Oblastný futbalový zväz Komárno

DELEGAČNÝ LIST č. 08 (19.09.2018)


  VI. LIGA   MEVA ObFZ KOMÁRNO   VIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1 AR2 DZ
ne 23/09/18 o 15:30 Dulovce : Vrbová Füssy Tóth L AR2 Nagy
ne 23/09/18 o 15:30 Bát. Kosihy : Dedina Mládeže Bohos Krásna Habara Marsal
ne 23/09/18 o 15:30 Zem. Olča : Nová Stráž Lovász Horváth AR2 Pupák
ne 23/09/18 o 15:30 Kameničná : Čičov Borka Erdös AR2 Kasznár
ne 23/09/18 o 15:30 Búč : Iža Mogyorósi J Ferst Németh A Kraslan
ne 23/09/18 o 15:30 Bajč : Marcelová B Jakubáč Mlinkovics AR2 Volf
ne 23/09/18 o 15:30 Zlatná : Moča Dorčiak Balogh AR2 Hronec
ne 23/09/18 o 15:30 Šrobárová : Patince Vörös M Bórik AR2 Pavlík
               
  VII.   LIGA     VI. kolo
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA AR1 AR2 DZ
so 22/09/18 o 15:30 Bodzianske Lúky : Tôň Lovász Tóth L AR2 DZ
ne 23/09/18 o 15:30 Sokolce : Bodza-Holiare Halász Szabó S AR2 Kovačic
               
Dorast VI.   LIGA KOMÁRNO   IV. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 22/09/18 o 15:30 Zlatná : Imeľ Bohos Füssy    
ne 23/09/18 o 10:30 Bát. Kosihy : Zem. Olča Jakubáč Lovász    
               
Žiaci     U15 IV.   LIGA KOMÁRNO   VIII. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR AR1    
so 22/09/18 o 10:00 Nesvady : Actív Balogh Horváth    
so 22/09/18 o 13:30 Bát. Kosihy : Pribeta Tóth H Krásna    
so 22/09/18 o 13:30 Iža : Kameničná Borka Erdös    
so 22/09/18 o 13:30 Búč : Okoličná Gula Ferst    
ne 23/09/18 o 10:00 Zlatná : Sv. Peter Szabó S Halász  
ne 23/09/18 o 10:00 KFC B : Imeľ Tóth L AR1    
ne 23/09/18 o 10:00 Číčov : Chotín Füssy Bohos    
               
  Prípravka   U11     VI. KOLO
TERMÍN DOMÁCI : HOSTIA HR      
pi 21/09/18 o 16:30 Marcelová A : Dulovce Ferst      
Nehrá sa!!! Chotín : Sv. Peter Lovász Nehrá sa!!!    
so 22/09/18 o 10:00 Pribeta : Moča Tóth H      
so 22/09/18 o 10:00 Zlatná : Actív V. Kosihy Füssy      
ne 23/09/18 o 10:00 Nová Stráž : Nesvady Bohos      
ne 23/09/18 o 10:00 Marcelová B : Bajč Dorčiak      
Nehrá sa!!! KFC B : Imeľ Tóth L Nehrá sa!!!    
             

TOPlist