športová hala Zlatná na Ostrove


SKUPINA A

Chotín – Bodza Holiare 4:0         Lévai Ľ., 2 Csintalan I.

Pribeta – Iža 1:1                            Lakatoš M. – Pavlík T.

Chotín – Iža 2:2                            2 Csintalan I. – Pavlík T., Smolka M.

Pribeta – Bodza Holiare 3:1        Lakatoš M., Tornóczi N., Pirik G.

Chotín – Pribeta 2:2                    2 Marikovec G. – 2 Lakatoš M.

 Iža – Bodza Holiare 4:0              Konc S., Hegedűs M., Smolka M., ProchádzkaF.

Tabuľka skupiny A

  1. Chotín                   3 1 2 0    8:4     5b
  2. Iža                          3 1 2 0    7:3     5b
  3. Pribeta                  3 2 0 1    5:4     5b
  4. Bodza Holiare      3 0 0 0   1:11    0b

SKUPINA B

Kameničná – Patince 2:1                                Szénási G., Budai D. – Meller F.

Bátorove Kosihy – Activ Komárno 1:1         Šipoš N. – Liták P.

Kameničná – Activ Komárno 0:9                  2 KellerP., 2 Sedlák R., 2 Horák D., Kiss P., Hronec B., Janík G.

Bátorove Kosihy – Patince 2:2                      Barton N., Kecsés T. – Paulík D., Czizmazia J.

Kameničná – Bátorove Kosihy 0:1               Tóth T.

Activ Komárno – Patince 4:2                        2 KellerP., Kiss P., Töltési R. – Marcinko R., Czizmazia J.

Tabuľka skupiny B

  1. Activ Komárno            3 2 1 0    14:3   7b
  2. Bátorove Kosihy          3 1 2 0    4:3     5b
  3. Kameničná                   3 1 0 2    2:11   3b
  4. Patince                         3 0 1 2     5:7     1b

O 7 - 8. MIESTO

Bodza Holiare - Patince     0:3 kont.     (Bodza Holiare nenastúpili na zápas o 7 – 8 miesto )

O 5 - 6. MIESTO

Pribeta – Kameničná 2:4    Lakatoš M., Pirik G. – Budai D., Árvai M., Szénási G., Oláh K.

SEMIFINÁLE

Chotín – Bátorove Kosihy     1:1     (2:3pk)         Andruško L. – Tóth T.

Iža – Activ Komárno             1:1      (0:3pk)          Smolka M. – Lipták P.

O 3 - 4. MIESTO

Chotín – Iža                                                 4:1    2 Csintalan I., Andruško L., Szalai B. – Paulík D.

FINÁLE

Activ Komárno – Bátorove Kosihy         3:0    2 Hronec B., Lipták P.

Rozhodovali: Hengerič, Kosár

 

Vyhodnotenie halového turnaja ObFZ Komárno 2013

  1. Activ Komárno
  2. Bátorove Kosihy
  3. Chotín
  4. Iža 
  5. Kameničná
  6. Pribeta
  7. Patince
  8. Bodza Holiare

 

INDIVIDUÁLNE CENY

Najlepší brankár:    Lukáš Jurčina        Activ Komárno

Najlepší strelec:     Csintalan István     Chotín, 6 gólov

Najlepší hráč:         Konc Slavomír        Iža


Zimný halový turnaj ObFZ Komárno 2013 (DORAST)


športová hala Modrany, nedeľa, 08.12.2013


Dulovce - Modrany 0:0

Imeľ - Actív KN 1:1 N. Lelovič - V. Macek

Pribeta - Dulovce 2:4 J. Rigo, F. Farkaš - Szabo, D. Rigo, M. Rigo

Modrany - Imeľ 3:2 D. Sebők 2, Z. Csicso

Imeľ - Pribeta 1:1 N. Lelovič - N. Tornóczi

Actív KN - Modrany 1:3 P. Rajtan - J. Szemenyei 2, D. Sebők

Imeľ - Dulovce 2:0 M. Rigo, L. Hegedűs

Pribetaa - Actív KN 0:1 T. Berta

Actív KN - Dulovce 0:4 M. Rigo 3, D. Rigo

Modrany - Pribeta 4:2 J. Szemenyei 2, A. Répás, A Tóth - F. Farkas, N. Tornóczi


Poradie: 1. Dulovce 10 b., 2. Modrany 10 b., Actív KN 4 b., Imeľ 2 b., Pribeta 1 b.


Najlepší brankár: Marek Daniš (Dulovce)

Najlepší strelec: Marcel Rigo (Dulovce)

Najlepší hráč: Jozef Szemenyei (Modrany)


Zimný halový turnaj ObFZ Komárno 2013 (ŽIACI)


športová hala Modrany, nedeľa, 09.12.2013


SKUPINA A

Sokolce - Modrany 3:2 Pastorek, Kovács, Macejko – Csintalan, Beke

Imeľ – Kameničná 1:3 Tóth – Szabó, Hupian 2

Sokolce – Kameničná 1:0 Császár

Imeľ – Modrany 0:0

Sokolce – Imeľ 0:1 Lovász

Kameničná – Modrany 1:3 Szép – Beke, Ladányi, Szabó

Tabuľka skupiny A

  1. Sokolce                3 2 0 1 4:3   6b
  2. Imeľ                      3 1 1 1 2:3   4b
  3. Kameničná          3 1 0 2 4:5   3b
  4. Modrany              3 1 1 1 5:4   4b

Modrany hrali mimo súťaže


SKUPINA B

Hurbanovo – Moča 0:1 Lajos

Bátorove Kosihy – Tôň 1:4 Kocúr – Klánik 3, Pécsi

Hurbanovo – Tôň 2:3 Koreň, Laczkó – Rajkovocs 2, Pácsi

Bátorove Kosihy – Moča 4:0 Kocúr 3, Keszeg

Hurbanovo - Bátorove Kosihy 4:2 Durač, Koreň, Laczkó, Szántó – Baloško, Kocúr

Tôň – Moča 1:0 Klánik

Tabuľka skupiny B

  1. Tôň                                       3 3 0 0   7:3  9b
  2. Bátorove Kosihy                3 1 0 2   7:6  3b
  3. Hurbanovo                         3 1 0 2   6:6  3b
  4. Moča                                   3 1 0 2   1:5  3b

O 7 - 8. MIESTO

Modrany - Moča 1:2 Beke  - Lajos, Bánai

O 5 - 6. MIESTO

Hurbanovo – Kameničná 2:0 Koreň, Répás

SEMIFINÁLE

Sokolce - Bátorove Kosihy 2:1 Császár, Macejko - Hegyeshalmi

Tôň – Imeľ 0:1 Lovász

O 3 - 4. MIESTO

Bátorove Kosihy – Tôň 0:4 Klánik 4

FINÁLE

Sokolce – Imeľ 2:0 Macejko, Czászár


Vyhodnotenie halového turnaja OBFZ Komárno 2013 - žiaci

  1. Sokolce
  2. Imeľ
  3. Tôň
  4. Bátorove Kosihy
  5. Hurbanovo
  6. Kameničná
  7. Moča
  8. Modrany

INDIVIDUÁLNE CENY

Najlepší brankár: Nicolas Lovász (Imeľ)

Najlepší strelec: Gejza Klánik (Tôň,)

Najlepší hráč: Macejko Dávid  (Sokolce)


 

 

 

 

 

 

 

                    1. miesto SOKOLCE                                                         2. miesto IMEĽ

 

 

 

 

 

 

 

                            3. miesto TÔŇ                                                     4. miesto BÁTOROVÉ KOSIHY


TOPlist