Oblastný futbalový zväz Komárno

INFORMAČNÝ SYSTÉM SLOVENSKÉHO FUTBALU


Na tejto stránke nájete aktuálne informácie týkajúce sa nového projektu Slovenského futbalového zväzu pod názvom Informačný Systém Slovenského Futbalu, ktorý má zjednodušiť prácu v oblasti futbalovej agendy pre zväzových i klubových funkcionárov, trénerov a hráčov a ich manažérov, teda všetkým ľuďom, ktorí sa aktívne zapájajú do futbaloévho diania.


INFO 1 (11.7.2012): Upozorňujeme, že je veľmi dôležité, aby sa vzhľadom k pripravovaným zmenám v systéme všetky futbalové kluby vo všetkých súťažiach zaregistrovali v ISSF v čo najkratšom čase, to znamená vyplniť, vytlačiť, podpísať a overiť podpis na Registračnom formulári pre registráciu Klubového ISSF manažéra. Pripomíname, že POVINNÉ polia sú naozaj POVINNÉ !!! Kto nie je platcom DPH, nevypisuje riadok IČ DPH, aj keď je označený ako povinný.

 - Základné informácie k pozícii Klubový ISSF manažér - stiahnuť

Projekt Informačného systému slovenského futbalu (ISSF) prechádza do svojej ďalšej etapy spustením registrácie klubmi splnomocnených osôb na funkciu "Klubový ISSF manažér".

Na stránke venovanej projektu ISSF (http://www.futbalsfz.sk/informacny-system-slovenskeho-futbalu/dokumenty.html) je prístupný v časti "Registračné formuláre" formulár "Registračný formulár Klubový ISSF Manažér" vo formáte vyplniteľného PDF dokumentu. Všetky potrebné informácie k vyplneniu registračného formuláru sú uvedené priamo v dokumente. Upozorňujeme na úradné overenie podpisu štatutárneho orgánu klubu. Bez vyplnenia povinných údajov a overenia podpisu štatutárneho orgánu klubu (Osoby) je registrácia neplatná.

Pre vyplnenie formuláru odporúčame použiť Adobe Reader (www.adobe.com/sk/products/reader.html)

V prípade akýchkoľvek problémov je Vám k dispozícii email registracia@futbalnet.sk, poprípade kontaktujte výkonného manažéra projektu ISSF.

- priamy link na Registračný formulár Klubový ISSF Manažér


 

TOPlist