Oblastný futbalový zväz Komárno

ZIMNÝ HALOVÝ TURNAJ

o Pohár predsedu ObFZ Komárno 2016


Skupina A:          1. FK Actív Veľké Kosihy                             Skupina B:          1. TJ Družstevník Pribeta

                              2. FK Marcelová „B“                                                                   2. FC Bátorove Kosihy

                              3. DFC Moča                                                                                  3. OŠK Iža

                              4. FK Zlatná na Ostrove                                                              4. FK Prameň Patince


Základné skupiny

Skupina A:

Actív     - Zlatná 6:0 G: Horváth L. 2´, Inczédi M. 6´, Kiss P.11´, Mayer I. 13´, Olajos S. 15´, Bazinský M. 16´

Marcelová B – Moča 2:1 G: Vörös Zs. 9´, Zsidek M. – Szűcs D. 6´

Actív – Moča 3:3 G: Horváth Ľ. 2 (1´ a 18´), Hronec B. 19´ - Varró A. 2 (6´ a 6´), Szűcs D. 13´

Marcelová B – Zlatná 3:0 G: Obložinský M., 7´, Viderman R. 10´, Varga V. 11´

Actív – Marcelová B 2:2 G: Kiss P. 2´, Inczédi M. 20´ - Svitel T. 10´, Bottyán A. 12´

Moča – Zlatná 2:1 G: Kovács K. 17´, Varró 18´ - Csonka A. 9´

  1. Marcelová B      3             2             1             0             7:3          7 b.
  2. Actív                     3             1             2             0             11:5       5 b.
  3. Moča                    3             1             1             1             6:6          4 b.
  4. Zlatná                   3             0             0             0             1:11       0 b.

                               

Skupina B:

Pribeta – Patince 0:0

Bát. Kosihy – Iža 1:4  G: Gáspár Zs. 12´ - Simon R., 2 (8´ a 18´), Horák D. 10´, Smolka M. 12´

Pribeta – Iža 0:6 G: Bobák Š. 2 (14´ a 19´), Procházka F. 6´, Majerčík A. 11´, Kačic F. 17´, Horák D. 20´

Bát. Kosihy – Patince 3:3 G: Németh A. 6´, Gáspár Zs. 16´, Blaho R. 19´ - Lami Cuth E. 1´, Kosztolányi z. 1´, Keseg R. 9´

Pribeta – Bát. Kosihy 2:3 G: Vida E. 5´, Rigó P. 10´ - Blaho R. 1´, Szigeti E. 5´, Gáspár Zs. 20´

Iža – Patince 0:0

  1. Iža                         3             2             1             0             10:1       7 b.
  2. Bát. Kosihy         3             1             1             1             7:9          4 b.
  3. Patince                3             0             3             0             3:3          3 b.
  4. Pribeta                 3             0             1             2             2:9          1 b.

o 7. – 8. miesto 

Zlatná – Pribeta  2:1 G: Horváth G. 4´, Šušik I. 15´ - Csicsó V. 5´

o 5. – 6. miesto

Moča – Patince 3:1 G: Kovács K. 2 (7´ a 17´), Varró A. 18´ - Molnár D. 13´

Semifinále I

Marcelová B – Bát. Kosihy 2:2 na p. k. 3:2 G: Bottyán A. 11´, Svitel T. 14´ - Barton N. 1´, Blaho R. 18´   p. k. Kelko J., Bottyán A., Viderman R. – Blaho R., Gáspár Zs.

Semifinále II

Iža – Actív 3:2 G: Šimon R. 3´, Horák D. 11´, Bobák Š. 13´ - Horváth Ľ. 2 (8´ a 20´)

o 3. – 4. miesto

Bát. Kosihy – Actív 0:1 G: Kiss P. 4´

Finále

Marcelová B – Iža 0:1 G: Smolka M. 6´


Konečné poradie:

  1. OŠK Iža
  2. FK Marcelová „B“
  3. FC Actív Veľké Kosihy
  4. FC Bátorove Kosihy
  5. DFC Moča
  6. FK Prameň Patince
  7. FK Zlatná na Ostrove
  8. TJ Družstevník Pribeta

Najlepší brankár:             Dominik Dovalovský                      OŠK Iža

Najlepší hráč:                    Bottyán Attila                                   FK Marcelová B

Najlepší strelec:               Horváth Ľudovít                              FK Actív Veľké Kosihy


Nastúpili:

OŠK Iža: Dovalovský D., Bobák Š., Smolka M., Procházka F., Šimon R., Kapusňák M., Markusek P., Kačic F., Petrík R., Horák D., Majerčík A.

FK Marcelová B: Vörös Zs., Zsidek M., Varga L., Obložinský M., Svitel T., Kelko J., Varga V., Lubuški A., Bottyán A., Takács D., Viderman R.

FK Actív Veľké Kosihy: Házi R., Kiss P., Cseh K., Hronec B., Olajos S., Csicsó A., Horváth Ľ., Bazinský M., Inczédi M., Mayer I.

FC Bátorové Kosihy: Bachorecz Z., SipoN., Szigeti E., Dobai L., Barton N., Blaho R., Szigeti Z., Konc S., Németh A., Száraz T., Lajos A., Gáspár Z., Tóth J., Bóna E.

DFC Moča: Szűcs D., Varró A., Bábi T., Pálik M., Kovács K., Tóth P., Paluška M., Szi J., Trenčík A., Lajos K.

FK Prameň Patince: Neumann P., Hakala D., Gerencséri P., Lami Cúth E., Molnár D., Kuchta F., Keseg R., Rontó Zs., Kosztolányi Sz., Ferenczi T., Vizsgyák G., Markovics L.

FK Zlatná na Ostrove: Kurdi Š., Horváth G., Molnár I., Zsemlye B., Berecz G., Koczkás O., Šušik I., Jóba M., Csonka A., Susik P.

TJ Družstevník Pribeta: Polacsek B., Geleta A., Paluska T., Csicsó V., Lakatos M., Rigó P., Berki Š., Lacza A., Pupák Š., Vida E.,


FOTOGALÉRIU NÁJDETE TU:


TOPlist