Oblastný futbalový zväz Komárno

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI


# mužstvo Z V R P skóre B
1 Okoličná n/O. 30  24  112:17  77 
2 Pribeta 30  18  69:36  61 
3 Kolárovo B 30  17  78:49  55 
4 Dulovce 30  18  11  63:50  55 
5 Chotín 30  14  13  79:45  45 
6 Actív Komárno 30  14  13  88:65  45 
7 Kameničná 30 13 5 13 58:53 44
8 Bát. Kosihy 30  13  13  53:44  43 
9 Iža 30  11  11  45:51  41 
10 Šrobárová 30  12  14  51:67  40 
11 Búč 30  11  15  50:68  37 
12 Moča 30  10  14  67:78  36 
13 Sokolce 30 10  18 51:76 32 
14 Modrany 30  10  18  37:77  32 
15 Patince 30  18  45:109  28 
16 Tôň 30  23  43:104  17 

PROGRAM


I. KOLO - 12/08/12 o 17:00   XVI. KOLO - 10/03/13 o 14:30
Šrobárová : Chotín 1:0 Chotín : Šrobárová 4:1
Iža : Modrany 1:1 Modrany : Iža 0:2
Pribeta : Moča 3:0 Moča : Pribeta 2:3
Búč : Patince  0:0 Patince  : Búč 2:4
Kolárovo B : Dulovce 4:1 Dulovce : Kolárovo B 2:0
Tôň : Okoličná n/O 0:9 Okoličná n/O : Tôň 3:0
Sokolce : B. Kosihy 0:2 B. Kosihy : Sokolce 6:0
Kameničná : Actív KN 2:0 Actív KN : Kameničná 4:2
   
II. KOLO - 19/08/12 o 17:00 XVII. KOLO - 19/04/13 o 17:00
Chotín : Actív KN 2:2 Actív KN : Chotín 1:4
B. Kosihy : Kameničná 1:2 Kameničná : B. Kosihy 1:0
Okoličná n/O : Sokolce 8:0 Sokolce : Okoličná n/O 1:1
Dulovce : Tôň 2:1 Tôň : Dulovce 3:0
Patince  : Kolárovo B 2:5 Kolárovo B : Patince  8:0
Moča : Búč 0:1 Búč : Moča 0:0
Modrany : Pribeta 2:1 Pribeta : Modrany 3:0
Šrobárová : Iža 2:1 Iža : Šrobárová 1:1
   
III. KOLO - 26/08/12 o 17:00 XVIII. KOLO - 24/03/13 o 15:00
Iža : Chotín 0:2 Chotín : Iža 1:2
Pribeta : Šrobárová 4:2 Šrobárová : Pribeta 0:0
Búč : Modrany 5:2 Modrany : Búč 3:2
Kolárovo B : Moča 8:4 Moča : Kolárovo B 2:0
Tôň : Patince  1:0 Patince  : Tôň 3:2
Sokolce : Dulovce 1:2 Dulovce : Sokolce 4:0
Kameničná : Okoličná n/O 0:1 Okoličná n/O : Kameničná 8:0
Actív KN : B. Kosihy 2:2 B. Kosihy : Actív KN 3:1
   
IV. KOLO - 02/09/12 o 16:00 XIX. KOLO - 31/03/13 o 15:00
Chotín : B. Kosihy 0:1 B. Kosihy : Chotín 2:1
Okoličná n/O : Actív KN 5:2 Actív KN : Okoličná n/O 1:1
Dulovce : Kameničná 3:3 Kameničná : Dulovce 1:2
Patince  : Sokolce 4:1 Sokolce : Patince  5:1
Moča : Tôň 4:3 Tôň : Moča 3:3
Modrany : Kolárovo B 1:0 Kolárovo B : Modrany 5:0
Šrobárová : Búč 3:2 Búč : Šrobárová 0:4
Iža : Pribeta 1:1 Pribeta : Iža 2:2
   
V. KOLO - 09/09/12 o 16:00 XX. KOLO - 07/04/13 o 15:30
Pribeta : Chotín 2:1 Chotín : Pribeta 0:1
Búč : Iža 0:1 Iža : Búč 2:1
Kolárovo B : Šrobárová 3:3 Šrobárová : Kolárovo B 1:2
Tôň : Modrany 3:2 Modrany : Tôň 2:1
Sokolce : Moča 5:3 Moča : Sokolce 3:1
Kameničná : Patince  4:0 Patince  : Kameničná 1:2
Actív KN : Dulovce 0:4 Dulovce : Actív KN 1:0
B. Kosihy : Okoličná n/O 1:4 Okoličná n/O : B. Kosihy 2:0
   
VI. KOLO - 16/09/12 o 15:30 XXI. KOLO - 14/04/13 o 15:30
Chotín : Okoličná n/O 1:2 Okoličná n/O : Chotín 1:2
Dulovce : B. Kosihy 2:0 B. Kosihy : Dulovce 1:2
Patince  : Actív KN 5:2 Actív KN : Patince  8:1
Moča : Kameničná 3:1 Kameničná : Moča 3:1
Sokolce : Modrany 1:2 Modrany : Sokolce 0:2
Šrobárová : Tôň 2:0 Tôň : Šrobárová 1:2
Iža : Kolárovo B 2:0 Kolárovo B : Iža 2:1
Pribeta : Búč 4:1 Búč : Pribeta 2:3
   
VII. KOLO - 23/09/12 o 15:30 XXII. KOLO - 21/04/13 o 16:00
Búč : Chotín 2:3 Chotín : Búč 3:1
Kolárovo B : Pribeta 3:3 Pribeta : Kolárovo B 4:1
Tôň : Iža 2:2 Iža : Tôň 1:0
Sokolce : Šrobárová 3:0 Šrobárová : Sokolce 3:1
Kameničná : Modrany 6:1 Modrany : Kameničná 2:1
Actív KN : Moča 2:4 Moča : Actív KN 1:5
B. Kosihy : Patince  0:1 Patince  : B. Kosihy 3:1
Okoličná n/O : Dulovce 4:0 Dulovce : Okoličná n/O 1:2
   
VII. KOLO - 30/09/12 o 15:30 XXIII. KOLO 28/04/13 o 16:00
Chotín : Dulovce 0:4 Dulovce : Chotín 4:1
Patince  : Okoličná n/O 1:7 Okoličná n/O : Patince  6:0
Moča : B. Kosihy 0:0 B. Kosihy : Moča 3:4
Modrany : Actív KN 2:3 Actív KN : Modrany 6:0
Šrobárová : Kameničná 3:1 Kameničná : Šrobárová 5:0
Iža : Sokolce 6:2 Sokolce : Iža 2:0
Pribeta : Tôň 1:0 Tôň : Pribeta 1:4
Búč : Kolárovo B 1:0 Kolárovo B : Búč 5:2
   
IX. KOLO - 07/10/12 o 14:30 XXIV. KOLO - 05/05/13 o 16:30
Kolárovo B : Chotín 1:0 Chotín : Kolárovo B 3:0
Tôň : Búč 5:2 Búč : Tôň 6:2
Sokolce : Pribeta 1:1 Pribeta : Sokolce 4:0
Kameničná : Iža 4:1 Iža : Kameničná 3:2
Actív KN : Šrobárová 4:2 Šrobárová : Actív KN 1:4
B. Kosihy : Modrany 2:3 Modrany : B. Kosihy 2:2
Okoličná n/O : Moča 8:2 Moča : Okoličná n/O 0:3
Dulovce : Patince  6:1 Patince  : Dulovce 2:1
   
X. KOLO - 14/10/12 o 14:30 XXV. KOLO - 12/05/13 o 16:30
Chotín : Patince  5:0 Patince  : Chotín 0:7
Moča : Dulovce 5:1 Dulovce : Moča 2:1
Modrany : Okoličná n/O 1:2 Okoličná n/O : Modrany 4:0
Šrobárová : B. Kosihy 2:4 B. Kosihy : Šrobárová 5:1
Iža : Actív KN 0:1 Actív KN : Iža 8:0
Pribeta : Kameničná 2:2 Kameničná : Pribeta 1:0
Búč : Sokolce 2:0 Sokolce : Búč 7:1
Kolárovo B : Tôň 3:0 Tôň : Kolárovo B 1:2
   
XI. KOLO - 21/10/12 o 14:00 XXVI. KOLO - 19/05/13 o 17:00
Tôň : Chotín 2:1 Chotín : Tôň 15:2
Sokolce : Kolárovo B 2:3 Kolárovo B : Sokolce 5:1
Kameničná : Búč 0:1 Búč : Kameničná 1:1
Actív KN : Pribeta 1:4 Pribeta : Actív KN 2:1
B. Kosihy : Iža 1:1 Iža : B. Kosihy 0:1
Okoličná n/O : Šrobárová 2:0 Šrobárová : Okoličná n/O 0:5
Dulovce : Modrany 3:1 Modrany : Dulovce 1:2
Patince  : Moča 4:4 Moča : Patince  7:1
   
XII. KOLO - 28/10/12 o 14:00 XXVII. KOLO - 26/05/13 o 17:00
Chotín : Moča 3:2 Moča : Chotín 3:3
Modrany : Patince  2:0 Patince  : Modrany 2:0
Šrobárová : Dulovce 2:0 Dulovce : Šrobárová 4:1
Iža : Okoličná n/O 0:0 Okoličná n/O : Iža 1:0
Pribeta : B. Kosihy 0:0 B. Kosihy : Pribeta 1:2
Búč : Actív KN 3:1 Actív KN : Búč 5:0
Kolárovo B : Kameničná 2:0 Kameničná : Kolárovo B 1:1
Tôň : Sokolce 2:5 Sokolce : Tôň 2:0
   
XIII. KOLO - 04/11/12 o 13:30 XXVIII. KOLO - 02/06/13 o 17:00
Sokolce : Chotín 1:0 Chotín : Sokolce :
Kameničná : Tôň 4:3 Tôň : Kameničná 0:2
Actív KN : Kolárovo B 1:4 Kolárovo B : Actív KN 5:2
B. Kosihy : Búč 1:0 Búč : B. Kosihy 2:1
Okoličná n/O : Pribeta 2:0 Pribeta : Okoličná n/O 1:6
Dulovce : Iža 3:2 Iža : Dulovce 3:1
Patince  : Šrobárová 4:4 Šrobárová : Patince  3:4
Moča : Modrany 2:0 Modrany : Moča 2:1
   
XIV. KOLO - 11/11/12 o 13:30 XXIX. KOLO - 09/06/13 o 17:00
Chotín : Modrany 2:3 Modrany : Chotín 1:7
Šrobárová : Moča 2:1 Moča : Šrobárová 1:0
Iža : Patince  1:0 Patince  : Iža 2:2
Pribeta : Dulovce 3:1 Dulovce : Pribeta 2:0
Búč : Okoličná n/O 0:0 Okoličná n/O : Búč 7:1
Kolárovo B : B. Kosihy 4:0 B. Kosihy : Kolárovo B 1:0
Tôň : Actív KN 1:7 Actív KN : Tôň 8:1
Sokolce : Kameničná 3:0 Kameničná : Sokolce 4:1
   
XV. KOLO - 18/11/12 o 13:30 XXX. KOLO - 16/06/13 o 17:00
Kameničná : Chotín 1:1 Chotín : Kameničná 4:2
Actív KN : Sokolce 2:1 Sokolce : Actív KN 2:4
B. Kosihy : Tôň 5:2 Tôň : B. Kosihy 1:2
Okoličná n/O : Kolárovo B 7:1 Kolárovo B : Okoličná n/O 1:1
Dulovce : Búč 2:3 Búč : Dulovce 4:1
Patince  : Pribeta 0:4 Pribeta : Patince  7:0
Moča : Iža 3:3 Iža : Moča 5:1
Modrany : Šrobárová 0:3 Šrobárová : Modrany 2:1

II. TRIEDA


# mužstvo Z V R P skóre B
1 Zem. Olča 22  19  82:7  60 
2 Marcelová B 22  18  107:19  55 
3 Nová Stráž 22  11  63:28  37 
4 Čalovec 22  12  41:60  37 
5 V. Ostrov 22  10  33:29  35 
6 Vrbová n/V. 22  10  10  57:46  32 
7 Radvaň n/D. 22  10  10  49:47  32 
8 Bodza+Holiare 22  10  51:50  30 
9 Čičov 22  13  33:51  21 
10 Martovce 22  13  33:73  17 
11 B. Lúky 22  14  22:93  16 
12 D. Mládeže 22  17  14:82  5

- Veľké Kosihy sa po jesennej často odhlásili zo súťaže


PROGRAM


I. KOLO - 12/08/12 o 17:00   XIV. KOLO - 10/03/13 o 14:30
V. Ostrov : Čalovec 3:1 Čalovec : V. Ostrov 3:0
Čičov : Z. Oľča 0:3 Z. Oľča : Čičov 2:0
Radvaň n/D : Nová Stráž 2:4 Nová Stráž : Radvaň n/D 6:1
B. Lúky : D. Mládeže 2:2 D. Mládeže : B. Lúky 0:0
B. Holiare : Marcelová B 4:1 Marcelová B : B. Holiare 3:0
Martovce a Vrbová n/V. majú voľno Martovce a Vrbová n/V.  majú voľno
   
II. KOLO - 19/08/12 o 17:00 XV. KOLO - 19/04/13 o 17:00
Čalovec : Marcelová B 1:5 Marcelová B : Čalovec 9:0
Martovce : B. Holiare 1:4 B. Holiare : Martovce 1:2
Nová Stráž : B. Lúky 10:0 B. Lúky : Nová Stráž 2:1
Vrbová n/V : Radvaň n/D 3:5 Radvaň n/D : Vrbová n/V 2:2
Čičov : Veľ. Ostrov 3:0 Veľ. Ostrov : Čičov 3:0
Ded. Mládeže a Zem. Olča majú voľno Ded. Mládeže a Zem. Olča majú voľno
   
III. KOLO - 26/08/12 o 17:00 XVI. KOLO - 24/03/13 o 15:00
Čičov : Čalovec 3:4 Čalovec : Čičov 2:0
Radvaň n/D : Z. Oľča 0:2 Z. Oľča : Radvaň n/D 2:0
B. Lúky : Vrbová n/V 2:5 Vrbová n/V : B. Lúky 2:0
B. Holiare : D. Mládeže 3:2 D. Mládeže : B. Holiare 2:4
Marcelová B : Martovce 12:1 Martovce : Marcelová B 0:5
N. Stráž a Veľ. Ostrov majú voľno N. Stráž a Veľ. Ostrov majú voľno
   
IV. KOLO - 02/09/12 o 16:00 XVII. KOLO - 31/03/13 o 15:00
Čalovec : Martovce 3:1 Martovce : Čalovec 3:3
D. Mládeže : Marcelová B 1:7 Marcelová B : D. Mládeže 8:0
Nová Stráž : B. Holiare 7:0 B. Holiare : Nová Stráž 1:1
Z. Oľča : Bodz. Lúky 8:0 Bodz. Lúky : Z. Oľča 0:3
V. Ostrov : Radvaň n/D. 3:1 Radvaň n/D. : V. Ostrov 0:1
Vrbová n/V. a Čičov majú voľno Vrbová n/V. a Čičov majú voľno
   
V. KOLO - 09/09/12 o 16:00 XVIII. KOLO - 07/04/13 o 15:30
Radvaň n/D : Čičov 5:1 Čičov : Radvaň n/D 0:1
B. Lúky : V. Ostrov 1:1 V. Ostrov : B. Lúky 3:0
Vrbová n/V. : B. Holiare 5:0 B. Holiare : Vrbová n/V. 2:1
Marcelová B : Nová Stráž 2:1 Nová Stráž : Marcelová B 2:1
Martovce : D. Mládeže 0:0 D. Mládeže : Martovce 2:2
Zem. Olča a Čalovec majú voľno Zem. Olča a Čalovec majú voľno
   
VI. KOLO - 16/09/12 o 15:30 XIX. KOLO - 14/04/13 o 15:30
Čalovec : D. Mládeže 4:0 D. Mládeže : Čalovec 1:4
Nová Stráž : Martovce 7:0 Martovce : Nová Stráž 2:1
Vrbová n/V : Marcelová B 1:2 Marcelová B : Vrbová n/V 4:1
Z. Oľča : B. Holiare 5:1 B. Holiare : Z. Oľča 0:1
Čičov : B. Lúky 0:0 B. Lúky : Čičov 4:3
Veľ. Ostrov a Radvaň n/D. majú voľno Veľ. Ostrov a Radvaň n/D. majú voľno
   
VII. KOLO - 23/09/12 o 15:00 XX. KOLO - 21/04/13 o 16:00
Radvaň n/D : Čalovec 1:0 Čalovec : Radvaň n/D 3:1
B. Holiare : V. Ostrov 2:2 V. Ostrov : B. Holiare 2:1
Marcelová B : Z. Oľča 1:1 Z. Oľča : Marcelová B 1:0
Martovce : Vrbová n/V 5:3 Vrbová n/V : Martovce 4:2
D. Mládeže : Nová Stráž 1:1 Nová Stráž : D. Mládeže 5:0
Čičov a Bodz. Lúky majú voľno Čičov a Bodz. Lúky majú voľno
   
VIII. KOLO - 30/09/12 o 15:00 XXI. KOLO - 28/04/13 o 16:00
Čalovec : Nová Stráž 2:0 Nová Stráž : Čalovec 3:0
Vrbová n/V : D. Mládeže 2:1 D. Mládeže : Vrbová n/V 0:2
Z. Olča : Martovce 2:1 Martovce : Z. Oľča 0:2
V. Ostrov : Marcelová B 1:2 Marcelová B : V. Ostrov 3:0
Čičov : B. Holiare 5:1 B. Holiare : Čičov 2:1
Radvaň n/D : B. Lúky 4:2 B. Lúky : Radvaň n/D 3:2
   
IX. KOLO - 07/10/12 o 14:30 XXII. KOLO - 05/05/13 o 16:30
B. Lúky : Čalovec 1:2 Čalovec : B. Lúky 4:2
Marcelová B : Čičov 8:0 Čičov : Marcelová B 1:4
Martovce : V. Ostrov 0:0 V. Ostrov : Martovce 2:1
D. Mládeže : Z. Oľča 1:4 Z. Oľča : D. Mládeže 17:0
Nová Stráž : Vrbová n/V 3:1 Vrbová n/V : Nová Stráž 5:3
Radvaň n/D. a Bodza+Holiare majú voľno Radvaň n/D. a Bodza+Holiare majú voľno
   
X. KOLO - 14/10/12 o 14:30 XXIII. KOLO - 12/05/13 o 16:30 
Čalovec : Vrbová n/V 2:1 Vrbová n/V : Čalovec 6:0
Z. Oľča : Nová Stráž 3:0 Nová Stráž : Z. Oľča 0:0
Ded. Mládeže : Veľ. Ostrov 0:1 Veľ. Ostrov : Ded. Mládeže 4:1
Čičov : Martovce 1:1 Martovce : Čičov 0:4
Radvaň n/D : B. Holiare 5:0 B. Holiare : Radvaň n/D 0:0
Bodz. Lúky MArcelová B majú voľno Bodz. Lúky Marcelová B majú voľno
   
XI. KOLO - 21/10/12 o 14:00 XXIV. KOLO - 19/05/13 o 17:00
B. Holiare : B. Lúky 5:0 B. Lúky : B. Holiare 0:13
Marcelová B : Radvaň n/D 3:2 Radvaň n/D : Marcelová B 1:9
D. Mládeže : Čičov 0:2 Čičov : D. Mládeže 2:3
Nová Stráž : V. Ostrov 1:0 V. Ostrov : Nová Stráž 2:2
Vrbová n/V : Z. Oľča 1:2 Z. Oľča : Vrbová n/V 5:2
Čalovec a Martovce majú voľno Čalovec a Martovce majú voľno
   
XII. KOLO - 28/10/12 o 14:00 XXV. KOLO - 26/05/13 o 17:00
Čalovec : Z. Oľča 0:5 Z. Oľča : Čalovec 9:0
V. Ostrov : Vrbová n/V 5:0 Vrbová n/V : V. Ostrov 2:0
Čičov : Nová Stráž 3:2 Nová Stráž : Čičov 3:0
Radvaň n/D : Martovce 7:1 Martovce : Radvaň n/D 2:6
B. Lúky : Marcelová B 0:3 Marcelová B : B. Lúky 15:0
Bodza+Holiare a D. Mládeže majú voľno Bodza+Holiarea D. Mládeže majú voľno
   
XIII. KOLO - 04/11/12 o 13:30 XXVI. KOLO - 02/06/13 o 17:00
B. Holiare : Čalovec 4:0 Čalovec : B. Holiare 3:2
Martovce : B. Lúky 6:0 B. Lúky : Martovce 4:2
D. Mládeže : Radvaň n/D 0:2 Radvaň n/D : D. Mládeže 2:1
Vrbová n/V : Čičov 2:2 Čičov : Vrbová n/V 0:3
Z. Oľča : V. Ostrov 5:0 V. Ostrov : Z. Oľča 0:0
Marcelová B a Nová Stráž majú voľno Marcelová B a Nová Stráž majú voľno

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI (DORAST)


# mužstvo Z V R P skóre B
1 Chotín 20  17  94:18  54 
2 Dulovce 20  10  62:30  34 
3 Pribeta 20  10  76:51  33 
4 Modrany 20  10  55:66  26 
5 Nová Stráž 20  14  34:98  14 
6 Actív Komárno 20  15  28:86  11 

PROGRAM


I. KOLO - 25/08/12 o 17:00   XI. KOLO - 23/03/13 o 15:00
Nová Stráž : Pribeta 6:0 Nová Stráž : Pribeta 3:7
Modrany : Dulovce 0:5 Modrany : Dulovce 2:1
Actív KN : Chotín 2:2 Actív KN : Chotín 1:6
   
II. KOLO - 01/09/12 o 16:00 XII. KOLO - 30/03/13 o 15:00
Pribeta : Chotín 2:3 Chotín : Pribeta 1:2
Dulovce : Actív KN 4:1 Actív KN : Dulovce 2:1
Nová Stráž : Modrany 3:4 Nová Stráž : Modrany 1:5
   
III. KOLO - 08/09/12 o 16:00 XIII. KOLO - 07/04/13 o 15:30
Modrany : Pribeta 2:4 Modrany : Pribeta 4:5
Actív Kn : Nová Stráž 1:2 Actív KN : Nová Stráž 2:1
Chotín : Dulovce 1:0 Chotín : Dulovce 4:0
   
IV. KOLO - 15/09/12 o 16:00 XIV. KOLO - 13/04/13 o 15:30
Pribeta : Dulovce 3:1 Pribeta : Dulovce 2:2
Nová Stráž : Chotín 0:3 Nová Stráž : Chotín 0:5
Modrany : Actív KN 3:2 Modrany : Actív KN 2:3
   
V. KOLO - 22/09/12 o 15:30 XV. KOLO - 20/04/13 o 16:30
Actív KN : Pribeta 1:4 Actív KN : Pribeta 2:2
Chotín : Modrany 10:2 Chotín : Modrany 3:0
Dulovce : Nová Stráž 3:0 Dulovce : Nová Stráž 9:0
   
VI. KOLO - 29/09/12 o 15:30 XVI. KOLO - 27/04/13 o 16:00
Pribeta : Nová Stráž 2:1 Pribeta : Nová Stráž 15:1
Dulovce : Modrany 5:1 Dulovce : Modrany 6:0
Chotín : Actív KN 8:0 Chotín : Actív KN 9:0
   
VII. KOLO - 06/10/12 o 14:30 XVII. KOLO - 05/05/13 o 16:30
Chotín : Pribeta 4:2 Pribeta : Chotín 1:2
Actív KN : Dulovce 2:4 Actív KN : Dulovce 2:1
Modrany : Nová Stráž 3:3 Modrany : Nová Stráž 7:0
   
VIII. KOLO - 13/10/12 o 14:30 XVIII. KOLO - 11/05/13 o 17:00
Pribeta : Modrany 5:2 Pribeta : Modrany 2:6
Nová Stráž : Actív KN 5:1 Nová Stráž : Actív KN 4:0
Dulovce : Chotín 2:2 Dulovce : Chotín 1:3
   
IX. KOLO - 20/10/12 o 14:00 XIX. KOLO - 18/05/13 o 17:00
Dulovce : Pribeta 3:3 Dulovce : Pribeta 2:0
Chotín : Nová Stráž 10:1 Chotín : Nová Stráž 12:0
Actív KN : Modrany 2:4 Actív KN : Modrany 5:2
   
X. KOLO 27/10/12 o 14:00 XX. KOLO - 25/05/13 o 17:00
Pribeta : Actív KN 10:2 Pribeta : Actív KN 6:1
Modrany : Chotín 2:2 Modrany : Chotín 1:2
Nová Stráž : Dulovce 3:3 Nová Stráž : Dulovce 0:6

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI (ŽIACI)


# mužstvo Z V R P skóre B
1 Sokolce 21  17  79:22  53 
2 Hurbanovo 21  16  125:37  49 
3 Modrany 21  13  76:31  42 
4 Čičov 21  11  72:54  35 
5 Zlatná n/O. 21  11  72:89  28 
6 Zem. Olča 21  10  56:65  25 
7 Kameničná 21  17  25:116 
8 Imeľ 21  18  24:115 

PRÍPRAVKY (SKUPINA A)


# mužstvo Z V R P skóre B
1 Marcelová 20  18  157:63  55 
2 Bát. Kosihy 20  12  141:86  37 
3 Búč 20  10  111:87  31 
4 Pribeta 20  99:104  30 
5 Moča 20  15  57:153  15 
6 Iža 20  17  83:155 

PROGRAM


I. KOLO - 25/08/12 o 10:00   XI. KOLO - 23/03/13 o 10:00
Moča : Iža 3:0 Moča : Iža 7:5
Marcelová : B. Kosihy 8:4 Marcelová : B. Kosihy 4:2
Búč : Pribeta 15:1 Búč : Pribeta 7:8
   
II. KOLO - 01/09/12 o 10:00 XII. KOLO - 30/03/13 o 10:00
Iža : Pribeta 15:3 Iža : Pribeta 4:8
B. Kosihy : Búč 5:4 B. Kosihy : Búč 3:8
Moča : Marcelová 2:11 Moča : Marcelová 0:4
   
III. KOLO - 08/09/12 o 10:00 XIII. KOLO - 07/04/13 o 10:00
Marcelová : Iža 11:6 Marcelová : Iža 16:2
Búč : Moča 11:0 Búč : Moča 9:4
Pribeta : B. Kosihy 5:8 Pribeta : B. Kosihy 9:4
   
IV. KOLO - 15/09/12 o 10:00 XIV. KOLO - 13/04/13 o 10:00
Iža : B. Kosihy 12:7 Iža : B. Kosihy 2:11
Moča : Pribeta 2:9 Moča : Pribeta 4:6
Marcelová : Búč 5:3 Marcelová : Búč 5:4
   
V. KOLO - 22/09/12 o 10:00 XV. KOLO - 20/04/13 o 10:00
Búč : Iža 0:10 Búč : Iža 6:4
Pribeta : Marcelová 1:5 Pribeta : Marcelová 0:3
B. Kosihy : Moča 11:0 B. Kosihy : Moča 11:3
   
VI. KOLO - 29/09/12 o 10:00 XVI. KOLO - 27/04/13 o 10:00
Iža : Moča 6:7 Iža : Moča 3:8
B. Kosihy : Marcelová 6:7 B. Kosihy : Marcelová 10:5
Pribeta : Búč 3:3 Pribeta : Búč 3:5
   
VII. KOLO - 06/10/12 o 10:00 XVII. KOLO - 05/05/13 o 10:00
Pribeta : Iža 3:0 Pribeta : Iža 11:1
Búč : B. Kosihy 2:6 Búč : B. Kosihy 5:7
Marcelová : Moča 11:0 Marcelová : Moča 18:6
   
VIII. KOLO - 13/10/12 o 10:00 XVIII. KOLO - 11/05/13 o 10:00
Iža : Marcelová 3:6 Iža : Marcelová 0:13
Moča : Búč 1:6 Moča : Búč 0:7
B. Kosihy : Pribeta 3:7 B. Kosihy : Pribeta 4:4
   
IX. KOLO - 20/10/12 o 10:00 XIX. KOLO - 18/05/13 o 10:00
B. Kosihy : Iža 7:3 B. Kosihy : Iža 17:0
Pribeta : Moča 6:4 Pribeta : Moča 5:6
Búč : Marcelová 0:8 Búč : Marcelová 5:7
   
X. KOLO 27/10/12 o 10:00 XX. KOLO - 25/05/13 o 10:00
Iža : Búč 4:5 Iža : Búč 3:6
Marcelová : Pribeta 5:4 Marcelová : Pribeta 5:5
Moča : B. Kosihy 0:9 Moča : B. Kosihy 0:5

PRÍPRAVKY (SKUPINA B)


# mužstvo Z V R P skóre B
1 Hurbanovo 20  18  169:47  54 
2 Nesvady 20  14  140:71  43 
3 Sokolce 20  13  156:96  39 
4 Imeľ 20  13  116:147  21 
5 Okoličná n/O. 20  13  118:165  21 
6 Tôň 20  19  58:231 

PROGRAM


I. KOLO - 25/08/12 o 10:00   XI. KOLO - 23/03/13 o 10:00
Tôň : Nesvady 2:14 Tôň : Nesvady 6:6
Sokolce : Imeľ 16:9 Sokolce : Imeľ 4:2
Hurbanovo : Okoličná n/O. 12:3 Hurbanovo : Okoličná n/O. 12:2
   
II. KOLO - 01/09/12 o 10:00 XII. KOLO - 30/03/13 o 10:00
Okoličná n/O. : Nesvady 5:9 Okoličná n/O. : Nesvady 3:5
Imeľ : Tôň 9:5 Imeľ : Tôň 13:1
Hurbanovo : Sokolce 14:4 Hurbanovo : Sokolce 7:2
   
III. KOLO - 08/09/12 o 10:00 XIII. KOLO - 07/04/13 o 10:00
Sokolce : Okoličná n/O. 14:1 Sokolce : Okoličná n/O. 9:2
Nesvady : Imeľ 8:1 Nesvady : Imeľ 10:4
Tôň : Hurbanovo : Tôň : Hurbanovo 0:6
   
IV. KOLO - 15/09/12 o 10:00 XIV. KOLO - 13/04/13 o 10:00
Okoličná n/O. : Imeľ 12:9 Okoličná n/O. : Imeľ 13:3
Sokolce : Tôň 19:4 Sokolce : Tôň 17:1
Hurbanovo : Nesvady 6:2 Hurbanovo : Nesvady 6:2
   
V. KOLO - 22/09/12 o 10:00 XV. KOLO - 20/04/13 o 10:00
Tôň : Okoličná n/O. 7:8 Tôň : Okoličná n/O. 6:13
Nesvady : Sokolce 8:1 Nesvady : Sokolce 9:2
Imeľ : Hurbanovo 2:5 Imeľ : Hurbanovo 2:4
   
VI. KOLO - 29/09/12 o 10:00 XVI. KOLO - 27/04/13 o 10:00
Imeľ : Sokolce 7:11 Imeľ : Sokolce 6:4
Nesvady : Tôň 14:1 Nesvady : Tôň 11:1
OKoličná n/O. : Hurbanovo 4:13 Okoličná n/O. : Hurbanovo 3:9
   
VII. KOLO - 06/10/12 o 10:00 XVII. KOLO - 05/05/13 o 10:00
Nesvady : Okoličná n/O. 11:2 Nesvady : Okoličná n/O. 8:3
Tôň : Imeľ 5:8 Tôň : Imeľ 5:10
Sokolce : Hurbanovo 3:8 Sokolce : Hurbanovo 1:7
   
VIII. KOLO - 13/10/12 o 10:00 XVIII. KOLO - 11/05/13 o 10:00
Okoličná n/O. : Sokolce 4:7 Okoličná n/O. : Sokolce 2:4
Imeľ : Nesvady 8:7 Imeľ : Nesvady 2:4
Hurbanovo : Tôň 10:1 Hurbanovo : Tôň 14:0
   
IX. KOLO - 20/10/12 o 10:00 XIX. KOLO - 18/05/13 o 10:00
Imeľ : Okoličná n/O. 7:11 Imeľ : Okoličná n/O. 10:3
Tôň : Sokolce 1:15 Tôň : Sokolce 0:7
Nesvady : Hurbanovo 4:0 Nesvady : Hurbanovo 5:2
   
X. KOLO 27/10/12 o 10:00 XX. KOLO - 25/05/13 o 10:00
Okoličná n/O. : Tôň 15:7 Okoličná n/O. : Tôň 8:3
Nesvady : Sokolce 6:4 Sokolce : Nesvady 5:3
Hurbanovo : Imeľ 9:3 Hurbanovo : Imeľ 10:1

TOPlist